Regresyon , Reiki ve Bioenerji Tuzağı

ya normalde psikiiyatristlerin ve psikologların bile korkarak girdiği bir alan hipnoz (bir hipnoza almışlar sizi heralde), istenildiği kadar eğitim alınsın tıp eğitimi almak çok önemli ve bambaşka yeri doldurulamaz birşey bence, siz sanki hipnozdan tam çıkamamışsınız ve aklınızın bir kısmı başka bir boyutla iletişim içinde kalmış gibi geldi bana,

çok geçmiş olsun, kimseciklerin sizi üzmesine de müsaade etmeyin, dünyada 7 milyar insan var biri yoksa öbürü var...:KK59:

Açıkçası bana da makul gelmedi konu sahibi hanımefendinin anlattıkları. Hatta okurken güldüğümü inkar edemeyeceğim. Neyse, geçmiş olsun yine de. Ne diyebilirim...

Gecmis olsun, bunlar imkansiz demedi cogu insan zaten sadece tecrubeli ve etik uzmanlar tarafindan uygulanirsa boyle olumsuz abartili genellemelere dahil edilmemeli bu yontemler, dendi... Forumdaki cesitli reiki basliklarinda telefon numaranizla birlikte mesajlar yazmissiniz bu arada ona da anlam veremedim:) Neyse tekrar gecmis olsun herkesin tecrubesi kendine diyelim, umarim herkes sifasini bulur
merhaba ben reiki eğitimi almak istiyorum önerebilceğiniz birisi var mı

Ah keske genellemesek kendi tecrubelerimizi. Keske para tuzagi diye kesip atmasak! Oncelikle yasadiklariniz icin gecmis olsun dileklerimi iletiyorum. Kime gittiniz ne yaptirdiniz tam olarak bilmiyorum ve bahsettiginiz kavramlara inanmak kisiden kisiye degisse de, ben gercek olduklarini varsayarak boyle kotu bir tecrube yasamanizin cok talihsiz oldugunu kabul ediyorum. Bir alternatif tip uzmani da olsa normal doktor da olsa iyice arastirmak, egitimine bakmak, kimdir nedir anlamak ve mumkunse guvendigimiz insanlarin referansiyla gitmek gerekiyor. Normal tıp doktorlarindan da cesitli zararlar gorebiliyor insanlar, o yuzden elbette belli riskler her zaman var, dogru yontemleri ve insanlari secmek onemli. Bunun disinda kusura bakmayin ama bu genelleme cumleleriniz cok yersiz, regresyon terapisi veya hipnoterapi gibi yontemler Avrupa'da Amerika'da dunyanin her yerinde uygulanan, bir yigin insanin fayda gordugu yontemler. Bunlarin uluslararasi okullari var, mesela Turkiye'de Diba Ayten Yilmaz bu okullardan egitimler almis bir kisidir. Bu tarz baska uzmanlar da var ulkemizde. Hollanda'da bir klinik var mesela regresyon uzerine, baya uzman psikologlar uyguluyor yontemi. Internette konu hakkinda hazirladiklari bir belgesel de mevcut. Hipnoterapi de yine hem ulkemizde hem dunyada psikiyatristlerin psikologlarin da tercih edebildigi bir yontem. Ben de psikolojik sorunlar yasamis ve yasayan bir insanim, yillarca ilaclar kullandim, psikoterapiler aldim ama kalici bir sifa yok ne yazik ki. Ilk kez 2 sene once bir enerji uzmaniyla calistim, verdigi bir kursa da katildim ve kendimi toparlamaya basladim. Simdi de farkli seyler denemek uzere arastirmalarima devam ediyorum. Yine tanidigim konustugum 2-3 insanin da regresyondan fayda gordugunu biliyorum. O yuzden evet kabul ediyorum yasadiklariniz cok talihsiz ama genellemeniz de bir o kadar kotu. Uyguladigi yontemin duzgun bir sekilde egitimini alan, etik calisan, iyi niyetli uzmanlar yok mu yani hic? Yasadigimiz sorunlarin bilincaltimizda sebepleri var ve yuzeysel uygulanan psikoterapiler yetersiz kalabiliyor. O yuzden x yontem iyidir y yontem tu kakadir yaklasimi saglikli degil. Herkesin deneyimleri, ihtiyaclari farklidir.

merhaba
regresyonla ilgileniyorsunuz anladığım kadarıyla. size ulaşmaya çalışıyordum en son eylül erdoğandan bahsetmişsiniz. bende ona gitmeyi planlıyorum siz gittiniz mi

Merhaba
Günümüzde gittikçe yaygınlaşan meşhur ENERJİ Terapistlerinden bahsedeceğim sizlere. Ben yandım , başkaları da yanmasın !

