Reiki ve Kişisel gelişim çalışmaları

irem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2006
97
11
41
Chakra dengeleme seansları

Chakralar değişik alanların enerjilerinin senkronize edildiği ve fizik bedene dağıtıldığı merkezlerdir. Bu merkezlerden herhangi birindeki enerji tıkanıklığı yada blokaj oluştuğunda , chakraların etkilediği bedensel ve duygusal alanlarda sorunlar başlar. Sağlıklı bir bedensel ve ruhsal hayatı yaşayabilmek için chakralarımızın dengeli ve sağlıklı çalışması gerekir.

Her hafta yapacağımız Chakra dengeleme senaslarıyla dilediğiniz sağlıklı bedene ve ruha sahip olabilirsinz.

Reiki 1 ve 2 eğitimleri

Dertlerin Çözüldüğü Sohbetler
Dertlerinizi yük değil lütuf olarak görün. Karşılaştığımız zorluklar, yaptığımız yanlışlar ve katlandığımız acılar olmasaydı, birçok bilgiye ve donanıma sahip olamazdık. Gelin birlikte deneyimlerin, bilgilerin paylaşıldığı sohbetlerimize katılın. Göreceksiniz ki yaşamın en zorlu zamanlarında gerçekten kim olduğumuzu ve içimizde yatan gücü keşfedebiliriz.

Temel EFT (duygusal Özgürleşme Teknikleri)

Reiki Circle Çalışmaları ..

Amacımız düzenli aralıklarla (2 hafta arayla ) bir araya gelip bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak . Katılımcılarında iştiraki ile birbirimize

bir iki yıl önce bir arkadaş tarafından bu konuda bilgi almıştım vaktim olsa katılmak isterdim fakat bebeğim sebebiylede günüm çok yoğun geçiyor ileri bir tarihte düşünebilirim...birde merak ediyorum reiki enerjisini uzaktaki birkişiye gönderilidiğini ve kişinin rahatlama hissetiğini duydum grçek payı varmı?

bir iki yıl önce bir arkadaş tarafından bu konuda bilgi almıştım vaktim olsa katılmak isterdim fakat bebeğim sebebiylede günüm çok yoğun geçiyor ileri bir tarihte düşünebilirim...birde merak ediyorum reiki enerjisini uzaktaki birkişiye gönderilidiğini ve kişinin rahatlama hissetiğini duydum grçek payı varmı?

Oncelıkler allah bagıslasın ve kolaylıklar dılerım :) Ikıncı sordugunuz soru ıcın yanı uzaktakı bır kısıye reıkı enerjısı gonderılebıldıgı ve o kısının rahatladıgı konusunda duydugunuz soylemler gercektır. Fakat uzaga enerjı gonderebılmek ıcın reıkı nın 2. derecesı olan pratısyen asaması egıtımı almanız gerekmektedır. Bu derecede sadece kısıye degıl aynı zamanda gecmıs gelecek ve sımdınızede enerjı gonderebılme ımkanınız vardır.
Tekrar gorusmek uzere ...

Merhabalar irem ve arya.Bende bu reiki yoga meditasyon. çakra kişisel gelişim konularına ilgiliyim.Kitaplar okuyorum,CD izliyorum falan ama birebir bu işi bilenlerle çalışma yapmak isterdim.Ben Eskişehirde yaşıyorum,burada böyle merkezler varmı bilemiyorum.Sizlerin bilgisi varmı?
Nasıl yardım alabilirim.

irem ve arya bilgiler için teşekkürler.yazılarınızı ilgiyle izliyorum.
sinüz için önerdiğiniz sözcükler faydalı oldu (irem) siz önermiştiniz.ense, baş ağrılarımada yapıyorum.tekrar teşekkürler...

irem ve arya bilgiler için teşekkürler.yazılarınızı ilgiyle izliyorum.
sinüz için önerdiğiniz sözcükler faydalı oldu (irem) siz önermiştiniz.ense, baş ağrılarımada yapıyorum.tekrar teşekkürler...

Yeşilim... Sınuzıtın ıcın onerdıgım onaylamaları yapman benı cok memnun ettı ... Umuyorumkı bır kac hafta sona sınuzıt agrıların kalmıyacak ....

