Revizyon olayım mı sizce.Resimlere bakarmısınız?

o kadar ameliyat olup acı çekecek kadar kötü bir durum yok
çok az bi kavis var ama o da bi doğallık katıyo

Evet eski burnum inanılmaz kötü.Eskisine nazaran tabiki çok iyi.Fakat doğru söylüyorsun kusursuz bir burun için ameliyat oluyoruz,para veriyoruz memnun kalmıyoruz çok sinir bozucu bir durum.Sanırım olacağım.Çok kafama taktım bu aralar.

Hayır keşke ona olsaydım.Emin kaya medical park.ısim verdim ama sorun olur mu bilmiyorum.

birtek egiklik belli oluyor dedigin resimde belli o da tekrar ameliyat olup risk almaya degmez, elbette bu benim fikrim en dogrusu senin nasıl hissettigin, simdiden kolay gelsin umarim en dogru karari verirsin:)

bencede kötü olduğunu düşünmüyorum bana kalsa yaptırmasan da olur ama tabi karar senin rahatsız ediyorsa yaptırma imkanın cesaretin varsa neden olmasın ama görünüşü kötü değil kesinlikle oldukça doğal ve yakışmış eminimki normalde resimdekinde daha hoş duruyordur resim her zaman biraz daha kötü gösterir çok çok geçmiş olsun

Çevredekiler de aynı şeyi diyor,doğal durmuş o kadar sorun edicek bir şey değil falan.ılk ameliyatta bile duruma göre kıkırdak ekleyeceklerdi o kadar inceydi benim burnum,iyi bir doktora olmadık hakkından gelemedi.2. ameliyattan bu yüzden korkuyorum, hem korkuyorum, hem istiyorum kararsızım yareppimmm : )

hiç gerek yok cnmmmm:)keyifle kullan derim burnunu:)

Yorum yapma zahmetinde bulanan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Resimleri kaldırdım.

X