4dd1e21a-4fbd-448a-a555-2269e7340d23-m.jpg

Artan kaygılarım ve kilomun 39 'a düşmesiyle birlikte; psikologlara kesik kesik gittiğimden bir fayda sağlayamadığımı düşünüp maalesef böyle bir yola başvurdum. Gitmez olaydım.

İlk seanstan sonra iştahım açıldı, kilo aldım, vücudumdaki ağrılar geçti.
Belkide kendini iyi göstermek içindi tüm bunlar. Fakat değişik şeyler olmaya başladı bana. Kadına gittikten sonra 3 defa ASTRAL seyahat yaptım kendiliğinden. Ruhumum bedenime giriş çıkışlarını hissettim. Korkudan kısa sürdü ama. Sonra yine kötü olaylar yaşadım ve kadından bir kere daha randevu aldım.

Ama bu sefer geç geldi, bekletti beni. Anlamalıydım ne olduğunu. Ah salak kafam. Bu sefer derin bir transa almıştı beni.

Hipnozla geçmişe doğu gitmek üzereydik.
Yavaş yavaş ana rahmine geldik. 2buçuk saat dolmuştu. Tam ultrason ışınlarını görürken seansı bitirdik. Bu sırada BAŞIMA MÜTHİŞ BİR AĞRI girdi. Vücudumun her yeri ağrı içinde kaldı. Bana masaj yapmasına rağmen hiçbir etkisi olmadı. Bişey diyemedim. Sonra parasıni çatır çatır aldı ve gitti. Görüntüler 3 güne geçecek dedi. 3 gün oldu, 7 gün oldu yok geçmedi. Gece uyandığımda gözlerim kapalıyken sanki bir çift göz bana bakıyormuş gibiydi. Bu olanları ona anlattım. Bunları değiştir takma dedi geçiştirdi. Sonra ne mi oldu? Daha beter oldum.

Duvarda gölgeler görmeye başladım.
Gözümün önüne böyle korkunç suratlar geliyordu. Gece gündüz ağlıyordum. Gözümü kapatamıyordum. En sonunda Hocaya gittim. Bana sana cin musallat olmuş bu görüntüleri de onlar gösteriyor dedi. Başladım bildiğim ne varsa dua okumaya. Daha beter oldum. Okutmak istemediler. İnadına okudum. bir ara rüyama girdiler nolur okuma mahfettin bizi diye.

Bu arada kadın randevulaşmak için beni oyaladı hep. Ben 5 ay mağdur kaldım. Antidepresana başladım. Yanında remeron adında ağır bir ilaç verdi doktor. Neyse ben okudukça korkunç görüntüler gitti. Ama öteki görüntüler kaldı. Bir göz hep bana bakıyor.

Sonradan aklıma geldi. 1. Seansın sonunda bana olumlamalar yaptırırken gözlerim kapalı olduğu esnada ben " aaa bir göz var bana bakıyo " dedim. O da çok takılma onu yaratıcının gözü olarak düşün demişti. Ah salak kafam. Nasılda anlamadım o gözün cinin gözü olduğunu. Allahın işi gücü yokta gözlerini bana mı gösterecekti?

Haftalarca tek başıma yatamadım. Çirkin suratlar gördüm.
En son bu kısmıda hatırlayınca. İstihare yaptım. Rabbim dedim bana bu kadının gerçek yüzünü göster. Rüyaya yattım. Ve rüyamda kadını cinleriyle gördüm. Cinleri ona yardımcı oluyor ve hizmet ediyordu. Sonra dedim ki Anladığımı anlamış olacak ki benimle görüşmeyi reddediyordu. Daha sonra kadınla konuştum neden beni erteliyorsunuz polise şikayette buluncağım diye. Kavga ettik. Özel hayatımı yüzüme vurdu ve kayıt altına aldığını söyledi her şeyi. Benden izinsiz ben ses kaydımı almış. Sonra savundu kendini inkar ve yalanlarıyla

Np hastanesine gittim. eeg çekimi yapıldı. Ve öğrendim ki beynimin görsel algı alanları hasara uğramış. Hipnozdan etkilenmişim. Travma geçirmişim. Bu kadın beni aylarca bekletti. Ya aklımı kaçırsaydım? Doktor hanım bunu herkese anlat ruh sağlığı söz konusu başka insanlar hasar görmesin dedi.

