Hamilelik Belirtileri Reglim 10 gün geçti beta hcg 1.2

Serra D

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
70
23
Merhaba arkadaşlar

Reglim bugün 10. Gün geçti 4 gün önce kaset test yaptım birşey çıkmadı testi banyoda bırakmıştım döndüğümde silik çizgi vardı geçersiz diye önemsemedim

Dün tekrar yaptım akşam 15 dk birşey çıkmayınca uyudum sabah baktım yine silik çizgi daha belirgin ilke göre

Hemen doktora gittim kan verdim negatif çıktı 1.2 sonuç adet söktürücü ilaç verdi doktor kullansam mı beklesem mi bilmiyorum bu durumu yaşayanlar oldumu acaba

Eklentiler

• B0205AF9-8AD0-4B69-AD90-96A165712832.jpeg
    B0205AF9-8AD0-4B69-AD90-96A165712832.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 99
Testler vaktinden sonra silik çıkmış, hamile olsanız kan testinde kesin sonuç çıkar zaten, bence içebilirsiniz:)

Testler vaktinden sonra silik çıkmış, hamile olsanız kan testinde kesin sonuç çıkar zaten, bence içebilirsiniz:)
Aslında haklısınız ama işte acaba geç döllenme olabilir mi diye düşünüyorum

6 yıldır bebek istiyoruz ama malesef ilk defa o silik çizgiyi gördüm geç çıkmış olsa da geçersiz olduğunu bilsem de bir Ümit diyorum

Aynısını yaşadım kardeşim adet görmüştüm çizgi saatler sonra çıkmıştı hatta sevinmiştim kan verdim negatif ti böyle saatler sonra çıkınca hamile değilsin demek çizgi saniyeler içinde yada 5 dk içinde çıktıysa pozitif kabul ediyorlar

Aynısını yaşadım kardeşim adet görmüştüm çizgi saatler sonra çıkmıştı hatta sevinmiştim kan verdim negatif ti böyle saatler sonra çıkınca hamile değilsin demek çizgi saniyeler içinde yada 5 dk içinde çıktıysa pozitif kabul ediyorlar
Teşekkürler yazdığınız için bende artık adet olurum diye bekliyorum yine olmadı bu ay da

X