REVİZYON OLANLAR VE OLACAKLAR YARDIM

Bunalimmm

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
119
24
Arkadaşlar lütfen revizyon olanlar varsa hangi doktora oldular memnun kaldılar mı ? Olacakların aklında hangi doktorlar var bunları paylaşıp lütfen birbirimize yardımcı olalım revizyon çok zor bir olay yardıma ihtiyacımız oluyor lütfen herkes kendi tecrübesini paylaşsın

bellisu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2016
91
54
Evet bende olucam konuyu güncel tutsak yardım etsenız revizyon olmus arkadaslar ne cabuk unuttunuzbizim neler yasadıgımızı lütfen yardımcı olun

Sanssizhasta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2016
103
29
34
Arkadasim burnundaki sorunun derecesi nedir? Ufak dikisle burun deligi esitlemek de, kaburgadan kikirdak alip burunu yeniden insa etmek de revizyon diye geciyor. Cokme mi var yoksa seklini mi begenmiyorsun? Kucuk sorunlari doktorun halledebilir daha buyuk sorunlarin varsa yaz ona gore doktor tavsiye edelim.

Bunalimmm

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
119
24
Arkadasim burnundaki sorunun derecesi nedir? Ufak dikisle burun deligi esitlemek de, kaburgadan kikirdak alip burunu yeniden insa etmek de revizyon diye geciyor. Cokme mi var yoksa seklini mi begenmiyorsun? Kucuk sorunlari doktorun halledebilir daha buyuk sorunlarin varsa yaz ona gore doktor tavsiye edelim.
Canım benim burunum ameliyat öncesi eğriydi ameliyat sonrası dahada eğri duruyor. Yanları daraltacağını söylemişti doktor daraltmamış hala çok geniş üstüne kemer alınınca burnum eskisinden geniş durmaya başladı resmen burnumun üzerinde ki o Işık'lar yansımalar gitti. Burun deliklerim eşit ama burun kanatlarımda öncen bakılınca bi asimetri var aşağıdan eşit duruyor birde önden bir deliğim hiç görünmüyor çok komik bir görüntü oluşuyor. Bunun dışında ucu hala çok şiş top gibi onu henüz 2 ay olduğu için ödeme bağlıyorum ama diğer saydıklarım maalesef zamanla düzelecek şeyler değil bu yüzden şimdiden doktor araştırıp görüşmek istiyorum. 10 ay sonrada direk revizyon. Bu arada uzun oldu kusura bakma lütfen

piraye1985

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
75
36
35
Bende de burun düşüklüğü oldun4 ay önce ameliyat oldum.
Revizyon düşünüyorum henüz görüşmedim ama emre üregen ile ilgileniyorum. Umarım burun ucu kaldırmanın kolay ve kısa bir yolu vardır

Bunalimmm

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
119
24
Bende de burun düşüklüğü oldun4 ay önce ameliyat oldum.
Revizyon düşünüyorum henüz görüşmedim ama emre üregen ile ilgileniyorum. Umarım burun ucu kaldırmanın kolay ve kısa bir yolu vardır
Sadece burun ucuysa ameliyattan çok kısa bir süre sonra lokal anestezi ile halloluyor diye duydum.

Bunalimmm

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
119
24
Bu arada bende Emre üregeni duydum ama eğer İstanbul'a gideceksem olmak için barış Çakır yada Emre İlhan daha mantıklı geliyor nedense

yzralya

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2016
76
11
30
Canım sen doktor tavsiyesi neye göre ediyorsun anlayamadim ?Revizyon mu oldun ?

Esin1966

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2017
24
9
54
Bende revizyon icin yardim bekleyenlerdenim . 6 yil onceki ameliyatimin ceremesini çekiyorum. Burun ucundaki kikirdagim yok olmus . Hemde dusme var . Hemde nefes alamiyorum. Lutfen tecrubelerinizle bize isik olun .