Doktor ilacımı değiştirdi. Dopamın salgısını düzenleyici ilaç verdi. İlaçlar vücudumda döküntü yaptı

Ama mecbur içiyorum. Nolur kanmayın. Manevi alemle oynuyorlar. Şakası yok bu işin.

Buraya niçin yazdım? BEN YANDIM BAŞKALARI DA YANMASIN diye. Üstüme bu vebali almayayım diye. Sizde yayın bu yazıyı! Okuyan yaysın herkese...

Bir kısa not daha : Kundalını enerji çalışması var. Bunu yapıp uygulayan bir arkaşıma da çin ve şeytan musallat olmuş. Aylarca şeytan sesi duydum kafamda dedi. Oda dua okuya okuya geçirmiş

Nolur bulaşmayın böyle şeylere. Psikologlar var adam gibi terapi yapan. Kısa yoldan halledeyim derken bizim durumumuza düşmeyin...

Melek koçlugu , meleklerle yasamak bilmem ne varya hani :) biz insanlar meleklerle iletisim kuramayiz . Onlar bildigin cinlerle yapiyorlar.

Sevgiler....

Merhaba, ben enerji ve nefes terapistliği yaptım hala yapıyorum. Kendim regresyon da aldım... anlattıklarınızda haklılık payı olmakla beraber, işinin ehli rahmani bir terapistle çalışsaydınız böyle deneyimleriniz olmazdı. İyi ve kötü yani ikilik yoktur aslında, tüm enerji tektir ve Rahman'a hizmet eder. Zaten dengesiz olan bir sistem, bilinçsizce kurcalanırsa karmaşa daha çok artar. Bence kimse bizde olmayan bir şeyi açığa çıkaramaz ya da bozamaz. Dışarıda hiçbir şey yok, tüm Alem içimizde... korkular ve şüphelerle bakmayın Varlığa. Varoluş tektir.

Günümüzde gittikçe yaygınlaşan meşhur ENERJİ Terapistlerinden bahsedeceğim sizlere. Ben yandım , başkaları da yanmasın !

KENDI SIFASINI , ARINMASINI TAMAMLAYAMAMIŞ , EGOLARINDAN YA DA PARA HIRSINDAN ARINAMAMIŞ KISILERDEN REIKI VEYA FARKLI SIFA TEKNIKLERI ALMAK ANCAK SIZE ZARAR VEREBILIR. ONDAKI TRAVMALAR , BLOKAJLAR HATTA HASTALIKLAR SIZE GECEBILIR.
REIKI KESINLIKLE YAN ETKISI OLMAYAN SIFA YONTEMIDIR. IZNINIZ OLMADAN SIZE IYI YA DA KÖTÜ HIC BIR ŞEYE ÇALIŞMAZ. BAŞKASI ICINDE ÖZGÜR IRADESINE MÜDAHALE OLACAK SEKILDE ÇALIŞMAZ. ORNEGIN KOCAM BENI ÇOK SEVSIN VS ( BENDEN EN ÇOK ISTENEN )
REIKI ILE HIPNOZ YAPILMAZ ZATEN. GITTIGINIZ KIŞI REIKI ILE DEĞIL BILINCSIZ HIPNOZ SEANSI UYGULADIĞI IÇIN ZARAR GÖRMÜŞ OLABILIRSINIZ. REIKI ALLAH IN SAF SEVGI ENERJISIDIR. SIFAYI AKTARAN ENERJIST OLSADA ASIL SIFA YI YAPAN SIZIN KENDI BEDENINIZDIR.
REIKI DE 'DE REGRESYON SEANSINDA DA YAPTIĞIMIZ SADECE HASTAYI TETA FREKANSINA ÇEKMEK. YANI UYKU ILE UYANIKLIK ARASI MOD. HEM YANINIZDA OLANI BITENI DUYAR , HISSEDER HEM DE BILINCALTINIZA YA DA GECMIS YAŞAMINIZA YOLCULUK EDERSINIZ. KORKU , BASARISIXLIK YA DA SORUNUNUZ HER NE IŞE KÖK KAYNAĞINI BULUP COZUMLERSINIZ. SAKINCALI HIC BIR DURUM YOKTUR. SIZIN TALIHSIZLIGINIZ HIPNOZ OLMUŞ BANA SORARSANIZ. ŞUNU DA BELIRTMEDEN EDEMEYECEGIM BIR KISIYE GITIP TÜM KISILERI , TÜM TEKNIKLERI KARALAMANIZ ÇOK YANLIŞ.BIRAZ DA SANKI SIZIN KENDI KORKULARINIZDAN BILINCALTINIZIN KARANLIĞINDAN KAYNAKLANIYOR GIBI CIN, ŞEYTAN ŞU BU ILK DEFA DUYDUM ÇOK TUHAF GELDI KUSURA BAKMAYIN.
AYRICA MELEK ENERJILERI DENEN YÖNTEMLER KESINLIKLE SAFSATA. BIRWZ REIKI BIRAZ EFT KISACASI BIRAZ ONDAN BIRAZ BUNDAN TOPLAMA SÖZDE YÖNTEMLER KESINLIKLE YALAN VE DOLANDIR. ALLAH MELEK IŞIN ICINE ALIP INANÇ SÖMÜRÜSÜ BAŞKA HIC BIR ŞEY DEĞIL. MELEKLER LE AYNI ORTAMDA FARKLI BOYUTLARDA YAŞIYORUZ HER AN IÇ ICEYIZ. INSAN GÖZÜ ONLARI GÖREMEZ. KULAKLAR DUYAMAZ. ONLAR BIZI GÖRÜR. BU KADAR .

