Regl öncesi negatif

1612

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2023
75
15
26
Kızlar regl öncesi 2-3 gün aşırı silik çift çizgi görüp regl günü veya sonrasında koyulaşan oldu mu?

Negatif çıktıkça insan tekrar test yapmaya korkuyor en iyisi regl günümü bekleyip eğer o gün olmazsa test yapmak yoruldum artık 🙏
Çok iyi anlıyorum sizi yarın regl günüm benimde fakat net olarak göremedim çift çizgiyi erken gebelik testlerinde de hep çok silik çıkıyor umutsuzum bu ay 😔

Kızlar regl öncesi 2-3 gün aşırı silik çift çizgi görüp regl günü veya sonrasında koyulaşan oldu mu?
Bu arada sorunuza cevap vermek istedim forumda silik görüp daha sonra koyulaşan çok var 2 gün sonra tekrar test yapın mutlaka,yüksek ihtimal hamilesiniz 🙏

Bu arada sorunuza cevap vermek istedim forumda silik görüp daha sonra koyulaşan çok var 2 gün sonra tekrar test yapın mutlaka,yüksek ihtimal hamilesiniz 🙏
İnşallah testlerle uğraşmaktan yoruldum bende yarın regl olmazsam cuma kan vereceğim

Regl gününden 1 gün önce mi silik çıktı sizin? Daha öncesinde negatif mi çıkmıştı
4 gün önce negatifti 2-3 gün kala silik çıkmaya başladı dün çok belli silikti bugün tekrar yaptım yine zor gözüküyor koyulaşmıyor

Eklentiler

• IMG_4625.jpeg
    IMG_4625.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 25
Dün bu şekildeydi
Regl öncesi belirtileriniz neydi? Testi yaptıktan ne kadar süre silik çizgi oluştu,forumda kuruma çizgisinden de bahsediyorlar o yüzden soruyorum aslında,siz yarın sabah ilk idrarla tekrar test yapın mutlaka

Gecen ay oldu benim, bat gunu test yaptm belirtilerim var diye silik cikti, o gun kan verdim 17 cikti. Agrim da vardi clrtesi pazar pzrtesi pzrtesi tekrar verdim 8 oldu beta dustu sali kanamam geldi persembe dusuk yaptim sagliksiz kese dedi tutunmayip vucud atmis

Regl öncesi belirtileriniz neydi? Testi yaptıktan ne kadar süre silik çizgi oluştu,forumda kuruma çizgisinden de bahsediyorlar o yüzden soruyorum aslında,siz yarın sabah ilk idrarla tekrar test yapın mutlaka
Testi yapınca 3 dakika içinde görüyorum çizgiyi kuruma çizgisi değildir diye düşünüyorum o yüzden. Benim 5 aylık bir kaybım var 3 ay oldu doğum yapalı ilk gebeliğimdede regl ağrım vs olmamıştı şuan yine ağrım neredeyse hiç yok o yüzden acaba geç döllenme falan mı oldu diye düşünüyorum ilk gebeliğimde erken gebelik testinde 3 gün kala net bir şekilde çift çizgiyi görmüştüm

Gecen ay oldu benim, bat gunu test yaptm belirtilerim var diye silik cikti, o gun kan verdim 17 cikti. Agrim da vardi clrtesi pazar pzrtesi pzrtesi tekrar verdim 8 oldu beta dustu sali kanamam geldi persembe dusuk yaptim sagliksiz kese dedi tutunmayip vucud atmis
Kimyasal gebelik olmuş evet bende regl gecikirse kan vereceğim inşallah güzel sonuçlar alırız

X