Revizyon ameliyatı düşünen ama korkan varsa süreçle ilgili soru sorabilir

Kas altında aktif spor ile muhtemelen zorlanmıştır kaslar ondan olmuştur. Beni de hareketlerimde rahatsız ediyo ya sanki hala bazen sağ göğsümde sabahları ağrı hissediyorum ince ince. Kas üstüne alırsam rahatlıcakmışım gibi hissediyorum çünkü yatarkenki sertlik de üzerimde bi baskı yaratıyomuş gibi geliyo hala. Kas üstünde sanki hafiflicem. O arkadaşınızla görüşme fırsatım olabilir mi? Ben de kas üstüne yöneldiğim için kas altından kas üstüne geçmiş birinin tecrübesine çok ihtiyacım var.
Daha çok yeni onunki yaklasik 10 gun oldu.arkadasim bu platformda degil.ama bende gelismeleri takip edecegim eger sıkıntısı kalmazda seneye bende aldircam kas ustune

Banu hanim siz silikonlarinizdan rahatsiz degilmiydiniz? Silikon hastaligi vs boyle birseyler yazmistiniz. Ama galiba yine taktirdiniz. Neden peki?

Banu hanim siz silikonlarinizdan rahatsiz degilmiydiniz? Silikon hastaligi vs boyle birseyler yazmistiniz. Ama galiba yine taktirdiniz. Neden peki?
Merhaba ben çıkartmadımki tekrar taktırayım.ben hastalıkla savasmayı tercih ettim çünki çıkarıp daha kotu olma ihtimalini goze alamadim

Çıkarınca ne gibi bir sorunla karşılaştı arkadaşınız merak ettim.. hani çıkarmak istesek sorun mu olur bizde de
Eger bi sıkıntınız yoksa çıkarmayın.Bir cok sıkıntısı vardi kolda agri memede agri gogus ucunda agri ..hepsi daha da siddetli sekilde geri döndü 1 hafta sonra.bana istanbulda cok guvendigim bir profesor soyledi yuzde 50 iyilesme yuzde 50 dahada kotu olma ihtimali var diye.ben vazgectim cikarmaktan.simdi ufak tefek sorunlar kaldi

Eger bi sıkıntınız yoksa çıkarmayın.Bir cok sıkıntısı vardi kolda agri memede agri gogus ucunda agri ..hepsi daha da siddetli sekilde geri döndü 1 hafta sonra.bana istanbulda cok guvendigim bir profesor soyledi yuzde 50 iyilesme yuzde 50 dahada kotu olma ihtimali var diye.ben vazgectim cikarmaktan.simdi ufak tefek sorunlar kaldi
Merhaba yaklaşık 3 hafta oluyor benimkiler ayrık oldu biraz revizyon düşünüyorum. Revizyonda kesilen yerden mi kesiliyorlar iz daha çok mu oluyor ? Bir de ayrıklık için yapılan işlemde farklı yerde iz kalıyor mu, memnun musunuz?

Merhaba yaklaşık 3 hafta oluyor benimkiler ayrık oldu biraz revizyon düşünüyorum. Revizyonda kesilen yerden mi kesiliyorlar iz daha çok mu oluyor ? Bir de ayrıklık için yapılan işlemde farklı yerde iz kalıyor mu, memnun musunuz?
Benim tır geciyodu arasindan 🤣🤣🤣 simdi 2.5 cm filan ayrik oda yeterli zaten.ayni yerden kesiliyor.izler belli belirsiz.ne kadar ayrik sizinkisi

Aynen gun sayıyorum 6 ayin dolmasi icin... keske daha once yapilabilse... siz 2. ameliyati ne kadar zaman sonra oldunuz
Bnde. Kas zarı altı kondu dikleştirme istememe rağmen protezsiz Dr iyi olacağını söyledi 10. Aydayim sarktı revizyon düşünüyorum ama maddi olanagim yok Dr ile yazistim her hangi bir kplikasyonda revize olacak durumum olmadığı başta soledim gerekeni yapacağız sözünü verdiklerini hatırlattım yaz bitimini bekliyorum ücretsiz yaparmi bilmiyorum 23 bin peşin verdim tam karingerme ve göğüs dikleştirme için hayirlisi oldun kendi adıma ama başta Dr Larin bunu düşünmesi lazım revizyon düzeltme demek zaten Dr hatasıni düzeltmek zorunda inşallah para talep etmez yada ameliyat hane masraflarini ister temennim o sevgiler 😑😔☹️🙁😕🤔🤔

X