Reglime 1 hafta kala hamilelik belirtilerim var fakat test negatif

kebelek59

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2023
7
2
24
Merhaba arkadaşlar 1 yıllık evliyim adetime 10 12 gün önce kasık bel karın ve bacak ağrılarım başladı baya şiddetliydi bazen tek bazen ikisi bazen üçlü şekilde ağrılarım oldu adet ağrısı gibi son zamanlarda da adetim düzensizleşmişti regl mi olucam erken acaba diye düşündüm ama olmadım 4 5 gün somra ağrılar hafifledi arada mide bulantım ve bazen de baş dönmem oldu bayılacakmış gibi vücudumu kötü hissettiğim zamanlar oldu eşimin ısrarıyla adetime 6 gün kala beta hcg testi yaptırdım ve 0,200 çıktı yani hamilelik yok ben de psikolojik mi acaba bu bulantı baş dönmesi acaba diye düşündüm olmadığını da kabul ettim fakat ertesi gün yine hafif baş dönmelerim oldu şu an adetime 5 gün var sizce başka bir rahatsızlıktan mı böyle oluyor yoksa daha sonradan çıkma ihtimali var mıdır bu tarz bir durum yaşayanlar varsa yorum yaparsa sevinirim

Ya arkadaşlar kafam çok karıştı benim gibi olan varsa yorum yapabılır mı içimde bir umut olsun diye çatlma iğnesi oldum adetimin 2 gün geçti kan testi verdim 2.00 çıktı 2 gün sonra bir daha verdim adet olmayınca 9.45 çıktı 2 gün sonra gene verdim 8.96 düşmüş acaba yükselir mi iğnenin çünkü daha 17 günü belki daha döllenmede olabilir mi regl olmadım çünkü hiç bir lekelenmemde gelmedi bugün adetim geçme sürem 6 günü lütfen bilen yorum yapsın moralimide bozmak istemiyorum

Arkadaşlar merhabalar bende uzun zamandır hamile kalmak istiyorum tedaviler olumsuz oldu hiçbir sorun olmadığı halde. Bugün benim regl olmam gerekiyordu dün hafif pembemsi akıntı geldi ve bugün yok aceba neden hamilelik belirtisi mi aceba bilenler rica etsem yazarmısınız?🤗

Benimde bir sene önce adet günümde hafif pembe akıntı gelmişti adet gibi değildi ama benimki hergün az az geliyordu hamileymişim sonra düşük oldu yani kısacası hamile olabilirsin :)

Merhaba arkadaşlar 1 yıllık evliyim adetime 10 12 gün önce kasık bel karın ve bacak ağrılarım başladı baya şiddetliydi bazen tek bazen ikisi bazen üçlü şekilde ağrılarım oldu adet ağrısı gibi son zamanlarda da adetim düzensizleşmişti regl mi olucam erken acaba diye düşündüm ama olmadım 4 5 gün somra ağrılar hafifledi arada mide bulantım ve bazen de baş dönmem oldu bayılacakmış gibi vücudumu kötü hissettiğim zamanlar oldu eşimin ısrarıyla adetime 6 gün kala beta hcg testi yaptırdım ve 0,200 çıktı yani hamilelik yok ben de psikolojik mi acaba bu bulantı baş dönmesi acaba diye düşündüm olmadığını da kabul ettim fakat ertesi gün yine hafif baş dönmelerim oldu şu an adetime 5 gün var sizce başka bir rahatsızlıktan mı böyle oluyor yoksa daha sonradan çıkma ihtimali var mıdır bu tarz bir durum yaşayanlar varsa yorum yaparsa sevinirim
Benim kan testim bile negatif çıkmışti ama mide bulantim halsizligim vardi. Sonra reglim gecikti, test pozitif çıktı, sağlıkli bir gebelik yasadim. Regle daha varken olan testler yaniltici oluyor diye dusunuyorum.

Benimde bir sene önce adet günümde hafif pembe akıntı gelmişti adet gibi değildi ama benimki hergün az az geliyordu hamileymişim sonra düşük oldu yani kısacası hamile olabilirsin :) bunu yazmıştım canım
Ya Allah'ım Yarabbim inşallah olur çok istiyoruz çok zor günlerden geçtik olmadı. Birde sorun yok diyorlar böyle olması mi iyi sorun olmasi mi bilmiyorum çünkü sorun yok ve neye yoğunlaşacağımızı bilemiyoruz isteyen herkese nasip etsin Rabbim inşallah 🤲

Ya Allah'ım Yarabbim inşallah olur çok istiyoruz çok zor günlerden geçtik olmadı. Birde sorun yok diyorlar böyle olması mi iyi sorun olmasi mi bilmiyorum çünkü sorun yok ve neye yoğunlaşacağımızı bilemiyoruz isteyen herkese nasip etsin Rabbim inşallah 🤲
Bence hastaneye gidip kan ver öyle netleşir, kanamanın devam etmemesi iyi bir şey.İnşallah hamilesindir😊Bende düşük yaptıktan sonra hamile kalamadım nasip😔

Arkadaşlar merhabalar bende uzun zamandır hamile kalmak istiyorum tedaviler olumsuz oldu hiçbir sorun olmadığı halde. Bugün benim regl olmam gerekiyordu dün hafif pembemsi akıntı geldi ve bugün yok aceba neden hamilelik belirtisi mi aceba bilenler rica etsem yazarmısınız?🤗
Ben daha önce bir gebelik yaşadım kısa süreli ve adet günümde pembe bi akıntım olmuştu ve adetim başladı sanıp ped koydum ama birdaha gelmedi üstüne görme dediğimiz olayı yaşamışım sizinde belki öyle olabilir

Benim kan testim bile negatif çıkmışti ama mide bulantim halsizligim vardi. Sonra reglim gecikti, test pozitif çıktı, sağlıkli bir gebelik yasadim. Regle daha varken olan testler yaniltici oluyor diye dusunuyorum.
Ben de başta negatif çıkınca yok kendim psikolojik böyle hissettim herhalde dedim ama baktım hala bazı belirtileri yaşıyorum benimde aklıma sonradan pozitif çıkar mı acaba diye bi düşünce geldi o yüzden burada sormak istedim ilk kez de yazıyorum teşekkür ederim cevabınız için 🌸

Başka bu tarz bir durum yaşayan yok mı arkadaşlar yorum yapabilecek adetime 3 gün kaldı ara sıra ağrım ve baş dönmelerim devam ediyor

Benim de göğsümün yanları özellikle sağ göğsüm ( öyle aşırı değil), bir de belim ağrıyor. Adetime 6 gün var
Başka bu tarz bir durum yaşayan yok mı arkadaşlar yorum yapabilecek adetime 3 gün kaldı ara sıra ağrım ve baş dönmelerim devam ediyor

Benim de göğsümün yanları özellikle sağ göğsüm ( öyle aşırı değil), bir de belim ağrıyor. Adetime 6 gün var
Sizinde daha adetinize var ben de günlerdir belirti yaşıyorum ama başka bir şeyden dolayı mı anlayamadım belki adet günü hemen adet olucam ama işte bu ağrılar belirtiler insanı şüpheye düşürüyor

Kızlar ben de aynı durumdayım belim kasıklarım ağrıyor adetime daha var test yaptım ama negatif çıktı adet gününü beklicez mecbur

X