Regl tuhaflaşması:( yardımınıza ihtiyacım var?

LivreAmour

C'est la vie
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2008
18.351
3.217
Canlarım herşeyin çok üstüste geldiği bir dönem yaşamaktayım, babamın bypass olması, kilo sorunumu aşamamam derken sebepsiz yere kalp ağrılarım nefes problemim dolayısıyla 5 ay önce tüm tahlillerimi yaptırıp baştan bir checkh-up tan geçmiştim, sorunun psikolojik oldugu anlasıldı, yani bu kilo sorunumu beynimde aşamadığımdan lustral (antidepresan) kullandım 3 ay boyunca... 1.5 aydır içmiyorum çünkü bu ilaçların hiçbirşeye yaramadığını düşünüyorum artık... 27 yaşındayım senelerdir şaşmayan reglim geçen ay 18 inde olmam gerekirken 24 ünde oldum fakat çok çok az ve sıvılaşmış şekilde... 5 gün sürdü, sonra o günden beri 2 hafta arayla kanlı akıntılarım oluyor, akıntı nedir bilmezdim, ne olduysa bu son ayda oldu, çok korkuyorum doktorada gitmeye, böyle 4-5 gün kuru geziyorum sonra 2-3 gün kanlı akıntılarım oluyor ne olabilir fikri olan varmı? Bu arada bekarım ben ve hiçbir ilişkim olmadı, çok korkuyorum yaaaa :çok üzgünüm::sinifsinif::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım senin bi konunu okumuştum, bence zor dönemden geçiyorsun ve psikolojik durumun bunada yansıyor. adet zaten stresten sinirden mevsimden hemen herşeyden etkilenen bişey. bence bide bu konuya kafanı bozma sakın herşeyi oluruna bırak biraz rahatlamaya çalış stresten uzak dur. kilolarını fazla sorun yapma. eğer bi süre daha devam ederse akıntıların doktora gitmekten başkada çaren yok

Çok teşekkür ederim canım ama çok korkuyorum ilk kez başıma böyle birşey geliyor evli falan olsam fazla korkmayacağımda :KK43: hani belki ondandır diye, sence ne zaman gitmeliyim geçmezse? Birde birşey okumuştum forumda, az gelen regl sonrası kalanları parça parça gelirmiş gibi, aslı varmı acaba ?

Cnm antıdepresan ılaÇlara baŞladıktan sonra tedavıyı devam ettırmelısın yoksa ters teper ve gıttıkÇe daha kÖtÜ olursun
durumun ıyı ıse bence ıyı bı uzmanda mutlaka tedavı ol
gelecekte daha Çok zorlanırsın emın ol
ÇÜnkı bu ılaÇlar bıkaÇ ay geÇmeden fayda vermez ve yavaŞ yavaŞ bırakmalısın bırden kesmek senı daha kÖtÜ etkıler
acıl Şıfalar dılerım

Durumun derken maddı durumun demek ıstedım
ayrıca regl karıŞıklıĞının en bÜyÜk sebeplerınden bırı strestır

Canımcım zaten toplam 3 ay içtim ben lustralı ve zaten 1,5-2,0 aydır hiç içmiyorum inan gayet iyiyim sadece bu regl durumu ve kilo problemim canımı çok sıkıyor o kadar, sizce normalmidir ya :KK43: hiç daha önce başına gelen yada duyan varmı böyle bir durumu?:sinifsinif:

merhaba üstünden çok zaman geçmiş ama bugün benim başıma aynı şey geldi.2 aydır çok az adet oldum, eylül 5 inde 2 gün adet gördükten sonra bugün kanlı bir akıntı geldi.Tabi sinirlerim bozuldu.Doktora gidicem ama bu konufda bilgi sahibi olan var mı?

Aynısını bende yaşıyorum doktora gittinizmi siz?
Doktora gitmeye de korkuyorum nasıl bir insanım ben yaaaaaaaa :KK43:

X