Revizyon Ameliyatın Zorluğu

herkese merhaba, ben 2 sene kadar önce bir burun estetiği ameliyatı oldum fakat burnumda beni rahatsız eden sorunlar hala duruyor.
şimdi revizyon için doktor araştırıyorum. bir doktora karar verdim sayılır ama çok endişeliyim. revizyon ilk ameliyata göre çok daha zor deniyor. özellikle burun ucu, doktorları çok zorluyormuş. burnum hala büyük olduğu için kıkırdak filan konmayacak. sadece burnum iki tık kadar küçülecek. tecrübesi olan üyeler fikirlerini bu başlık altında aktarabilirler mi? çok kararsızım gerçekten.
Yeni revizyon olmuş biri olarak şunu soyleyebilirim yaşayacağınız süreç ilkiyle aynı oluyor.yine ağrısız ama bol sabir gerektiren bir surec.işin zorlanma kısmı doktorda oluyor hataları düzeltmek uğraş gerektirir.eger bariz hatalı bir burun varsa revizyon sizi korkutmasın sonuçta güzel olan biseyi mahvetmiyorsunuz iyi bir doktor bulup güvenip ameliyatınızi olun bence.ben 5 yıl bekledim hamilelik doğum vs derken ama sonuçta bı iyileşme süreci olacak nekadar erken başına geçerseniz okadar erken düzelmiş olacaksınız.bu ameliyat fikri bikere girdimi olana kadar rahat bırakmaz insanı zaten.umarim güzel sonuç alırsınız yaza süper girersiniz 😘

7.ayımdayım görüştüğüm farklı doktorlar burnumda gaga burun deformitesi olduğunu söylüyor burun deliklerim belirgin şekilde farklı ayrıca yan profilden sağdan soldan farklı ödemlerim azaldıkça kusurlarım daha çok çıkıyor doktorum lokal anezteziyle düzelteceğini söyledi ama asla güvenmiyorum kendisine becerebilseydi ameliyatta yapardı zaten artık güvenip te kendimi emanet edemem allahından bulsun hayat kötü insanlar kötü her sey para ticaret olmuş kendimede çok kızıyorum eski burnumla mutlu olmayı tercih etmediğim için nefes problemim vardı sadece onun için ameliyat olsaydım estetik olayına girmeseydim keşke her gğn ağlıyorum bunu neden kendime yaptım diye çok zor bir durum inanın çok iyi düşünüp karar vermek gerekiyor
Farkli doktor arayisi bencede daha iyi olmus kac kisi yazmis bir kere yapamamissa ayni doktora olmayın diye gercekten üzüldüm insallah biran once yaptirip kurtulursunuz 😔 kendinize kizmayin burda birsuru insan var burnundan memnun olmayan doktorun beceriksizligi demekki

Farkli doktor arayisi bencede daha iyi olmus kac kisi yazmis bir kere yapamamissa ayni doktora olmayın diye gercekten üzüldüm insallah biran once yaptirip kurtulursunuz 😔 kendinize kizmayin burda birsuru insan var burnundan memnun olmayan doktorun beceriksizligi demekki
O kadar zor bir durumki şimdi hangi doktora güvenip yaptırmalıyım bilmiyorum çok korkuyorum ya birdaha olmazsa başka ameliyatlar geçirmek zorunda kalırsam diye kendi doktorumuda Allaha havale ettim ahım darmadağın eder inşallah

O kadar zor bir durumki şimdi hangi doktora güvenip yaptırmalıyım bilmiyorum çok korkuyorum ya birdaha olmazsa başka ameliyatlar geçirmek zorunda kalırsam diye kendi doktorumuda Allaha havale ettim ahım darmadağın eder inşallah
Cok haklisiniz insallah duzgun bi doktor cikar karsiniza 🙏🙏

X