(Resimli) En son satın aldıgınız parfumler

sağol canım bakym sence nasıl coco
BEN begendim çok kalıcı ve güzel kokusu erkeklerinde begendigi bir parfüm turunçgil ve çicek agırlıklı özellikle gül kokusu kesinlıkle agır degil ama cok hafif te degil hersey kararında kullanılmıs özel günler de kullanılacak karakteristk bir koku bana göre bütcem el verse ilk alacaklarım arasında :KK200:

sağol canım bakym sence nasıl coco
Ben sana söyleyeyim canım .evet karakterli bi koku.cok kadın kadın bi koku.biyerde bi arkadaşın yorumu vardi miss dior cherry nin sekersiz hali gibi demisti.evet benziyor o parfume biraz.ama öyle aman Allahım bu da ne coookkk güzel diyeceğim bi parfüm degil.ama yinede guzel.asla almaman gereken parfumleri soyliyeyim sana.belki biliyorsundur.burberry weekend ve dior addict.bu iki parfümü asla kimseye tavsiye etmiyorum.hele ki dior addict.tütün kolonyasi bile ondan guzel kokar.cok ağır inanılmaz derecede kötü kokan bi parfüm .bide pahalı ustelik ben anlam.veremedim.5 lira deseler yine vermem.1 lira bile fazla ona :KK70:

Ben sana söyleyeyim canım .evet karakterli bi koku.cok kadın kadın bi koku.biyerde bi arkadaşın yorumu vardi miss dior cherry nin sekersiz hali gibi demisti.evet benziyor o parfume biraz.ama öyle aman Allahım bu da ne coookkk güzel diyeceğim bi parfüm degil.ama yinede guzel.asla almaman gereken parfumleri soyliyeyim sana.belki biliyorsundur.burberry weekend ve dior addict.bu iki parfümü asla kimseye tavsiye etmiyorum.hele ki dior addict.tütün kolonyasi bile ondan guzel kokar.cok ağır inanılmaz derecede kötü kokan bi parfüm .bide pahalı ustelik ben anlam.veremedim.5 lira deseler yine vermem.1 lira bile fazla ona :KK70:
ben şekerli kokuları hiç sevmem miss dior hoşuma gitmemişti bu yüzden.
weeken i bilmiyorum ama dior addicten bol vanilyalı tarçınlı sütlaç kokusu aldım direk ben

ben şekerli kokuları hiç sevmem miss dior hoşuma gitmemişti bu yüzden.
weeken i bilmiyorum ama dior addicten bol vanilyalı tarçınlı sütlaç kokusu aldım direk ben
Miss dior, çicek icerikli odunsu bir koku esasen.
Coco chanel mademoiselle

Yves Rocher' deki bircok parfum, bildiğimiz tanıdığımız parfümlerin birebir aynı her ne kadar satış temsilcileri tersini söylese de. Bütçeniz uygun değil veya çok kolay sıkılıyorsanız elbette deneyebilirsiniz. Ama kalıcılık düzeyleri aynı değil...

Screenshot_2016-12-15-22-01-46.png

Narciso edp :KK200: aslında poudre olanını alacaktım ama buna nasip oldu :)

aaa nerden aldın canm ?? kozmetıkcım1 hesabından mı ? kokusu nasıl tester mı bu ?
evet canım orjinal tester ama kozmetikcim1den almadım. instagramda bildiğim başka orjinal tester satanlarda var istersen özelden yazarım. kokusu çok güzel odunsu pudralı temiz bir koku. Kalıcığıda çok iyi. Bayıldım. En kısa sürede pembe şişeli poudree olanınıda almak istiyorum

Son aldığım parfüm Roberto Cavalli-Paradiso, kendisiyle şu sıralar aşk yaşıyorum :KK70: Paco Rabanne-Olympea da çok hoşuma gidiyor bu ara, bir dahaki seçimim o olabilir.

defactoda kasa sırası beklerken testerini koklayıp hoşuma giden :)) her mağaza alışverişimde kasanın yanında parfüm olduğunda illaki alıyorum kokulara zaafım var :))

Canım tester almak istiyorsan instagramda kozmetikcim1 ara ara koyuyor. O güvenilir veya damlakozmetik ama lütfen bu tür sitelere güvenme:)
damlakozmetikten alışveriş yaptın mı canım? instagram üzerinden?
deluxekozmetik diye internet siteleri var. outlet parfüm satışı yapıyorlarmış. kutusuz falan diye yazıyor bazı ürünlerin yanında. öyle görünce şüphelendim

damlakozmetikten alışveriş yaptın mı canım? instagram üzerinden?
deluxekozmetik diye internet siteleri var. outlet parfüm satışı yapıyorlarmış. kutusuz falan diye yazıyor bazı ürünlerin yanında. öyle görünce şüphelendim
ben hiç yapmadım ama annem çok yaptı canım orjinal ürünleri güvenebilirsin

Geçen hafta aldım çok memnunum her ikisindende :)

Eklentiler

• 3414202011752_k_org_zoom.jpg
    3414202011752_k_org_zoom.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 57
  • Kozmetik_14850943.jpg
    Kozmetik_14850943.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 50
X