Regle 3 gün kala idrar testi

İnşallah bu ay da olmazsa bütün ümidimi kesicem artık 😔😔
Ya ne o öyle hemen ümidimi kesecem felan çok günah demeyin kardeşim 3 yıldır bekliyorum olmasını ama hiç ümidimi kesmedim ALLAH tan çok ağladım çok yoruldum çok üzüldüm tedavi görüyorum suan eşimle ALLAH dilerse olur Ümidini asla kesme ummadığın anda mucizeni verir Allah kaç yıl oldu ?

Bende öyle diyorum artık hayırlı zamanda gelsin inşallah
Senin basından geçenler benimde basımdan geçti hep bebek hamilelik hayalleri kuruyordum karnım şişse ay hamile olursam ne güzel olurmus diye hayaller işde kafana takma olacağına varır eşinde sen de iyi bi muayene oldunuz mu ?

Senin basından geçenler benimde basımdan geçti hep bebek hamilelik hayalleri kuruyordum karnım şişse ay hamile olursam ne güzel olurmus diye hayaller işde kafana takma olacağına varır eşinde sen de iyi bi muayene oldunuz mu ?
Doktor eşime gerek görmedi daha önce dış gebelik oldu diye bir tüpüp alındı, yani geçen sene oldu dış gebelik geçen ay rahim filmi çektirdim diğer tüpün durumu iyiymiş normal şekilde çocuğunuz olur dedi folik asitle balık yağına başladım , 3 ve 5 ay içinde çocuk olmazsa alınan tüpümün önünde açıklık varmış ameliyatla onu kapatırız bir daha denersiniz dedi şuanda tsh da Yüksel çıktı birde onu düşürmeye çalışıyoruz belki tsh yüzünden olmamıştır diye düşündüm bende çünkü biz 3 yıllık evliyiz ama ilk yıl çocuk düşünmedik ,dış gebelikten sonrada 6 ay çocuk yapmamanız gerek dedi doktor bi 6 ay da eşimin işi nedeniyle ayrı kaldık şimdi çok istiyoruz

Ya ne o öyle hemen ümidimi kesecem felan çok günah demeyin kardeşim 3 yıldır bekliyorum olmasını ama hiç ümidimi kesmedim ALLAH tan çok ağladım çok yoruldum çok üzüldüm tedavi görüyorum suan eşimle ALLAH dilerse olur Ümidini asla kesme ummadığın anda mucizeni verir Allah kaç yıl oldu ?
Doğru söylüyorsun canım çevremde olmayanlara da öyle derdim stres yapmayın en çok yumurtalıklar etkiliniyor psikolojinizi yüksek tutun çocuğa odaklanmayın diye ama kendi başıma da gelince istememde bu psikolojiden uzaklaşamıyorum dua ediyorum sadece

X