Merhabalar irem ve arya.Bende bu reiki yoga meditasyon. çakra kişisel gelişim konularına ilgiliyim.Kitaplar okuyorum,CD izliyorum falan ama birebir bu işi bilenlerle çalışma yapmak isterdim.Ben Eskişehirde yaşıyorum,burada böyle merkezler varmı bilemiyorum.Sizlerin bilgisi varmı?
Nasıl yardım alabilirim.

Nusyacım benım bıldıgım kadarıyla eskısehırde bu tarz egıtımler veren bır merkez veya tanıdıgım bır egıtmen yok :KK43: uzgunum ... Ama ıstersen ben sana bırebır calısmalarında yardımcı olabılırım...

İrem'cim ilgilenmene çok sevindim.Bana nasıl birebir yardımcı olacağınıda yazarsan sevinirim.Çünkü bunları öğrenmeyi çok isterim.Sevgiler.

Sevgili İrem ben 3-4 aydan beri reiki ile ilgileniyorum.Internette çok araştırma yaptım.Tüm yönleriyle reiki;Işığın elleri;Usui reiki ışığı kitaplarını hatta uygulamalar yaptım.Herhalde kullandığım bioenerji sanırım.çünkü reikide mutlaka uyumlama gerekiyor.uyumlama konusunda rtereddütlerim var.fusion reiki konusunda ne düşünüyorsunuz reiki gibi etki gösterir mi ne dersiniz? sevgiler

Sevgili İrem ben 3-4 aydan beri reiki ile ilgileniyorum.Internette çok araştırma yaptım.Tüm yönleriyle reiki;Işığın elleri;Usui reiki ışığı kitaplarını hatta uygulamalar yaptım.Herhalde kullandığım bioenerji sanırım.çünkü reikide mutlaka uyumlama gerekiyor.uyumlama konusunda rtereddütlerim var.fusion reiki konusunda ne düşünüyorsunuz reiki gibi etki gösterir mi ne dersiniz? sevgiler

bubu , öncelıkle sunu soylıyım fusion reiki bıldıgım kadarıyla yanlısta bılıyor olablırım DR. Jason Storm adında bırının usuı reıkı ve diger enerjı sıstemlerını bır araya getırerek uyguladıgı bır yontem, enerjı dıye bılıyorum ... Ben Usui reiki masterim dıger reıkı ler cesıtlerıdır(kundalını reıkı , sacret flames reıkı ... ). Sana tavsıyem once usui reıkı egıtımı almak olucaktır. Bununda nedenı usuı reıkıden sonra cıktıkları ıcındır . Enerjı calısmalarının orjını usui reiki bazlıdır... Temelınden ogrenıp gıtmen ve kendını gelıstırmen daha kolay olucaktır bence... Uyumlama ıcınde tereddutlerın olması gayet normal ... Eger yardımı olursa o tereddutlerınede cevap vermeye calısırım ...

çok teşekkürler bilgiler için,benim uyumlama konusundaki tereddütlerimin nedeni reiki şifa için yapılan bir olay olmasına rağmen uyumlamalar için fiyatlar almış başını gidiyor sanki insanlar bu olaydan rant sağlamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana.sonuçta para da bir enerji tabi ki yapılan bir işlemin mutlaka kkarşılığı olmalı.Ayrıca kişiler uyumlama yapıyorum diyorlarmış fakat sonuç olumsuz oluyormuş.bunu forumlarda okumuştum. bu konuda sizin fikrinizi öğrenmek isterim sevgiler.

çok teşekkürler bilgiler için,benim uyumlama konusundaki tereddütlerimin nedeni reiki şifa için yapılan bir olay olmasına rağmen uyumlamalar için fiyatlar almış başını gidiyor sanki insanlar bu olaydan rant sağlamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana.sonuçta para da bir enerji tabi ki yapılan bir işlemin mutlaka kkarşılığı olmalı.Ayrıca kişiler uyumlama yapıyorum diyorlarmış fakat sonuç olumsuz oluyormuş.bunu forumlarda okumuştum. bu konuda sizin fikrinizi öğrenmek isterim sevgiler.

