Rinoplasti burun estetiği için en iyi doktoru bulmak istiyorum.

erkan soylu ile görüştüm bence çok tatlı bir adam sevimli geldi bana yani :KK70: muayenede tek eksisi burun içine burun ucuna bir demir koyarak normal gözle bakması detaylıca büyüten ucu kameralı cihazlarla bakılması bence daha doğru her neyse bunu geçiyorum. yüzüme burnuma bakarak asistanına bir sürü notlar aldırdı işte yüzün şurası şöyle burnun burası böyle gibi tıbbi terimlerle notları alması güzel tabii planlama için burnumda cok problem görmemis olcak ki baslangıc fıyatına yakın fıyat verdi kalın cildim oldugunu yüzüme keskin hatlara sahip bir burnun güzel olacağını söyledi beğenip beğenmediğim burunlara bakarak zevkimi anlamak istediğni belirtti. revizyon olursa cok uygun fıyattan yapıyormus bende revizyon ihtimali yüzde iki dedi. en önemlisi diğer doktorların anlamadığı bir şeyi anladı ben burnumu kalkık karsıdan delıklerı gorunuyor olarak goruyorum ben söylemeden kendisi senın burnunu kaldırmadan kısaltmadan calısacagım burnun uzun değil hatta hıc kısaltıp kaldırmıycam yoksa delıklerın gorunur dedi bana bunu demesi güven verdi yoksa kötü gözükür yani. İnşallah hayırlısı olur doktorları gezmeye devam ediyorum. erkan soylunun ameliyat sonrası ilgisi nasıl olur ondan cekınıyorum bir de burda cok reklam yaptıgını kotu yorum sıldıgını soyleyenler vardı sımdı buraya da 2 kısıde komplıkasyon oldu yazan birisi çıktı biraz supheye dussem de prof unvanı yaşı deneyimleri yaptıgı işler güven veriyor

Merhabalar benim de eşim 2 ağustos 2022 tarihinde İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir’den K.B.B Uzmanı Op.Dr. Kemal Tuskan a burnundaki sinüs kisti problemiyle beraber rinoplasti ameliyatı oldu ancak biz memnun kalmadık ve üzgünüz çünkü ödemler geçtikçe konuşulan, planlanan sadece düz bir burunken, bize sorulmadan bir semer bir kaydırak gibi kavis verildiğini gördük ve burun ucuna doğru eğrilik, burnun üst kısmında da çökük ortaya çıktı. Haliyle derhal sağlık hukukunda tecrübeli iyi bir avukatla anlaştık ve dava açıyoruz. Şimdi birden fazla sıkıntımız olduğu için biz de İstanbul’da bu problemleri çözebilecek hakkında çok şikayet olmayan erkek revizyon ameliyatında öne çıkan hekim arayışındayız. Ben de böyle bir şey başına gelen arkadaşlardan hekim tavsiyeleri beklerim.

Merhabalar benim de eşim 2 ağustos 2022 tarihinde İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir’den K.B.B Uzmanı Op.Dr. Kemal Tuskan a burnundaki sinüs kisti problemiyle beraber rinoplasti ameliyatı oldu ancak biz memnun kalmadık ve üzgünüz çünkü ödemler geçtikçe konuşulan, planlanan sadece düz bir burunken, bize sorulmadan bir semer bir kaydırak gibi kavis verildiğini gördük ve burun ucuna doğru eğrilik, burnun üst kısmında da çökük ortaya çıktı. Haliyle derhal sağlık hukukunda tecrübeli iyi bir avukatla anlaştık ve dava açıyoruz. Şimdi birden fazla sıkıntımız olduğu için biz de İstanbul’da bu problemleri çözebilecek hakkında çok şikayet olmayan erkek revizyon ameliyatında öne çıkan hekim arayışındayız. Ben de böyle bir şey başına gelen arkadaşlardan hekim tavsiyeleri beklerim.
tural fatullayev ve erkan soylu bu ikisine özellikle bakın bayadır arayış içindeyim revizyonda çok iyi toparladıklarını duydum