Artan kaygılarım ve kilomun 39 'a düşmesiyle birlikte; psikologlara kesik kesik gittiğimden bir fayda sağlayamadığımı düşünüp maalesef böyle bir yola başvurdum. Gitmez olaydım.

Belkide kendini iyi göstermek içindi tüm bunlar. Fakat değişik şeyler olmaya başladı bana. Kadına gittikten sonra 3 defa ASTRAL seyahat yaptım kendiliğinden. Ruhumum bedenime giriş çıkışlarını hissettim. Korkudan kısa sürdü ama. Sonra yine kötü olaylar yaşadım ve kadından bir kere daha randevu aldım.

Ama bu sefer geç geldi, bekletti beni. Anlamalıydım ne olduğunu. Ah salak kafam. Bu sefer derin bir transa almıştı beni.

Yavaş yavaş ana rahmine geldik. 2buçuk saat dolmuştu. Tam ultrason ışınlarını görürken seansı bitirdik. Bu sırada BAŞIMA MÜTHİŞ BİR AĞRI girdi. Vücudumun her yeri ağrı içinde kaldı. Bana masaj yapmasına rağmen hiçbir etkisi olmadı. Bişey diyemedim. Sonra parasıni çatır çatır aldı ve gitti. Görüntüler 3 güne geçecek dedi. 3 gün oldu, 7 gün oldu yok geçmedi. Gece uyandığımda gözlerim kapalıyken sanki bir çift göz bana bakıyormuş gibiydi. Bu olanları ona anlattım. Bunları değiştir takma dedi geçiştirdi. Sonra ne mi oldu? Daha beter oldum.

Gözümün önüne böyle korkunç suratlar geliyordu. Gece gündüz ağlıyordum. Gözümü kapatamıyordum. En sonunda Hocaya gittim. Bana sana cin musallat olmuş bu görüntüleri de onlar gösteriyor dedi. Başladım bildiğim ne varsa dua okumaya. Daha beter oldum. Okutmak istemediler. İnadına okudum. bir ara rüyama girdiler nolur okuma mahfettin bizi diye.

Bu arada kadın randevulaşmak için beni oyaladı hep. Ben 5 ay mağdur kaldım. Antidepresana başladım. Yanında remeron adında ağır bir ilaç verdi doktor. Neyse ben okudukça korkunç görüntüler gitti. Ama öteki görüntüler kaldı. Bir göz hep bana bakıyor.

Sonradan aklıma geldi. 1. Seansın sonunda bana olumlamalar yaptırırken gözlerim kapalı olduğu esnada ben " aaa bir göz var bana bakıyo " dedim. O da çok takılma onu yaratıcının gözü olarak düşün demişti. Ah salak kafam. Nasılda anlamadım o gözün cinin gözü olduğunu. Allahın işi gücü yokta gözlerini bana mı gösterecekti?

