Rica Etsem Ovülasyon Testime Bakar Mısınız? 🥰🥰

Eflatun Sufleler

Işıklar ve Gölgeler
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
289
575
Yaklaşık 10-12 gün önce ovülasyon testimde ciddi derecede koyu çizgi görmüştüm 2 gün üst üste. Bu eklediğim resimden belki 3 kat daha koyuydu. Sonra gitgide silikleşti tabiki. Bugün yaptığım test ise böyle çıktı. Hiçbir şey anlamadım. Yine mi yumurtlama yoluna girmişim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 155

moreandmore

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2021
507
384
Yaklaşık 10-12 gün önce ovülasyon testimde ciddi derecede koyu çizgi görmüştüm 2 gün üst üste. Bu eklediğim resimden belki 3 kat daha koyuydu. Sonra gitgide silikleşti tabiki. Bugün yaptığım test ise böyle çıktı. Hiçbir şey anlamadım. Yine mi yumurtlama yoluna girmişim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Tekrar yumurtluyor olabilirsiniz gebelik testinizde negatifse mutlaka değerlendirin ekstra şans gelmiş size bu ay 🥰

A R Y A

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
3.481
2.711

Cihanci

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
146
162
32

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-02-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 100 gün kaldı.

Bugünlerde genellikle bebeğinizin kaşları ve kirpikleri oluşmuştur. Önümüzdeki birkaç gün içinde bebeğinizin tırnakları iyice belirginleşecektir. Bebeğinizin tınakları büyürken sizin tırnaklarınızda çok hızlı büyüyor olacaktır. Bunun sebebi metobolizmanızın hızlı çalışmasıdır. Güçlü, sağlıklı ve uzuk tırnaklar metobolizmanızdaki ve dolaşım sizteminizdeki gelişimin göstergesidir. Eğer önceden sezeryan doğumu yaşadıysanız, SSVD (Sezeryan sonrası vajinal doğum) düşünmelisiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın