Regl gününden önce veya sonra hamile olduğunu öğrenenler?? Ne zaman idrar test yaptınız???

rabianizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
1.167
342
25
Kızlar regl gününden önce veya sonra hamile olduğunu öğrenenler
regl gününden önce öğrenenler regle kaç gün kala idrar testinde hamile olduğunuzu öğrendiniz??
Regl günü geçince öğrenenler regliniz kaç gün geciktikten sonra testte öğrendiniz??

Kızlar başka kimse yokmu adet gününden önce negatif görüp adet gecikmesinde idrar testinde pozitif gören???

regl gününden önce öğrenenler regle kaç gün kala idrar testinde hamile olduğunuzu öğrendiniz??
Regl günü geçince öğrenenler regliniz kaç gün geciktikten sonra testte öğrendiniz??
27 gün geçti ben o zaman gördüm ilk 1 hafta geçtiğinde yaptım bende çıkmadı geç döllenme dedikleri bu olsa gerek

Regl günüm 4 gün gecikti test yaptım bi gün sonra da kan verdim

Kızlar başka kimse yokmu adet gününden önce negatif görüp adet gecikmesinde idrar testinde pozitif gören???
Normal kaset testler adet gününden 3-4 gün önce negatif çıkıyor genelde. Erken gebelik testi ile adetten 2-3 gün önce pozitif görülebiliyor. Ben kimyasal gebelik yaşamıştım ondan sonra erken yapmıcam bi daha dedim. Tam adet günümde erken gebelik testi yaptım net 2.çizgi çıktı.

Bak testlerim böyle. Benimde yeni. Bugün adet günüm normalde. Altaki 4 gün kala. Üstteki 3 gün kala

Eklentiler

• 5B71FEF6-17EC-4B43-AFD5-404947B94595.jpeg
    5B71FEF6-17EC-4B43-AFD5-404947B94595.jpeg
    146,8 KB · Görüntüleme: 179
Normal kaset testler adet gününden 3-4 gün önce negatif çıkıyor genelde. Erken gebelik testi ile adetten 2-3 gün önce pozitif görülebiliyor. Ben kimyasal gebelik yaşamıştım ondan sonra erken yapmıcam bi daha dedim. Tam adet günümde erken gebelik testi yaptım net 2.çizgi çıktı.
En iyisi adet gününü beklemek o zaman

Regli ayın 27 siydi ben ayın 21 inde pozitif gördüm kaset testte ama çok hafifti ertesi gün tekrar yaptım daha kırmızıydi onun ertesi günü tam anlamıyla çift çizgiyi gördüm yani ilk 6 gün kala zor bela gözüküyordu ama 4 gün kala baya netti

X