Rinoplasti burun ameliyatı için iki doktor arasındayım. Mesut Kaya Erhan Coşkun

hemsiresi burda benım yorumlarımdan sonra hesap açtı sonra da kendisiyle ilgili şikayet başlığım kaldırıldı siteye ihtarname verilmiş. ben yasadıgım olumsuzlukları paylasabilirim yalan bir beyanım yok. ya başkalarının yorumu da böyle sildirildiyse? belki görüp vazgeçecektim insanların yorumları kalsaydı. zaten yorumları silmem için ricada bulunuldu ama ben kalmasını istiyorum sonucta ben de insanların olumlu yorumlarına aldanarak kendisine gittim.

Hanfendi burnunuz gayet güzel olmuş, daha ne kadar güzel yapabilirdi bilmiyorum, ama siz öyle bir konuşuyordunuz ki doktor kötü bir burun yapmış gibi, gördük ki sorun sizin burnunuza bakış açınızla alakalı, doktorun bir suçu yok, burdaki her burnum kötü olmuş yorumuna da inanmamamız lazımmış bunu anladım

Hanfendi burnunuz gayet güzel olmuş, daha ne kadar güzel yapabilirdi bilmiyorum, ama siz öyle bir konuşuyordunuz ki doktor kötü bir burun yapmış gibi, gördük ki sorun sizin burnunuza bakış açınızla alakalı, doktorun bir suçu yok, burdaki her burnum kötü olmuş yorumuna da inanmamamız lazımmış bunu anladım
İstediğimin disinda, siz burnumu nerden gördünüz ki onu anlamadım? Bence gayet kötü dün bir kbb hemsiresi de özellikle kanat kesilerini basarisiz buldu en begenmedigim yer orasi zaten

X