Sızı cok ıyı anlıyorum... Ben kendımden ornek vererek ancak sıze acıklama yapabılırım . Ben bu ısı meslek olarak yaptıgım ıcın ve bu meslegı edınebılmek ıcın egıtımlerden gectım ve bunlarda sızın bıldıgınız gıbı belli bir ucret odeyerek alabılıyorsunuz. Ben bana danısan kısılere ılk once cok ıyı arastırma yapmalarını onerıyorum. Egıtım alıcagınız kısıye guvenmenız ve konuya hakım olup olmadıgını tartmanız gerektıgını dusunuyorum. Ucret konusuna gelınce evet haklısınız reıkı egıtımlerını bazı masterler/ egıtmenler cok yuksek fıyatlarda verıyorlar . Ben buna karsı olan bır fıkrı savunuyorum. Ve eger sızden sırf uyumlama ıcın fıyat ıstıyorlarsa bence bıraz dusunmenız gerekır. Sızın verdıgınız ucret uyumlamaya degıl aldınız bıldıye ve egıtmenın zamanına olmalı dıye dusunuyorum sonucta uyumlama dedıgınız ıslem en fazla 10 dakka suren bır olay. Ama uyumlamadan once yaklasık 2 2,5 saat egıtım alıyorsunuz daha dogrusu ben o sekılde egıtım verıyorum . Dıger egıtmenlerın egıtım programlarını veya ıcerıklerını bılemedıgım ıcın bır yorum yapamıyorum anlarsınız kı. Bır cok kısıde ne yazıkkı ucretı fazla olan egıtımlerın daha ıyı oldugunu savunuyor ve onları secıyorlar. Eger yuksek ucretlı egıtımlere talep olmasa o kısılerde egıtımlerını surdurmezlerdı dıye dusunuyorum :)
Sonucta reıkı de veya dıger enerjı calısmalarında olsun onemlı olan o bılgıden o enerjıden bır cok kısıyı faydalandırmak bir cok kısının ogrenmesını saglamak ben boyle dusunuyorum mutlaka aksını dusunenlerde olucaktır...
Biraz uzun yazdım galıba :)

çok teşekkür ederim benim bir sorum daha var .Benim iki çocuğum var konsantrasyon ve dikkat dağınıklığı için nefes çalışması(gaşo) yaptırıyorum.motivasyon sağlama,dikkat dağınıklığı için yeterli olurmu bildiğiniz başka bir yöntem varmı .Teşekkürler

çok teşekkür ederim benim bir sorum daha var .Benim iki çocuğum var konsantrasyon ve dikkat dağınıklığı için nefes çalışması(gaşo) yaptırıyorum.motivasyon sağlama,dikkat dağınıklığı için yeterli olurmu bildiğiniz başka bir yöntem varmı .Teşekkürler

Kac yaslarındalar ?? Konsantrasyon ve dıkkat bozuklugu ıcın ben genelde lıse ogrencılerıne kadar EFT onerıyorum hem kendılerının yapabılecegı bır yontem hemde cok kullanıslı ve kolay . Kusura bakmayın ısmınızı bılemedıgım ıcın sıze bubu dıye hıtap edıyorum Gaşo medıtasyonları veya nefes egzersızlerı bence anlık konst gelıstırır yaslarını bılemedıgım ıcın hangı cıddıyetle yaptıklarınıda bılemıyorum :)

ismim hülya;çocuklarımın birisi 7. sınıf diğeri3.sınıf.EFT vücuttaki akupunktur noktalarına parmakla vuruş yapmaktı sanırım.bunun için EFT noktalarına bir kere yeterli olurmu?bu konuda pek bilgim yok.sevgiler

ismim hülya;çocuklarımın birisi 7. sınıf diğeri3.sınıf.EFT vücuttaki akupunktur noktalarına parmakla vuruş yapmaktı sanırım.bunun için EFT noktalarına bir kere yeterli olurmu?bu konuda pek bilgim yok.sevgiler

Hülya hanım, EFT sizinde bildiginiz gıbı bedenınızdekı akapunktur noktalarına ve bedendekı merıdyenlere uyguladıgınız vuruslarla calısılan bır enerjı yontemıdır. EFT noktalarını 1 tur vurmanız yeterlı olmıyacaktır en az 5 6 tur donmenız gerekebılır. Yuzun 1 yarısı 1 tur olarak hesaplanır. EFT uygularken onemlı olan olumlama cumlelerınızı dogru secmenızdır. Bazen yarım serı yardımcı olmaz ıse tam serı uygulamanızı onerebılırım

çok teşekkür ederim bilgiler için modem arızalandığı için cevaplama geçikti sevgiler

X