Regl görüp hamile olan varmı??

Birkediannesii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.595
798
10 ocakta regl oldum 2 gün gecikmeli 4 gün süren ağrısız ve az bı kanamaydi ardindan 9 Şubat'ta tekrar regl oldum oda aynı şekilde ağrısız 4 gun az gelen pembe bı kanamaydi..reglim biteli 5 gün oldu ara ara kasik ağrısı yaşıyorum sürekli mide bulantısı,mide ağrısı yaşıyorum.. bacaklarım inanılmaz derecede çok ağrıyor ve ayaklarım ısınmıyor donuyor sürekli..surekli devam eden bı şişkinlik ve gaz ağrısı çekiyorum..sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar...10 ocakta reglim gecikince test yapmıştım negatif çıkmıştı..28-29 günde bir regl oluyordum normalde ama iki aydır düzensiz..cevremdekiler üstüne görmüş olabileceğimi söylüyorlar ama bildiğim kadari ile 2 kez üstüne görme olmuyor..böyle birşey yaşayan varmı.. geçen gece de rüyamda test yapıyordum çift çizgi falan çıkıyordu 😂

Son düzenleme:
10 ocakta regl oldum 2 gün gecikmeli 4 gün süren ağrısız ve az bı kanamaydi ardindan 9 Şubat'ta tekrar regl oldum oda aynı şekilde ağrısız 4 gun az gelen pembe bı kanamaydi..reglim biteli 5 gün oldu ara ara kasik ağrısı yaşıyorum sürekli mide bulantısı,mide ağrısı yaşıyorum.. bacaklarım inanılmaz derecede çok ağrıyor ve ayaklarım ısınmıyor donuyor sürekli..sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar...10 ocakta reglim gecikince test yapmıştım negatif çıkmıştı..28-29 günde bir regl oluyordum normalde ama iki aydır düzensiz..cevremdekiler üstüne görmüş olabileceğimi söylüyorlar ama bildiğim kadari ile 2 kez üstüne görme olmuyor..böyle birşey yaşayan varmı.. geçen gece de rüyamda test yapıyordum çift çizgi falan çıkıyordu 😂
Kan testi ?

Kan testi de yaptirmadim açıkçası regl olduğumu düşündüğüm için..
Belki çok düşünmekten de düzensiz olmuş olabilir eğer 2 aydır böyleyse ve içiniz de kuşku varsa ya tekrar kaset test yapın yada kan testi 🤗 Rabb'im gönlünüze göre versin inşallah

Belki çok düşünmekten de düzensiz olmuş olabilir eğer 2 aydır böyleyse ve içiniz de kuşku varsa ya tekrar kaset test yapın yada kan testi 🤗 Rabb'im gönlünüze göre versin inşallah
Amin inşallah teşekkür ederim içimden bir his de test yap diyor açıkçası rüyamda da çift çizgi görünce bayağı bı heveslendim ama tek cizgi görmekten korkuyorum 😌 😂

Amin inşallah teşekkür ederim içimden bir his de test yap diyor açıkçası rüyamda da çift çizgi görünce bayağı bı heveslendim ama tek cizgi görmekten korkuyorum 😌 😂
Anlıyorum sizi ☺️ nasip kısmet herşeyden önce..
Varsa elinizde sabah yapın en iyisi

Adet olmuşsun zaten canım. Üstüne görme 4 gün sürmez. Bir pedi dolduramayacak şekilde olur. Allah hayırlısını nasip etsin 🙏🏻 ben adete 4 gün kala yaşadım üstüne görme

Arkadaşım üstüne gördü ama 1 ay sadece.
Normal adet olmuş, hamile olduğunu öğrendiğinde 8 haftalık falandı şüpheleniyorsanız kan testi yaptırın ama 2 kere üstüne görme yaşayanı duymadım

• Beğen
Reactions: As6
Kızlar öncelikle hepinizin kandili mübarek olsun Allahım gönlünüzdekileri nasip etsin❤️ Kızlar yumurtlama doneminde iliski oldu iliskiden 15 gun gecmisti adetimden de 3 gun gecmisti çarşamba hamilelik testi verdim ve 2,30 çıktı akşamına silinince gelen kahverengi beyaz yapışkan akıntı geldi sol kasığıma kramp gibi agri giriyordu ama normal adet sancim gibi degildi sabahına bu akıntı kahve siyah gibiydi biraz daha çoğalmisti sonra aksamina 1 ped doldu dolmadi pedi degistirdim sabahina bir sey gelmedi bu neden olur yerlesme ya da baska bir sey midir bilgisi olan var

Kızlar öncelikle hepinizin kandili mübarek olsun Allahım gönlünüzdekileri nasip etsin❤️ Kızlar yumurtlama doneminde iliski oldu iliskiden 15 gun gecmisti adetimden de 3 gun gecmisti çarşamba hamilelik testi verdim ve 2,30 çıktı akşamına silinince gelen kahverengi beyaz yapışkan akıntı geldi sol kasığıma kramp gibi agri giriyordu ama normal adet sancim gibi degildi sabahına bu akıntı kahve siyah gibiydi biraz daha çoğalmisti sonra aksamina 1 ped doldu dolmadi pedi degistirdim sabahina bir sey gelmedi bu neden olur yerlesme ya da baska bir sey midir bilgisi olan var

Hayırlı kandiller, kendinize konu açın daha çok fikir alırsınız. Arkadaşın konusu da karışmaz hem

Adet olmuşsun zaten canım. Üstüne görme 4 gün sürmez. Bir pedi dolduramayacak şekilde olur. Allah hayırlısını nasip etsin 🙏🏻 ben adete 4 gün kala yaşadım üstüne görme
Amin inşallah ❤️ ben tedavi gormeye başladım başlayalı hiç gecikmem olmamıştı reglim düzene girmişti hatta iki aydır hem gecikmeli hemde sancısız olunca acaba mi ki dedim ☺️

Arkadaşım üstüne gördü ama 1 ay sadece.
Normal adet olmuş, hamile olduğunu öğrendiğinde 8 haftalık falandı şüpheleniyorsanız kan testi yaptırın ama 2 kere üstüne görme yaşayanı duymadım
Benim arkadaşimda aynı şekilde adet görmüş şimdi 10 haftalık hamile..benim iki ay üst üste az ve agrisiz olması şaşırttı ☺️ Rabb'im hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah 🤲

Ben böyle bir şey yaşamadım ama duydum. Bir tanıdığımız herr ay adet döneminde kanama yaşıyormuş hamile iken.ama fazla düşünmekten de sizin durumunuz omuss olabilir . Kan testi kesin cevap

X