(Revizyon Ameliyatım) liposuction + yağ enjeksiyonu +lazer lipoliz (Op. Dr. L. Murat Deniz)

yağ erimiş olabilir bu çok mümkün damla da dalgalanma olmuormuş bi dr istersen değiştirelim dedi ama cesaret edemedim şahsen hem bi meme ucunda izim var neden bi de meme altında izim olsun ki dedim baştan iyi araştırmadım körü körüne aklımdaki kişi diye ne biliyim bazıları fazla boş yorumlarla yukarıya çıkarılıyor aml sonrası ilgi her dr da olmuyor güzel güzel diyip geçiştiriliyor ben 6. ayda memedeki sorunlarımı dile getirmiştim o zaman da otur eski haline bak demişti bunun üstüne ne denir ki olduğu gibi kabul ediyorum artık daha iyisi her zaman vardır ama hep risk mükemmeli aramak bazen hata oluyor. belki tekrar yağ enjektesi yapılabilir senin için umarım öyle sorundan kurtulabilirsin çok kafana takmamaya çalış mümkünse kilo al gerçi pek etki etmiyor ben 46 kiloyla aml olmuştum şu an 49 50 aramışım hiç etkisi olmadı

Canım ben de 46 kilo ile ameliyata girdim daha sonra spora başladım ve 49 kiloyum şu an. Tabii bizim öncesi durumumuz iyi değildi ama sonuçta güzel göğüslere sahip olsaydık da bu ameliyatı olmazdık. Kusursuz olmasını beklemiyor insan ama tolere edilebilir kusurlar olursa kabullenmemiz de kolay olur. Önceden yaşadıkların başlı başına üzücü canım boşver ya hak yerini bulacak azıcık daha sabır ..

Çok övülen bir doktor forumlarda oysa ama işte hep bir yanlış yönlendirme var ne yazık ki. Ameliyatta aksalıklar olabilir, sonuçları beklenmedik olabilir ama dediğin gibi sonrasında doktorun tavrı çokl çok önemli ve bence asıl belirleyici olanda o. Ben de talihsiz bir burun ameliyatı geçirdim. Doktorumun adını da her zaman söylerim kendisine olmayın ama çok iyi bir insan diye. Ücretsiz revizyon da teklif etti bana ama ben güvenemedim bir kez daha. Doktor seni nasıl dava eder ya allah aşkına? Bi de mesajları sildirmiş. Sen manyak mısın da durup dururken kendisi hakkında olumsuz şeyler söyleyesin. Doktolar estetik ameliyatların ne amaçla yapıldığının sanırım farkında değiller! İnşallah davayı kazanırsın ki anlattığın kadarıyla da kazanacaksın.

Sıkılaşma olmasında acayip sevindim. Bravo :) İnşallah çok daha iyi olur. Taş gibi olursun :KK70: Darısı başıma :*

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım ben de 46 kilo ile ameliyata girdim daha sonra spora başladım ve 49 kiloyum şu an. Tabii bizim öncesi durumumuz iyi değildi ama sonuçta güzel göğüslere sahip olsaydık da bu ameliyatı olmazdık. Kusursuz olmasını beklemiyor insan ama tolere edilebilir kusurlar olursa kabullenmemiz de kolay olur. Önceden yaşadıkların başlı başına üzücü canım boşver ya hak yerini bulacak azıcık daha sabır ..
yağ enjeksiyonu başlı başına bi dert zaten bazı yöntemlerin kalıcı gerçekten iyi superdry gibi ama tümesan yönteminin kalıcılığı 30 u geçmiyo üstüne bi sara problem yağ dokusu senin diyorlar ama o iş öyle olmuyor bende romatizma var nedir bu vücudun otoimmün sisteminin kendi dokusuna karşı gösterdiği reaksiyon diyebiliriz yağ sonradan eklenen bişey iki yıldır bacaklarımda yangı var kızarıyor daha az önce dr dan geldim ortopediye gittim bileğim de şişlik var kemik dokuda bişey yok dedi durumu anlattım yağ nekrozuna benziyor diyor bi plastik cerraha git dedi gitsem ne yapabilirler hiçbir fikrim yok kimse bu sorunlardan bahsetmedi enflamasyon oluşuyor o bölgede bi olan pişman bu olmayan şans mı şanssızlık mı bilemedim

yağ enjeksiyonu başlı başına bi dert zaten bazı yöntemlerin kalıcı gerçekten iyi superdry gibi ama tümesan yönteminin kalıcılığı 30 u geçmiyo üstüne bi sara problem yağ dokusu senin diyorlar ama o iş öyle olmuyor bende romatizma var nedir bu vücudun otoimmün sisteminin kendi dokusuna karşı gösterdiği reaksiyon diyebiliriz yağ sonradan eklenen bişey iki yıldır bacaklarımda yangı var kızarıyor daha az önce dr dan geldim ortopediye gittim bileğim de şişlik var kemik dokuda bişey yok dedi durumu anlattım yağ nekrozuna benziyor diyor bi plastik cerraha git dedi gitsem ne yapabilirler hiçbir fikrim yok kimse bu sorunlardan bahsetmedi enflamasyon oluşuyor o bölgede bi olan pişman bu olmayan şans mı şanssızlık mı bilemedim

Canım bende de fibromiyalji var tahlillerde romatizma çıkmıyor ama gezen ağrılarım çok gerçekten çok sıkıntılı ilaç kullanayım dedim regapen yazdı doktor ama bana ağır geldi , bir de kas gevşetici ile birlikte kullanırsam ayağa kalkamıyorum dünyam şaşıyor resmen . Aslında ameliyatını yapan doktora sorabilirdin hani ne yapılabilir diye yağ nekrozu nedir bilmiyorum benim de sağ bacağımda hafif dalga oluştu kas gibi gözüküyor ama o bölge kendine gelemedi bir türlü ameliyattan sonra kilo aldım ama durum değişmedi . Tabii böyle bizim gibi Zayıflar içn protez belli olmasın dalgalanma belli olmasın diye başka ne yapmak gerekir onu da bilmiyorum.

Canım bende de fibromiyalji var tahlillerde romatizma çıkmıyor ama gezen ağrılarım çok gerçekten çok sıkıntılı ilaç kullanayım dedim regapen yazdı doktor ama bana ağır geldi , bir de kas gevşetici ile birlikte kullanırsam ayağa kalkamıyorum dünyam şaşıyor resmen . Aslında ameliyatını yapan doktora sorabilirdin hani ne yapılabilir diye yağ nekrozu nedir bilmiyorum benim de sağ bacağımda hafif dalga oluştu kas gibi gözüküyor ama o bölge kendine gelemedi bir türlü ameliyattan sonra kilo aldım ama durum değişmedi . Tabii böyle bizim gibi Zayıflar içn protez belli olmasın dalgalanma belli olmasın diye başka ne yapmak gerekir onu da bilmiyorum.
bende de fibromiyalji var bu otoimmün bi hastalıkmış glütensiz beslenmek lazım ama çok zor. regapen kullandım ama sürekli gidip yazdırmak lazım aile hekimi veremiyor zor oldu bıraktım d vit düzeyine baktır magnezyumuda baktır beyaz tenlisin bol bol güneşlen çok faydalı oluyor eksiklik varsa şayet hatta baktırmadan eczaneden alıp içebilirsiniz ayda 1 tane canan Karatay a göre 100 üstünde olmalı benim geçen eylül de 27 ydi şu an kim bilir kaç önceden 11 di çok ağrılarım oluyordu

X