Resimli ultrason tahmini (12+4)

minik0222

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2021
12
7
25
Lütfen gidin doktordan öğrenin tarzında cevaplar vermeyin. Bizde biliyoruz ultrasondan öğrenmeyi. İlk çocuk ilk heyecan deneyimli annelerden tahmin bekliyorum ❤️

Eklentiler

• 244EE465-F71B-44B1-AB4B-9F8A1336CE08.jpeg
    244EE465-F71B-44B1-AB4B-9F8A1336CE08.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 98
Doktor bir sey soylemistir illa ki, hatta perinatolog kesin soylemistir. Su anda doktorun dedigini bize kontrol ettiriyorsunuz, ayip degil mi?

Yanılıyorsunuz doktor hiç bir tahminde dahi bulunmadı. Henüz yorum yapılacak kadar büyümemiş dedi. Doktor net bişey söylese zaten soruyor olmazdım. Üstünüze alınmamanız gerektiğini belirtmiştim. Bu tarz gereksiz cevaplar atmayın!

Yanılıyorsunuz doktor hiç bir tahminde dahi bulunmadı. Henüz yorum yapılacak kadar büyümemiş dedi. Doktor net bişey söylese zaten soruyor olmazdım. Üstünüze alınmamanız gerektiğini belirtmiştim. Bu tarz gereksiz cevaplar atmayın!
Hanimefendi nereye ne cevap yazacagima siz karar veremezsiniz. Bu agresyonunuzu cinsiyeti bile ogrenemediginiz perinatologa yoneltseydiniz keske, neticede cocuk sizin cocugunuz

Hanimefendi nereye ne cevap yazacagima siz karar veremezsiniz. Bu agresyonunuzu cinsiyeti bile ogrenemediginiz perinatologa yoneltseydiniz keske, neticede cocuk sizin cocugunuz
Peki siz bu agresyonu neye borçlusunuz?! Birinin konusuna girip alakasız bir cevap yazıyorsunuz, tepki görünce iyice zıvanadan çıkıyorsunuz. 13. haftada cinsiyeti "bile" göremeyen doktora carlamasını tavsiye etmek nasıl bir kafa onu da anlayamadım açıkçası 🤣 size kimse nereye ne cevap yazacağınızı söyleyemez doğru, ama siz de kimin ne konu açacağına ne soru soracağına karar veremezsiniz. İnsanların heyecanını anlamamak bu kadar zor olmamalı.

Peki siz bu agresyonu neye borçlusunuz?! Birinin konusuna girip alakasız bir cevap yazıyorsunuz, tepki görünce iyice zıvanadan çıkıyorsunuz. 13. haftada cinsiyeti "bile" göremeyen doktora carlamasını tavsiye etmek nasıl bir kafa onu da anlayamadım açıkçası 🤣 size kimse nereye ne cevap yazacağınızı söyleyemez doğru, ama siz de kimin ne konu açacağına ne soru soracağına karar veremezsiniz. İnsanların heyecanını anlamamak bu kadar zor olmamalı.
👏🏻👏🏻👏🏻 Baştan belirttim deneyimli anneler tahminde bulunsun istedim. Bu tarz akıl veren (en çok kendilerinin ihtiyacı olduğu halde) cevaplar verenleri çok gördüm. Kendinde, bu heyecanımızı kursağımızda bırakacak cürreti nerden bulurlar bilmem. Polemikten beslenip bir yere varamayan insanlar. Sizede yanıtınız için teşekkür ederim 🌺

X