Gebeliğe Hazırlık Rica ederim okur musunuz çok mutsuzum 🥺🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar 10 aylık evliyim arkadaşlar ilk 4 ay vajinusmus rahatsızlığı sebebiyle cinsel birlikteliğimiz olmamıştı daha sonra şükür yendim buradaki arkadaşlarımın sayesinde şimdi bebek düşünüyoruz 5 aydır korunmuyoruz ilişki yaşamaya başladık başlayalı bebeğim olmuyor gittim kd kistin var dedi adetle atarsın dedi tekrar gidemedim pandemi girdi araya herkes bişey söylüyor kusurun mu var diyor kayınvalidem o kadar ağladım ki bu nasıl bir şey diye kafama takıyorum kisti olup hamile kalan var mı aramızda normal bir süremi sizce önerilerinizi bekliyorum
Stres yapmamalısın ağzı olan konuşur , birde ovulasyon testi kullanmanı öneririm ve folikasit :)

Dua eder misiniz lütfen 🙏 🙏🙏 şimdiden Allah razı olsun o kadar etrafımda cahil boş insan var ki bıktım sözlerinden

Stres yapmamalısın ağzı olan konuşur , birde ovulasyon testi kullanmanı öneririm ve folikasit :)
Onu nasıl yapacağımı bilemiyorum adetimin bittiğinde mi almalıyım ablacım testi folikasit bir ay içtim sadece

Yani şu mesajınızı inşallah uzun yıllar evlat hasreti çeken, türlü ilaçlar tedaviler atlatan kadınlar görmez ya. Burdan bakınca o kadar abartı duruyor ki konunuz. Bi sakin olun vajinusmusu yeni atlatmışsınız evleneli de 10 ay olmuş, ağlamalar olmuyor diye sızlanmalar fazla değil mi ya ? Kv kusurun mu var diyormuşmuş. Böyle konuşanlara cevaplarını veremiyor musunuz oturup ağlamak yerine. Kusura bakmayın da kisti olan ilk insanmışsınız gibi karalar bağlamış, üstelik daha sadece 5 ay denemiş birine teselli vermekten ziyade biraz daha mantık dilemek için yazdım konunuza.

Onu nasıl yapacağımı bilemiyorum adetimin bittiğinde mi almalıyım ablacım testi folikasit bir ay içtim sadece
Ovulasyon testi kullanmanı tavsiye ederim yumurtlama gününü takip etmelisin ben instagramdan minnakkurabiyelerrr sayfasından almıştım kendisi yönlendiriyor zaten , Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Yani şu mesajınızı inşallah uzun yıllar evlat hasreti çeken, türlü ilaçlar tedaviler atlatan kadınlar görmez ya. Burdan bakınca o kadar abartı duruyor ki konunuz. Bi sakin olun vajinusmusu yeni atlatmışsınız evleneli de 10 ay olmuş, ağlamalar olmuyor diye sızlanmalar fazla değil mi ya ? Kv kusurun mu var diyormuşmuş. Böyle konuşanlara cevaplarını veremiyor musunuz oturup ağlamak yerine. Kusura bakmayın da kisti olan ilk insanmışsınız gibi karalar bağlamış, üstelik daha sadece 5 ay denemiş birine teselli vermekten ziyade biraz daha mantık dilemek için yazdım konunuza.
Bende sizin gibi düşünüyorum özürdilerim asıl benim üzüldüğüm etrafımdaki insanların boş konuşması beni yıpratıyor rabbim en iyisini bilir tabiki benim yaşadığım stres çok ayrı yine de rabbim sizlere de nasip etsin tek duam bu teşekkür ederim cvpladıgınız için yine de

10 ay olmis daha evleneli ne bu baski.
Biraz tavrinizi koyun su an dusunmuyoruz yeni evliyiz daha diyebilirsiniz.
evlenir evlenmez hamile kalininca ben uzuluyorum ya .
cocuktan sonra hic bisey eskisi gibi olmuyor .
evliliginizin tadini cikarin siz de bu arada tedavilerinizi olun kimseye soylemeyin.

Bende sizin gibi düşünüyorum özürdilerim asıl benim üzüldüğüm etrafımdaki insanların boş konuşması beni yıpratıyor rabbim en iyisini bilir tabiki benim yaşadığım stres çok ayrı yine de rabbim sizlere de nasip etsin tek duam bu teşekkür ederim cvpladıgınız için yine de
Etraftakilerden yıpranmak için de çok erken değil mi Allah aşkına sadece 5 aydır korunmuyormuşsunuz bunun kaç tanesi tam yumurtlamaya denk geldi kimbilir yani, bu kadar erken stres moduna geçmeniz beni çok şaşırttı. Yıllarca denersiniz, ne bileyim Allah korusun belli sorunlar çıkar tedavilerini olursunuz falan, işte ne bileyim umudunuz azalır şu bu o zaman etraftakiler yıpratmaya başlar. Siz bu kadar erken mi koyverdiniz yani buna şaşırıyorum. Çünkü şu an çok NORMAL bir süreçtesiniz bu kadar telaş ve stres de bebek sahibi olmak için tek başına bi engel mesela unutmayın. Kendinizi olumlu yönde telkin edip etraftakileri susturacaksıniz sonra da kistinizden kurtulup denemeye devam edeceksiniz hepsi bu. Kendinize bu iyiliği yapın

selamlar ;
kusurlumusun ne demek insanların 8 9 yıl cocukları olmuyor , herşeyin hayırlısı diyelim olur mu . Ovülasyon testi kullan bende 2 senedir evliyim yeni başladık denemelere . Yumurtlama gününü takip edebilmek açısından reglin bittikten 1 gün sonra başla hergün aynı saatte sıvı alımına dikkat ederek ve ilk idrarla olmamasına dikkat ederek yap. reglin bittikten sonra gün aşırı ilişkin olsun. Çift çizgi görünce de 3 gün ard arda ilişki olması gerekli . Bunu dene bakalım nasıl bir sonuç alacaksın. Ben bu ay o şekilde denedim şimdi bekliyorum. Allah büyük verir bir kolaylığı.

Merhabalar 10 aylık evliyim arkadaşlar ilk 4 ay vajinusmus rahatsızlığı sebebiyle cinsel birlikteliğimiz olmamıştı daha sonra şükür yendim buradaki arkadaşlarımın sayesinde şimdi bebek düşünüyoruz 5 aydır korunmuyoruz ilişki yaşamaya başladık başlayalı bebeğim olmuyor gittim kd kistin var dedi adetle atarsın dedi tekrar gidemedim pandemi girdi araya herkes bişey söylüyor kusurun mu var diyor kayınvalidem o kadar ağladım ki bu nasıl bir şey diye kafama takıyorum kisti olup hamile kalan var mı aramızda normal bir süremi sizce önerilerinizi bekliyorum
Ya kayınvaliden de ne bicim sözler demiş ya hala böyle şeyler var daha 10 ay olmuş evleneli ne kayınvalidedeki sorun aramalar falan kusura bakmayın sinirlendim biraz adetle atılır denmiş zaten üzülme daha 5 ay olmuş bende 10 aylık evliyim 4.ayımıza girdik bizde bebek isteyeli üzülme lutfen adetlerin düzenlimi kaç yaşındasın

X