Regl olmam lazım kızlarr

Lalel26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2017
3
0
31
Canlarım çok acil regl olmam lazım internette biraz araştırma yaptım soğan kabuğunu kaynatıp içtim fakat faydasını görmedim maalesef :KK43: ve adet olmama 1 hafta kaldı bu süreden önce olmam gerekk lütfen bana bi çözüm önerisi sunun tek çarem siz kaldınız doktora da gidemem hiç zamanım yok gerçekten deneyip tecrübe ettiğiniz önerilerinizi bekliyorum :KK19::KK5::KK36:

Canlarım çok acil regl olmam lazım internette biraz araştırma yaptım soğan kabuğunu kaynatıp içtim fakat faydasını görmedim maalesef :KK43: ve adet olmama 1 hafta kaldı bu süreden önce olmam gerekk lütfen bana bi çözüm önerisi sunun tek çarem siz kaldınız doktora da gidemem hiç zamanım yok gerçekten deneyip tecrübe ettiğiniz önerilerinizi bekliyorum :KK19::KK5::KK36:
Neden acil olmasi gerekiyor...eczaneye git sor bakalim belki bunu için ilac vardir

Oldummmm başardım bitkisel yollarla mümkün herşeyy:halay::sampiyon::KK73::KK75:

Kızlar benim de adetim gecikiyordu arkadaşım bal ve çörek otu karışımını önermişti denedim çok iyi sonuç aldım. Sizlere de tavsiye ederim. Her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı çörek otu ve 1 kaşık balı karıştırdım ve ağzımda çörek otunu çiğneyerek yedim isterseniz havanda döverek çörek otunun içindeki özünü çıkarıp balla karıştırabilirsiniz. Kısa bir zaman içinde sonuç almıştım adet söktürücü olarak çok iyi. Ben deneyin derim:)

X