En son bu kısmıda hatırlayınca. İstihare yaptım. Rabbim dedim bana bu kadının gerçek yüzünü göster. Rüyaya yattım. Ve rüyamda kadını cinleriyle gördüm. Cinleri ona yardımcı oluyor ve hizmet ediyordu. Sonra dedim ki Anladığımı anlamış olacak ki benimle görüşmeyi reddediyordu. Daha sonra kadınla konuştum neden beni erteliyorsunuz polise şikayette buluncağım diye. Kavga ettik. Özel hayatımı yüzüme vurdu ve kayıt altına aldığını söyledi her şeyi. Benden izinsiz ben ses kaydımı almış. Sonra savundu kendini inkar ve yalanlarıyla

Np hastanesine gittim. eeg çekimi yapıldı. Ve öğrendim ki beynimin görsel algı alanları hasara uğramış. Hipnozdan etkilenmişim. Travma geçirmişim. Bu kadın beni aylarca bekletti. Ya aklımı kaçırsaydım? Doktor hanım bunu herkese anlat ruh sağlığı söz konusu başka insanlar hasar görmesin dedi.

Doktor ilacımı değiştirdi. Dopamın salgısını düzenleyici ilaç verdi. İlaçlar vücudumda döküntü yaptı

Ama mecbur içiyorum. Nolur kanmayın. Manevi alemle oynuyorlar. Şakası yok bu işin.

Buraya niçin yazdım? BEN YANDIM BAŞKALARI DA YANMASIN diye. Üstüme bu vebali almayayım diye. Sizde yayın bu yazıyı! Okuyan yaysın herkese...

Bir kısa not daha : Kundalını enerji çalışması var. Bunu yapıp uygulayan bir arkaşıma da çin ve şeytan musallat olmuş. Aylarca şeytan sesi duydum kafamda dedi. Oda dua okuya okuya geçirmiş

Nolur bulaşmayın böyle şeylere. Psikologlar var adam gibi terapi yapan. Kısa yoldan halledeyim derken bizim durumumuza düşmeyin...

Melek koçlugu , meleklerle yasamak bilmem ne varya hani :) biz insanlar meleklerle iletisim kuramayiz . Onlar bildigin cinlerle yapiyorlar.

Sevgiler....

19 yasinda acmissin bu konuyu akil disi konulardan uzaklas yoksa uzun sure bilincsiz kalirsin. Psikolojik rahatsizligini doga ustu yaratiklarla aciklayamazsin.

Hayatımda ki sorunlar ve panik ataklarım yüzünden geçen sene regresyon terapisine gittim ilk 10 dakika giç bitşey göremedim sonra acaip bi rüya gibi bişey gördüm inanmadımda 3 saate yakın sürdü sonra dualar önerdi okudum evde kpcaman buzlu cam patladı vs derken vertigo oldum panik ataklarım arttı sonra aile dizimi deneyim dedim... oda ne ailede büyüler çıktı atalarda cadılık çıktı cinler inler 6 7 kezde aile dizimine gittim daha kötü oldum bütün arkadaşlarımla aram bozukdu ve gözümün önğne gitmek bilmeyen bi nokta geldi mr lar çekildim göz doktorlarına gittim gözümün önünde sadece siyah bi nokta sebep yok maddi manevi tıkandım zaten sevsiğim biri vardı bir ayrılıp bir barışıyorduk o dizimlerden birinde bağı kestik adam birden eblendi en yakın arkadaşlarım bana cephe aldı işim gücüm durdu... sonra rahmani bi hoca bulduk cin musallat olmuş... ve gittiğim kişiler ibilinen kişilerdi aşırı pişmanım yabi tomris arkadaşın anlattıkları doğru daha bir sürü şey geldi başıma hala çalışamıyorum ve aile dizimi terağisini yapan o arkadaşlarımında hayatımdan çıkmasının sorumlusu benim olduğuma geçmiş yaşamlaromda onlara zarar verdiğime fln inandırdo beni başıma her gelen kötü şeyden ben sorumluyum yani... açın dua okuyun meditasyon yapın olumlama yapın ama böyle şeylere girmeyin girişmeyin regredyonmış aile dizimiymiş sonuçta enerji alanınıza baika insanlaron enerjisi giriyor. 1 senedir berbat haldeyim.. inşallah düzelicem bol bol dua ve allah'a sığınmak en güzeli.

