Reglken sogan kürü uygulanir mi?

beyzaozturk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
10
0
24
Arkadaslar bu ay tam 16 gün gec regl oldum. Hayatimda ilk defa böyle bir sey yasadim. Kime sorduysam soğan kürünü dene regl olursun dedi. 2 gün önce denemeye basladim ve bugün cok şükür regl oldum. Soğan kürü 15 gün uygulanmasi lazimmis. Simdi regl oldumya uygulamaya devam mı etmem lazim?

Arkadaslar bu ay tam 16 gün gec regl oldum. Hayatimda ilk defa böyle bir sey yasadim. Kime sorduysam soğan kürünü dene regl olursun dedi. 2 gün önce denemeye basladim ve bugün cok şükür regl oldum. Soğan kürü 15 gün uygulanmasi lazimmis. Simdi regl oldumya uygulamaya devam mı etmem lazim?
Ben de doktora görün diyorum sogan kürü hormonları bozuyor

Soğan kürü denilen kür miyom, kist vs için ılık yada soğuk tercih edilen bir kürdür.
soğan suyu ise iyi bi adet söktürücüdür bu da işlemi tamamlamış, neden devam edeceksiniz ki?
Ancak adet gecikmesi kortizon kullanımı, stres, mevsim geçişi gibi durumlarda yaşanabilir. Eğer sık sık olursa bi doktora gidin.

hayır regl olduğunda uygulamaya ara vereceksin. soğan kürü 15 gün ya sen 10. gün adet oldun diyelim adet olduğun gün keseceksin kürü. adetin bitti ya bittikten sonra 5 gün daha devam edeceksin ve bitireceksin. İbrahim Saraçoğlu öyle anlattı

X