Regl günündeyim fakat sadece sol kasık ağrısı var kızlar ??

Merhaba kızlar benimde yarın regl günüm bir haftadır regl belirtileri yaşıyorum çok erken degilmi regldan bir hafta önce regl ağrıları bende bir yıldır bebiş istiyorum ama olmuyor 🤗
Bu mesajini gormemisim kusuura bakma baska belirti var mi pekibenimde biraz erken basladi artti gittikce belirti

addt agrisi mi var sizde de bende de var adet mi olacagim yoksa bu agri olunca hamilelik de oluyor mu hic bilmiyorum
Evet adet ağrısı canım aylardır artık belirti görüp negatifi görmek de sinir bozucu büyük ihtimalle yine regl gelir 😁 adet sancısı var bir hafta önceden başladı normalde göğüslerim sertlesirdi şimdi sönük çok

2 gun once mi 3 gun once mi ne yaptim yalan olmasin karistiriyorum artik gunleri
Ilk yaptigimda 5 dk baktim kenara attim hayalet gibi beyazimsj gordum 1 saat icinde bariz pembe vardi ne zaman cikti bilmiyorum sonra tekrar yaptim seyrek idrar ile yine hayalet gibi beyazimsi vardi . Ama +md testi benimki daha once cok yalamci piztif gormustum o yuzden umrsamadjm pek siparos verdim baska test gelmesini bekliyorum h
Umarım inşallah koyulaşır canım benim geçen ay pozitif gibiydi negatif oldu tesler çok yanıltıyor ya geçen ayın bu

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-27-13-56-41-236_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-02-27-13-56-41-236_com.miui.gallery.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 94
Bu mesajini gormemisim kusuura bakma baska belirti var mi pekibenimde biraz erken basladi artti gittikce belirti
Başka yok kuzum ya her zamanki gibi kasik ağrısı rahim sizlamasi oluyor bazen göğüslerim sönük normalde şişer sert olur birde kiloluyum biraz damarlarım hiç gözükmez ama boynumdan göğüs aşağısına kadar damarlarım yeşil nedense

Başka yok kuzum ya her zamanki gibi kasik ağrısı rahim sizlamasi oluyor bazen göğüslerim sönük normalde şişer sert olur birde kiloluyum biraz damarlarım hiç gözükmez ama boynumdan göğüs aşağısına kadar damarlarım yeşil nedense
Gobekten asagi dogru cizgi gordun mu hic bazilarin da erken cikiyomus

kızlar heyecanımı maruz görün 😢
Afedersiniz gunluk pede kahverengimsi pembemsi desen degil açık renkte kıvamsız cok cok az lekelenme olmuş.
Ara ara gögüs agrisi sizlama gibi oluyor
Sol kasigimdaki agri dun gece ozellikle bacagima vuruyordu igne yemisim de yurumem zorlasmis gibi
Sanki pit pit bisey hareket ediyor ama edemiyor kasilma cekilme gibi sol tarafta
Gogsumun kahve renk olan kismi genis hala
Ve gaz problemim halen devam ediyor
Gogus agrisina bir de igne batirip cikariyorlar sonra onun sizisi oluyor gibi oluyo
Duygudurumum ortayakarisik bir halde hepsinden biraz var her sey gozume batiyo evde
Agrinin sol tarafli olmasi yogun olarak suphelendiriyor beni gebelik var midir diye
Esimle daha onceden geri cekilme ile iliski yasiyorduk ( korunma olmadigini bildigimden surekli kuruntu yapiyordum ve test yapip surekli yalanci pozitif gordum +med di yaptigim tesler hep)
test siparis verdim gelmesini bekliyorum burdaki eczanede d3 baska marka yok galiba kadin anca onu veriyor 😢
Esime de hastaneye gideyim diyorum ama bekle biraz daha kuruntu yapma hemen diyo hevesimiz kirilmasin diyo zaman da gecmiyo 😢 Boyle olup hamile kalan var mi .
umitli de degilim aslinda psikolojjm cok bozuldu
Merhaba hakkinizda hayirlisi olsun benim yazdigim yaziyi okuyabiliyosaniz okuyin benimde ayni olmustu kimyasalmis kahverengi leke geliyosa buyuk ihtimal adetle aticaksiniz

Yok yapmadım ovulasyon falan iki kere doktor kontrolünde yumurta takibi iğne vuruldum tutmadı şimdi saldım biraz akışına çünkü bir sebep yok diyorlar olmaması için
igne ne icin vurdular acaba bana da doktor fogal takiple olmszsa igne vuralim demisti de

igne ne icin vurdular acaba bana da doktor fogal takiple olmszsa igne vuralim demisti de
Kuzum valla bir yıldır tedavi görüyorum yumurtluyororum çatlıyor kist hiç olmadı hsg çekildim temiz hormonlar temiz eşimin testi temiz sebep bulamıyorlar iğne çatlatma iğnesi doktor enazindan çatladıgi günü biliriz diye vurdu ilk ay iki yumurtam büyüktü güzeldi olmadı ikinci ay beş yumurtam vardi büyüktü güzeldi yine olmadı son hak uçtu yaptırmadım sinir oldum her ay çok ümit verdi bu ay kesin olucak diye olmadı başka doktora çıktım oda biraz bekle dedi muayene etti birşey yok dedi folik asit verdi bu ayı boş geçtim yani

Kuzum valla bir yıldır tedavi görüyorum yumurtluyororum çatlıyor kist hiç olmadı hsg çekildim temiz hormonlar temiz eşimin testi temiz sebep bulamıyorlar iğne çatlatma iğnesi doktor enazindan çatladıgi günü biliriz diye vurdu ilk ay iki yumurtam büyüktü güzeldi olmadı ikinci ay beş yumurtam vardi büyüktü güzeldi yine olmadı son hak uçtu yaptırmadım sinir oldum her ay çok ümit verdi bu ay kesin olucak diye olmadı başka doktora çıktım oda biraz bekle dedi muayene etti birşey yok dedi folik asit verdi bu ayı boş geçtim yani
cok mu dusunuyorsun hamile kaldim mi tuttu mu vs diye

X