Yavaş yavaş ana rahmine geldik. 2buçuk saat dolmuştu. Tam ultrason ışınlarını görürken seansı bitirdik. Bu sırada BAŞIMA MÜTHİŞ BİR AĞRI girdi. Vücudumun her yeri ağrı içinde kaldı. Bana masaj yapmasına rağmen hiçbir etkisi olmadı. Bişey diyemedim. Sonra parası çatır çatır aldı ve gitti. Görüntüler 3 güne geçecek dedi. 3 gün oldu, 7 gün oldu yok geçmedi. Gece uyandığımda gözlerim kapalıyken sanki bir çift göz bana bakıyormuş gibiydi. Bu olanları ona anlattım. Bunları değiştir takma dedi geçiştirdi. Sonra ne mi oldu? Daha beter oldum.

En son bu kısmıda hatırlayınca. İstihare yaptım. Rabbim dedim bana bu kadının gerçek yüzünü göster. Rüyaya yattım. Ve rüyamda kadını cinleriyle gördüm. Cinleri ona yardımcı oluyor ve hizmet ediyordu. Sonra dedim ki Allah belasını versin. Anladığımı anlamış olacak ki benimle görüşmeyi reddediyordu. Daha sonra kadınla konuştum neden beni erteliyorsunuz polise şikayette buluncağım diye. Kavga etti. Özel hayatımı yüzüme vurdu ve kayıt altına aldığını söyledi her şeyi. Benden izinsiz ben ses kaydımı almış kahpe. Sonra savundu kendini inkar ve yalanlarıyla

Ama mecbur içiyorum. Nolur kanmayın sahtekarlara. Manevi alemle oynuyorlar. Şakası yok bu işin.

Sevgiler....
Bir şey diyeceğim ama yanlış anlamayın lütfen arkadaşınız şeytanın sesini daha önce nerede duymuş ki şeytan sesi duydum dedi size 🙄 yaşadığınız duruma gelince aşırı ürkütücü cinler zaten enerji . Bu işlerin şakası olmaz hâlâ görüyor musunuz sizi korkutacak boyutta ilginç şeyler

Hayatımda ki sorunlar ve panik ataklarım yüzünden geçen sene regresyon terapisine gittim ilk 10 dakika giç bitşey göremedim sonra acaip bi rüya gibi bişey gördüm inanmadımda 3 saate yakın sürdü sonra dualar önerdi okudum evde kpcaman buzlu cam patladı vs derken vertigo oldum panik ataklarım arttı sonra aile dizimi deneyim dedim... oda ne ailede büyüler çıktı atalarda cadılık çıktı cinler inler 6 7 kezde aile dizimine gittim daha kötü oldum bütün arkadaşlarımla aram bozukdu ve gözümün önğne gitmek bilmeyen bi nokta geldi mr lar çekildim göz doktorlarına gittim gözümün önünde sadece siyah bi nokta sebep yok maddi manevi tıkandım zaten sevsiğim biri vardı bir ayrılıp bir barışıyorduk o dizimlerden birinde bağı kestik adam birden eblendi en yakın arkadaşlarım bana cephe aldı işim gücüm durdu... sonra rahmani bi hoca bulduk cin musallat olmuş... ve gittiğim kişiler ibilinen kişilerdi aşırı pişmanım yabi tomris arkadaşın anlattıkları doğru daha bir sürü şey geldi başıma hala çalışamıyorum ve aile dizimi terağisini yapan o arkadaşlarımında hayatımdan çıkmasının sorumlusu benim olduğuma geçmiş yaşamlaromda onlara zarar verdiğime fln inandırdo beni başıma her gelen kötü şeyden ben sorumluyum yani... açın dua okuyun meditasyon yapın olumlama yapın ama böyle şeylere girmeyin girişmeyin regredyonmış aile dizimiymiş sonuçta enerji alanınıza baika insanlaron enerjisi giriyor. 1 senedir berbat haldeyim.. inşallah düzelicem bol bol dua ve allah'a sığınmak en güzeli.
Gittiğiniz hoca size ne önerdi acaba hangi duaları okuyorsunuz.Kurtuldunuz mu kötü olaylardan çok merak ettim

