Revizyon burun ameliyatı yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar yardıma ihtiyacım var daha fazla fiyatlar artmadan revizyon olmam lazım Ankarada doktor tavsiye edecek var mı kalkık bir burun istiyorum çünkü daha önce doğal yapan bir yere oldum antalyada ve kalın derili de olunca ucu düştü ince uzundu şimdi kalın ucu düşük bir burun var gülünce hem ucu düşüyor hem kanatları yukarı kalkıyor sağ çaprazdan bakınca da kemik çıkıntısı oldu kısaca olmadı yani. Şimdi burnumun üçünün ağırlığından nefes alamıyorum tülbent ile kaldırıp bağlayıp uyuyorum o derece küçülmese bile kalkık ucu asla düşmeyen bir revizyon istiyorum. Lütfen yardımcı olun borçla yapicam bunu lütfen reklam amaçlı yazanlar vicdanlı olun yapmayın. Tecrübelerinizi bekliyorum
Merhaba bende 3.revizyonumu antalyada oldum 6 yıl oldu çok memnunum, kimse cesaret edemedi yapmaya ,kaç dr gezdim hatırlamıyorum.ankarada oldum diğer başarılı ameliyatlarımi.sizin doktorunuzu merak ettim.revizyon çok zor bir ameliyat riskler çok fazla .bozulma ihtimali daha yüksek bence bizzat yaşadım.bir yeri düzeltirken başka yeri bozuldu .

Ömer Erdağ bakabilirsiniz bende de olcam 6 ayimin dolmasıni bekliyorum
Hocanın kısa burunlarla çalışmalarına baktınız mı ? Ben göremedim de. Bence hastalarıyla konuşun ya da kısa burun için revizyon geçiren bir kaç hastayla konuşun. Aceleye getirmeyin.

X