Reglim 5 gün gecikti lekelendim hamile miyim

flowercles

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
2
0
24
Normalde reglim çok düzenlidir ve gecikme yaşamam, 1 senedir çocuk istiyoruz nasip olmadı, bu ay reglim 5 gün gecikti, yumurtlamamda sanki geç oldu emin değilim. 2 gündür hafif hafif lekeleniyorum. Bir kez erken gebelik testi yaptım silik çıktı, sonra normal test tekrarladım negatif çıktı. 7 gün önce kan vermiştim negatif çıktı. Bu ay için kafam çok karışık, böyle bi şey yaşayan var mı? Hamile olabilir miyim

Normalde reglim çok düzenlidir ve gecikme yaşamam, 1 senedir çocuk istiyoruz nasip olmadı, bu ay reglim 5 gün gecikti, yumurtlamamda sanki geç oldu emin değilim. 2 gündür hafif hafif lekeleniyorum. Bir kez erken gebelik testi yaptım silik çıktı, sonra normal test tekrarladım negatif çıktı. 7 gün önce kan vermiştim negatif çıktı. Bu ay için kafam çok karışık, böyle bi şey yaşayan var mı? Hamile olabilir miyim
Bence 1 hafta olmasini bekle. Sonra test yap. Hayirlisi olsun insallah. Sonucu soyle muhakkak insallah Allah gonlune gore verir.🙏🙏

Sonucu bende merak ediyorum lekelenme var 3 gündür adetim gelmiyorum test yapmaya korkuyorum 3 çocuğum var çünkü hiç düşünmüyordum yeni bi bebek🫣

Merhaba. Geçen hafta çarşamba günü doktora gittim kan testi verdim değer 870 çıktı doktor hamilesin dedi. Ve reglim 5 gün gecikmişti ilk defa gecikti. Ama dün lekelenmeler oldu bugün de normal adet görmeye başladım ama sancı hiç yok. Yarın tekrar Kan testi vericem ben hamile değil miyim şimdi ya):

Bence hamilesin tekrar test yap bi hafta sonra

X