Gittiğiniz hoca size ne önerdi acaba hangi duaları okuyorsunuz.Kurtuldunuz mu kötü olaylardan çok merak ettim
Tamamen kurtulduğum söylenemez ama şöylede bi durum var benim görüp duyduğum net birşey yok ama tuhaf bir şekilde hayatım tepetaklak oldu sağlık sorunlarım çoğaldı anlamsız derecede çöktüm kilo aldım. Aile dizimine gittiğim kişide beni beden ödediğime geçmiş yaşamlarımda yaptıklarımın ve atalarımın yaptıklarının cezasını çektiğime inandırdı beni :) tani bunlar tek kişi ile oşmıyo en az omalanda 5 6 kişi oluyor o alanda ki insanlardan çekmişim yani bir şeyleri. Bol bol tövbe namazı kılıyorum tövbeden geliyorum korunma duaları okuyorum arif arslanın dua ile ruhsal tedavi kitabında güzel dua formülleri var onları yapıyorum (tuğçe ışınsu kitapları almayın lütfen çoğu büyü tarifi ne yazık ki) bir nebze olsun azalttı ama tamamen kurtulmuş değilim her kese gidip baktırmayada korkuyorum açıkçası hocalardanda bu yeni nesil şarlatanlardanda. Sonuçta alanımızı açıyoruz tek ilgilendiğim astroloji ve reiki kaldı artık istek bizden şifa Rabbimden

Hah işte siz dogruyu ogrenmissiniz. 👏🏻 Kuzenime de öyle demisler, hüddam melekleriyle tedavi ediyorlarmis, halbuki hüddam cinleri onlar. Melek, Allahimizin emrinden çıkıp da gelip bir uzman istedi diye bize yardim etmez ki.

Yavaş yavaş ana rahmine geldik. 2buçuk saat dolmuştu. Tam ultrason ışınlarını görürken seansı bitirdik. Bu sırada BAŞIMA MÜTHİŞ BİR AĞRI girdi. Vücudumun her yeri ağrı içinde kaldı. Bana masaj yapmasına rağmen hiçbir etkisi olmadı. Bişey diyemedim. Sonra parası çatır çatır aldı ve gitti. Görüntüler 3 güne geçecek dedi. 3 gün oldu, 7 gün oldu yok geçmedi. Gece uyandığımda gözlerim kapalıyken sanki bir çift göz bana bakıyormuş gibiydi. Bu olanları ona anlattım. Bunları değiştir takma dedi geçiştirdi. Sonra ne mi oldu? Daha beter oldum.

En son bu kısmıda hatırlayınca. İstihare yaptım. Rabbim dedim bana bu kadının gerçek yüzünü göster. Rüyaya yattım. Ve rüyamda kadını cinleriyle gördüm. Cinleri ona yardımcı oluyor ve hizmet ediyordu. Sonra dedim ki Allah belasını versin. Anladığımı anlamış olacak ki benimle görüşmeyi reddediyordu. Daha sonra kadınla konuştum neden beni erteliyorsunuz polise şikayette buluncağım diye. Kavga etti. Özel hayatımı yüzüme vurdu ve kayıt altına aldığını söyledi her şeyi. Benden izinsiz ben ses kaydımı almış kahpe. Sonra savundu kendini inkar ve yalanlarıyla

Ama mecbur içiyorum. Nolur kanmayın sahtekarlara. Manevi alemle oynuyorlar. Şakası yok bu işin.

Sevgiler....
Hayatımda bu kadar saçma bir yazı görmedim. 20 yıldır bu alandayım Reiki , Regresyon Terapisti , Aile Dizimi, Yasam Koçu, Aile Danışmanı, Bilinç-altı ve daha pek çok alanda çalışıyorum. Yıllardır Regresyon seansları yapıyorum cin bulaşanı hiç görmedim. Sizin takıntılarınız var bu seansta korkularınız ve takıntılarınızı tetiklemiş. Ne Reiki ne Regresyonla ilgili hiç bir bilginiz yok. Regresyonla binlerce terapist seanslar çalışmalar yapıyor ve faydaları saymakla bitmez. Bir siz kötü bir şey yaşadınız ( ki sebebi Regresyon olamaz net söylüyorum) diye güzelim sifa yöntemini karalayamazsınız. Kaldı ki yüzde yüz uyumuyorsunuz ve hipnoz seansında bile sizin istemediğiniz hiç bir şeyi size telkin edip yaptıramaz terapist. O dediginiz filmlerde olur ve siz çok fazla film izlemişsiniz. Allah şifa versin ne diyelim.

X