Regl sancısı yani adet sancısı önerisi olan var mı ?

osteon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
6
2
48
Artık bu çekilmez ağrıdan bıktım denemediğim yol kalmadı ama nafile. Arkadaşım yeni bir losyon denemiş mucize diyor bana da getirecek sonuçlarını paylaşırım,bu arada sizlerin önerisi var mı ? Lütfen yardım.

Artık bu çekilmez ağrıdan bıktım denemediğim yol kalmadı ama nafile. Arkadaşım yeni bir losyon denemiş mucize diyor bana da getirecek sonuçlarını paylaşırım,bu arada sizlerin önerisi var mı ? Lütfen yardım.
Benimde çok ağrılı oluyo
Kadın doğum doktoru ponstan forte diye bi ağrı kesici verdi bana
Hem zararı yok hemde ağrımı baya hafifletiyo
Eczaneyede danısıp bi dene istersen
İğrenç bi his o kadar iyi biliyorum ki
Allah kolaylık versin valla

Arkadaşım bir losyon denemiş çok hızlı kesti dedi,denedikten sonra bilgi veririm.teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

kızlar benimde adetlerim çok sancılı gelir. çok eski bir doktor tanıdığım vardı durmadan acile gittiğim için ben sana bişey diyim onu kullan anında keser demişti ve gerçektende bi kaç dk dan sonra ağrım kesiliyor ortalama bi 10 yıldır kullanıyorum bende novalgin ampulü alıp kırıyorsunuz üç dört damla suyun içine boşaltın ve için. novalgin ağrı kesicidir bilirsiniz hepinizde ama içildiği takdirde çok çok etkili. eczacınıza sorabilirsiniz bir çok kişi gibi eminim bana çok dua edeceksiniz

ampul formu yani enjektabl bir ilacı oral yolla almak sakıncalı olabilir özellikle dozaj ve mide yan etkileri için ben sağlıklı olacağını düşünmüyorum belki ağrıyı azaltabilir ama uzun sürelerde yan etki riskleri takip edilmeli,bana riskli geldi.

Ağrıdan yerlerde sürünürdüm, düzenli olarak spor yaptığım dönem regl sancılarımın birden kesildiğini farkettim. O zamandan beri çok rahatım, günlük hayatıma devam edebiliyorum

Taze zencefil kaynatıp içiyorum ben,bir de bitkisel bir ilaç vardı adını hatırlamıyorum doktorum ondan vermişti bana.Hayıt otu var bileşenlerinde.çok faydasını görmüştüm

Arkadaşımın önerdiği losyonu denedim Zencefil ve portakal var içerisinde inanılmaz rahatlattı 10 dakikada.
Kasık ve bel bölgesine masaj yaptım 1-2 dakika, şiddetle tavsiye ederim ,adı dismenor body lotion

Kızlar mucizeyi açıklıyorum. Bizzat aldım ve denedim. Dismenor Body lotion diye yazılıyor ama adet sancısında da kullanılıyor. Karnıma ve belime ağrı çok vurduğu için belime de sürüp denedim. 5-10 dakikada ağrıyı büyük ölçüde azalttı. Adet döneminde evde iki büklüm olan ben dışarı çıkıp normal işlerimi hallettim. Aklınızda olsun.

Kızlar mucizeyi açıklıyorum. Bizzat aldım ve denedim. Dismenor Body lotion diye yazılıyor ama adet sancısında da kullanılıyor. Karnıma ve belime ağrı çok vurduğu için belime de sürüp denedim. 5-10 dakikada ağrıyı büyük ölçüde azalttı. Adet döneminde evde iki büklüm olan ben dışarı çıkıp normal işlerimi hallettim. Aklınızda olsun.
Çok iyii canım hap içmek istemiyordum artık teşekkür ederim🤩

X