remeronla kilo

nazzzer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
1
0
30
arkadslar mrhb kendımı bıldım bılelı aynı kılodayım 49 an bı gram yukarı cıkmadım. remeron dıe bı ilaç varmıs kullanıpta kılo almyan old mu aradınza kullanan var mı?

bahsettiğiniz ilaç antidepresan.Doktor kontrolü olmadan kilo almak istiyorum diye kafanıza göre kullanamazsınız yani.

arkadslar mrhb kendımı bıldım bılelı aynı kılodayım 49 an bı gram yukarı cıkmadım. remeron dıe bı ilaç varmıs kullanıpta kılo almyan old mu aradınza kullanan var mı?

Merhaba ,

Forumda ilaç ismi vermek yasak. Her ilacın farklı yan etkileri mevcut. Sağlıklı bir şekilde kilo almak istiyorsanız öncelikle bir endokrinoloji uzmanı ile görüşüp kan tahlillerinize baktırın. Belki de fark etmediğiniz bir eksiklik var bedeninizde.

Sevgili Üyelerimiz,
Forum içinde Zayıflatma(yada kilo aldırma) İlaçları hakkında,
konu açılımı,mesaj yazılımı,paylaşım yapılması,soru,cevap ve görüşler,isim yada marka vererek yönlendirme yapmak,ürün alışı,satışı yada temini YASAKTIR!
Bu durum özel mesajlardan da geçerlidir..

Lütfen sadece deneyimlerinizi paylaşınız ve yukarıda belirttiğim şeklide, hap,kapsül,damla,şurup, gibi firmaların satışa sunmuş olduğu ürünler hakkında bilgi alış verişi yapmayınız..

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Kadınlar Kulübü

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/uyari.437621/

X