revizyon rinoplastide 2 doktor

jennie0404

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2022
17
7
merhaba arkadaslar. revizyona fiyat almak icin ankaraya kadar gittim ama duydugum fiyat karsisinda sok olup istanbula geri dondum. simdi ahmet islam ve aykut ozpur arasindayim. ahmet islam revizyonda cok tecrubeli ancak hayalimdeki burunlari yapan doktor aykut ozpur. cok kararsizim

bosverin sibel hanimcim bana ozel verilmis bir fiyatti zaten. aykut bey hakkinda buradaki kotu yorumlari gordum ve vazgectim galiba. cok yoruldum

Merhaba ahmet islamdan revizyon için ne fiyat aldınız acaba yazabilirmisiniz ben ilk ameliyatımı olalı 1 ay oldu ama çok pişmanım sonuçta hiç beklediğim gibi değil çok yapy ve aşırı kalkık küçücük bişey yapılmış:KK43:

merhaba herkese. burda fiyat vermeyi su yuzden dogru gormedim; revizyon icin herkese verilen fiyat farkli arkadaslar. bana her doktor maksimumunu soylemis galiba 3. operasyonum oldugu icin. ruveyda hanim, daha bir ay olmus biraz bekleyin o kalkiklik azaliyor

merhaba arkadaslar. revizyona fiyat almak icin ankaraya kadar gittim ama duydugum fiyat karsisinda sok olup istanbula geri dondum. simdi ahmet islam ve aykut ozpur arasindayim. ahmet islam revizyonda cok tecrubeli ancak hayalimdeki burunlari yapan doktor aykut ozpur. cok kararsizim
Merhaba, Kaçıncı ameliyatınız olacak? Burnunuzda ne gibi sorunlar var? Hangi doktorla görüştünüz? Dün İstanbul’da aklımdaki bir doktorla görüştüm ama bana ameliyat önermedi.Burnumun güzel olduğunu,risk almaya değmeyeceğini söyledi.Açıkçası o doktor yapar diyordum.O ameliyat önermeyince diğer görüşeceğimin de aynı şeyleri söyleyeceğini düşünmeye başladım. Hayalimdeki burunları genç doktorlar yapıyor.Muhtemelen ameliyatı kabul ederler ama ben de onlara güvenemiyorum:/

dedigim gibi 3. ameliyatim. burnum berbo bir halde ya gercekten. burun ucum sol tarafta, bir burun deligim digerinin iki kati. siz ne durumdasiniz? bu ay opere olucam kafaya taktim. siz de bu ay olucaksaniz birlikte gidelim indirim yapilir belki xmdkx

dedigim gibi 3. ameliyatim. burnum berbo bir halde ya gercekten. burun ucum sol tarafta, bir burun deligim digerinin iki kati. siz ne durumdasiniz? bu ay opere olucam kafaya taktim. siz de bu ay olucaksaniz birlikte gidelim indirim yapilir belki xmdkx
Benimki berbat halde değil ama kusurları var.Özellikle önden hiç sevmesemde acele etmeyip doğru karar vermek istiyorum çünkü daha kötüye götürmek şu an isteyeceğim son şey. Görüştüğüm iki doktor da üçüncü ameliyat ile riskin arttığını söyledi.Nacizane önerim boşa kurşun sıkmayın.Bu işlerde en iyi kimse ona ameliyat olun.Ben ikinci ameliyatı tamamen boş yere olmuş oldum.

Merhaba ben de Ahmet İslam'ı düşünüyorum ilk ameliyat icin. Siz kendisiyle yüzyüze görüştünüz mü, bir burun tasarladı mı? Sanırım Aykut Özpur'dan vazgeçmissiniz, ahmet hocayı hala dusunuyor musunuz? Yaptigi burunlar çok güzel görünüyor ama yüzyüze görüşmüş birinden fikir almak daha önemli benim için

merhabalar, şubatın ortasında gideceğim:) şuanda ahmet islam ile selim turan arasındayım. selim hoca hakkında hiç yorum bulamadım burada:/

merhabalar, şubatın ortasında gideceğim:) şuanda ahmet islam ile selim turan arasındayım. selim hoca hakkında hiç yorum bulamadım burada:/
Selim Turan'a Talha diye bir çocuk ameliyat olmuştu sanırım, hani şu yemek yaparken ünlü olan çocuk, soyadı aklıma gelmiyor bir türlü, çok güzel olmuştu onun burnu. Ahmet hoca hakkında burada hep olumlu şeyler okumustum ben, zaten buradan keşfettim kendisini ama az önce açılan konularda gezerken iki kisi ona ameliyat olduğunu ve burun deliklerinde asimetri ve burnun bir tarafa kaydığını yazmış, aklım karıştı. Onu okuyana kadar hakkında hiç kötü yorum görmemiştim

Gidince bana haber verir misiniz, simülasyon istediginiz gibi mi, doktorun iletişimi nasıl diye. Sırf bu ameliyat için kredi kullandım cuma günü, Ahmet hocayı bayağı da kafaya koymuştum ama o iki yorum ikileme düşmeme neden oldu

bildiğiniz aynı durumdayız şuanda… aynı şekilde yakın tarihte opere olmayı kafaya koydum ve borçla olacağım. eğer ahmet hocaya gidersem mutlaka yazarım. ama öncesinde selim beye gidicem sanırım çünkü ahmet hocanın simülasyonlu muayenesi 1000₺.

aynı yorumları gördükten sonra kafam karıştı benim de. bu arada hastayla iletişiminin iyi olduğuna daha gitmeden eminim

bildiğiniz aynı durumdayız şuanda… aynı şekilde yakın tarihte opere olmayı kafaya koydum ve borçla olacağım. eğer ahmet hocaya gidersem mutlaka yazarım. ama öncesinde selim beye gidicem sanırım çünkü ahmet hocanın simülasyonlu muayenesi 1000₺.
Aralık ayında muayene ücretsizdi ve simülasyonu da doktorun ücretsiz yaptığını söylemişti sekreteri. Demek ki o da artık muayeneye bile para almaya başlamış. İnsanlar biraz ün yapınca değişiyor. Tabiki alsınlar hakettikleri ücreti ama bir ayda bir muayeneye de 1000 tl fark koymaları bana garip geliyor. Evet ya borçla olunca insan daha da endişe ediyor çünkü sonuç kötü olursa revizyon için parayı toplamak da sıkıntı olacak. Bir de aileyi ikna etmek de var, ben daha onlara da söylemedim ameliyat düşündüğümü, doktora kesin karar vermeden söylemek istemiyorum, nasıl ikna edeceğim onu da bilmiyorum.

aynı yorumları gördükten sonra kafam karıştı benim de. bu arada hastayla iletişiminin iyi olduğuna daha gitmeden eminim
Evet benim de kafamı karıştırdı. Burun deliklerinde olan eşitsizlik aşırı büyük değilse cok sorun yaratmaz sonuçta kimse eğilip deliklere bakmıyor ama konuyu açan kişi burnunun ucunun tamamiyle sağa doğru kaydığını yazmış, o beni çok korkuttu. 1 yıl olmuş, sonrasında kimseye cevap da vermemiş. Bir de benim derim acayip ince, hatayı belli eder, bu yüzden iyi bir doktora olmak istiyorum ama ücretler o kadar fahiş ki 😔😔

Tural beye mi gittiniz? 150 bin tl istiyor o. Ahmet İslam ne kadar istiyor? Revizyonda tecrübeli mi? Ben de revizyon düşünüyorum ucumu çok kısaltmış doktor.

X