Revizyonla burun uzatma ve ucunu düşürme

7Black

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
45
18
27
Merhaba, burnumun şeklinden ilk günden beri memnun değilim. Ameliyattan önce çok az değişiklik istedim. Zaten çok kötü burunum yoktu ufak kusurlar vardır tabii… önceliğim nefes almak hatta bu yüzden KBB uzmanına ameliyat oldum .Sonuç beklediğim gibi olmadı, ameliyat sonrası alerjim vs. Arttı ve sağlık sorunu da aynı şekilde devam ediyor... Ameliyatım aceleye geldi ve bu sefer iyice araştırmak istiyorum. Revizyon çok zor bunu farkındayım Şu anda revizyon yapamayacağımı biliyorum. Daha 1. yılım dolmadı... Eski burnum gibi olmayacağının bilincindeyim. En azından eski burunuma buna benzer bir görünüm istiyorum. Simam değişti bunda hoşuma gitmiyor Revizyonla burnunu uzatıp, ucunu düşüren var mı? Tüm tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum...

Son düzenleme:
ben de bunun için doktor arıyorum türkiyede uzatma yapan doktor çok az ve olanlar da ne kadar başarılı? büyütmeden geniş burun yapmadan uzun yapabilecek kalibrede doktor var mı? hiç emin değilim. türkiyede doktorlar genelde kısa kalkık domuz burun yapıyorlar. ben de bundan muzdaribim. burnumu uzatmak istiyorum fakat burun uzatan 2-3 revizyon uzmanı da genel manada geniş burunlar yapıyor. sadece uzun geniş olmayacak burun yapan revizyon uzmanı yok gibi türkiyede.

ama dünyada 2 isim var

1-sam most
2- katrib

ben de bunun için doktor arıyorum türkiyede uzatma yapan doktor çok az ve olanlar da ne kadar başarılı? büyütmeden geniş burun yapmadan uzun yapabilecek kalibrede doktor var mı? hiç emin değilim. türkiyede doktorlar genelde kısa kalkık domuz burun yapıyorlar. ben de bundan muzdaribim.
burnumu uzatmak istiyorum fakat burun uzatan 2-3 revizyon uzmanı da genel manada geniş burunlar yapıyor. sadece uzun geniş olmayacak burun yapan revizyon uzmanı yok gibi türkiyede.

ama dünyada 2 isim var

1-sam most
2- katrib
Gerçekten öyle bir çoğu kısa kalın kalkık burun yapıyorlar sanırım doktorları estetik anlayışı bu yüzü tipine bakmadan aynı burun hep… Ahmet İslamı duydum bilmiyorum araştırmaya devam edeceğim

Aynı konudan müzdaribim. Eski burnum uzun ve düzdü. Kısaltıldı ama kaldırılmadı. Ve açıkçası biçimsiz saçma bi şey oldu. Ben de eski burnuma yakın uzun ve düz bir burun revizyonu istiyorum. Mehmet yazar çok iyi bir revizyon doktoru. Barış çakırın bir revizyon sonucu hoşuma gitmişti. Henüz hiç biriyle görüşmedim. 13 ünde Teoman doğanla görüşücem revizyon sonuçları daha ince geldi. Açıkçası bu başlığı açmak için girdim açıkçası. Sizden de tavsiyeler bekliyorum. Sevgiler hanımlar. Dilerim acılarımız diner sizi çok iyi anlıyorum 🧡

Aynı konudan müzdaribim. Eski burnum uzun ve düzdü. Kısaltıldı ama kaldırılmadı. Ve açıkçası biçimsiz saçma bi şey oldu. Ben de eski burnuma yakın uzun ve düz bir burun revizyonu istiyorum. Mehmet yazar çok iyi bir revizyon doktoru. Barış çakırın bir revizyon sonucu hoşuma gitmişti. Henüz hiç biriyle görüşmedim. 13 ünde Teoman doğanla görüşücem revizyon sonuçları daha ince geldi. Açıkçası bu başlığı açmak için girdim açıkçası. Sizden de tavsiyeler bekliyorum. Sevgiler hanımlar. Dilerim acılarımız diner sizi çok iyi anlıyorum 🧡
teoman doganı bosver (yabancı hastalar sikayetciydi facebook gruplarında)
Barıs Cakır revizyonuyla ünlü doktor degil
Mehmet Yazar (cok olumsuz sonucları varmıs yine facebook gruplarında)

Ahmet İslam iyi bir insan ve revizyonda ünlü
Erkan Soylu son dönemde takip ettiğim doktorlardan
Bir de Tural Fatullayev

Öneriler ve yorumlar için teşekkür ederim süpersiniz. Peki nazım Çerkes ve eren taştan hakkında ne düşünüyorsunuz. Sempozyumlarda hep yer alıyorlar. Başarılılar mı acaba bu konuda
teoman doganı bosver (yabancı hastalar sikayetciydi facebook gruplarında)
Barıs Cakır revizyonuyla ünlü doktor degil
Mehmet Yazar (cok olumsuz sonucları varmıs yine facebook gruplarında)

Ahmet İslam iyi bir insan ve revizyonda ünlü
Erkan Soylu son dönemde takip ettiğim doktorlardan
Bir de Tural Fatullayev

