Revizyon burun ameliyatı doktor önerisi

meraklibiriiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
8
2
31
Herkese selam,
Revizyon burun ameliyatım için doktor arayışındayım. Dr Şaban Çelebi ve Dr Necdet Demir şimdilik radarımda. Bu doktorlara ameliyat olan var mı? Ya da başka doktor önerilerine de çok açığım. Bu sefer hata yapmak istemiyorum o yüzden iyi bir doktor bulmak istiyorum fakat fiyatlar da arşa çıkmış durumda. Öneri lütfeeeeen🙏🏻

Herkese selam,
Revizyon burun ameliyatım için doktor arayışındayım. Dr Şaban Çelebi ve Dr Necdet Demir şimdilik radarımda. Bu doktorlara ameliyat olan var mı? Ya da başka doktor önerilerine de çok açığım. Bu sefer hata yapmak istemiyorum o yüzden iyi bir doktor bulmak istiyorum fakat fiyatlar da arşa çıkmış durumda. Öneri lütfeeeeen🙏🏻
burnunuzda ne sorun var acaba kisa kalkik mi sizinde?

anladim erkan soylu yavuz selim bu iki doktor iyi yapiyor, yavuz selim erkan soyludan bile daha dogal yapiyo ikisiyle gorusun derim ama tabi yine arastirin sadece fikir olsun diye dedim. Gecmis olsun
Erkan Soylu 200-240 bin tl arası bir fiyat verdi ne yazık ki benim bütçemi fazlasıyla aşıyor:/ ama Dr Yavuz Selim’e yazmamıştım bi araştırayım. Çok teşekkürler🥰

Herkese selam,
Revizyonda çok iyi bir isim semih karaketir, araştır bak derim. Çok revizyonu var. Ben ona oldum 2 yıla yaklaşıorum

Herkese selam,
Tolga Oğuzhan 3. Ameliyatımı gerçekleştirdi çok memnunum bı bakabilirsin Instagram dan 😊

X