İnşallah istediğimiz sonucuna ulaşırız tek temelim o …🙏🌸 Barış Çakır gerçekten iyi bir doktor revizyon konusunda ne kadar başarılı çok emin olamıyorum. Mehmet yazarı bende düşünmüştüm hakkında olumsuz yorumlar olması beni şüpheye düşürdü

Merhaba, burnumun şeklinden ilk günden beri memnun değilim. Ameliyattan önce çok az değişiklik istedim. Zaten çok kötü burunum yoktu ufak kusurlar vardır tabii… önceliğim nefes almak hatta bu yüzden KBB uzmanına ameliyat oldum .Sonuç beklediğim gibi olmadı, ameliyat sonrası alerjim vs. Arttı ve sağlık sorunu da aynı şekilde devam ediyor... Ameliyatım aceleye geldi ve bu sefer iyice araştırmak istiyorum. Revizyon çok zor bunu farkındayım Şu anda revizyon yapamayacağımı biliyorum. Daha 1. yılım dolmadı... Eski burnum gibi olmayacağının bilincindeyim. En azından eski burunuma buna benzer bir görünüm istiyorum. Simam değişti bunda hoşuma gitmiyor Revizyonla burnunu uzatıp, ucunu düşüren var mı? Tüm tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum...
Okurken ben yazdım sandım. Her şeyimiz aynı.... Bana da kaldırmak zor düşürmek kolay 10 dakikada indiririm ucunu dedi ama detay vermedi. 1 hafta sonra kontrolde bu işi tam olarak hangi teknikle yapacağını öğreneceğim. Düşecek ucu gerek kalmayacak diyor ama ben eski burnuma dönmesini istiyorum ki zaten önden yüzümü değiştiren tek şey burnun ucunu 3-5 mm yukarı kaldırmış olması... canim çok yanıyor çok pişmanım cok

Bende ayni ayni durumdayim malesef 3,5 ay oldu ameliyat olali hala cok kalkik burnum var 😔 tekrar revizyon olmayi düsünüyorum doktorumla konustum indirim skinti yok dedi ama korkmuyorum ayni doktora olmaktan cok kararsizim. Siz ne durumdasiniz su an düsme vs varmi?

Merhabalar :) Op. Dr. Tolga Oğuzhanla görüştünüz mü? Kaburgadan kıkırdak alarak bu işlemleri yapıyor ve çok başarılı :) bence bi görüşün

ben de bunun için doktor arıyorum türkiyede uzatma yapan doktor çok az ve olanlar da ne kadar başarılı? büyütmeden geniş burun yapmadan uzun yapabilecek kalibrede doktor var mı? hiç emin değilim. türkiyede doktorlar genelde kısa kalkık domuz burun yapıyorlar. ben de bundan muzdaribim. burnumu uzatmak istiyorum fakat burun uzatan 2-3 revizyon uzmanı da genel manada geniş burunlar yapıyor. sadece uzun geniş olmayacak burun yapan revizyon uzmanı yok gibi türkiyede.

ama dünyada 2 isim var

1-sam most
2- katrib
Ben 3. Ameliyatımı oldum :) gayette başarılı geçti bence doktorları iyi araştırın ☺️☺️☺️ Türkiyede de çok başarılı doktorlar var

Okurken ben yazdım sandım. Her şeyimiz aynı.... Bana da kaldırmak zor düşürmek kolay 10 dakikada indiririm ucunu dedi ama detay vermedi. 1 hafta sonra kontrolde bu işi tam olarak hangi teknikle yapacağını öğreneceğim. Düşecek ucu gerek kalmayacak diyor ama ben eski burnuma dönmesini istiyorum ki zaten önden yüzümü değiştiren tek şey burnun ucunu 3-5 mm yukarı kaldırmış olması... canim çok yanıyor çok pişmanım cok
Merhaba gerçekten sizi çok iyi anlıyorum o pişmanlık duygusu insanı mahvediyor….Ameliyat olalı ne kadar oldu? burun ucunu indirmek öyle kolay bir işlem diye biliyorum … en azından 6 ay yada 1 sene geçmesi lazım

Bende ayni ayni durumdayim malesef 3,5 ay oldu ameliyat olali hala cok kalkik burnum var 😔 tekrar revizyon olmayi düsünüyorum doktorumla konustum indirim skinti yok dedi ama korkmuyorum ayni doktora olmaktan cok kararsizim. Siz ne durumdasiniz su an düsme vs varmi?
Merhaba bence en iyisi başka doktorlara fikir almak revizyon gerçekten zor …benim 4. Ayım bitmek üzere düşme vs olmadı

Merhaba nasıl indireceğini anlattı mı size

Merhaba bende bır ay önce ameliyat oldum benim burnum küçük degildi kıkırdak kırıkti, eğrilik mevcuttu ve et vardı kesinlikle doğal olsun dedim ama şu an burnum ucu kalkik olması yetmiyormuş gibi önden kötü gözüküyor benim için kalın ciltliyim sabırlı olmaya çalışıyorum ama çok zor bu süreçte yıprandım şimdiden

Aynı sorunu yaşıyoruz resmen. Bende eski burnuma döndürmek birazda olsa benzetmek uzatmak ve indirmek için revizyon düşünüyorum. Sen kaçıncı ayindasin

X