aytekin uzerle randevum vardı randevu alana kadar zor aldım zaten whatsapptan kısa cevaplar veriyor asistanı da yok galiba neyse randevuma gecikeceğimi yazdım cevap gelmedi aradım whatsapptan yazar mısınız muayenedeyim dedi tamam dedim benimki de insanlık hali yolda aksaklık oldu geciktim doktor da haklı olabilir ama bari gelme deseydi yola çıktım geliyorum muayeneye alabilecek misiniz ona göre geleyim yoldayım dedim zaten benim randevu saatimde ben olmadıgıma gore bos kalacak o saatte bana donmesi gerekiyordu hiçbir şekilde cevap vermedi randevu alırken de zorlandım ilgisiz bir hekim oldugunu dusunup geçtim baska gun geleyım hocam dedim hiçbir şekilde dönmedi ameliyat sonrası sanırım hıc ulasamam

oğuz kaan önderle görüştüm herkesin bayıldıgı tatlı sempatik bir adam ki bence de öyle :KK70: gittim hastaları çok memnundu iki hastasını gördüm birinin burnu güzel fakat ince deriliydi bir kızın ikinci haftasıydı korkunc kalkık ve öndeydi bence. Ama kız halinden memnundu ödemden olduguna ikna olmuştu nefes alma problemim geçti vs diyordu. çok bekletiyor ama çok sorun değil hangi hastanın ne kadar duracağı belli olmuyor biraz sohbet eden bir doktor. Adam size kısıtlı zaman vermiyor ne anlatsanız dinliyor o yüzden muayeneleri uzun sürüyor sabredin bekleyin her türlü sorunuza yanıt verir sizi kısa cevaplarla sıkılıp göndermez. gelelim bana, burnuma baktı direkt burun etlerin büyük alerjin mi var dedi evet dedim ameliyatta halledeceğiz dedi deviasyona vs bakmadı kemerimi söyledi zaten. Aynayı tuttu yüzüne göre burun yapcam geniş daraltcam burun sırtını alcam burun ucunu alcam vs vs ben de kalın deriliyim nasıl kuculme olcak dedim ödem olcak dedi ben istediğim burnu anlattım 3 yıla ancak öyle olur dedi hastalarına ödem için burnuna iğne vs yaptıgını duydum bir de hastalara burnun ilk halini begenırsen sonradan begenmezsın ılkte begenmemen normal dıyormus. Burunla ilgili olumsuzluklardan ödem diyerek sıyrılıyor gibi hissettim çünkü hep ödemden ödemden diyor. Bir de kalkık yapıyor bence. Burnum kısa kaldırmaya hıc musaıt degıl bunu erkan soylu anladı zaten ama oguz hoca kız saçmalama ilk kez burnumu kaldırma diyeni görüyorum dedi :KK70: cidden sempatik dürüst bir adam ama ince deri ve uzun burunlarda başarılı gibime geliyor biraz kötü yorum da okudum riske edemem

erkan soylu ile görüştüm bence çok tatlı bir adam sevimli geldi bana yani :KK70: muayenede tek eksisi burun içine burun ucuna bir demir koyarak normal gözle bakması detaylıca büyüten ucu kameralı cihazlarla bakılması bence daha doğru her neyse bunu geçiyorum. yüzüme burnuma bakarak asistanına bir sürü notlar aldırdı işte yüzün şurası şöyle burnun burası böyle gibi tıbbi terimlerle notları alması güzel tabii planlama için burnumda cok problem görmemis olcak ki baslangıc fıyatına yakın fıyat verdi kalın cildim oldugunu yüzüme keskin hatlara sahip bir burnun güzel olacağını söyledi beğenip beğenmediğim burunlara bakarak zevkimi anlamak istediğni belirtti. revizyon olursa cok uygun fıyattan yapıyormus bende revizyon ihtimali yüzde iki dedi. en önemlisi diğer doktorların anlamadığı bir şeyi anladı ben burnumu kalkık karsıdan delıklerı gorunuyor olarak goruyorum ben söylemeden kendisi senın burnunu kaldırmadan kısaltmadan calısacagım burnun uzun değil hatta hıc kısaltıp kaldırmıycam yoksa delıklerın gorunur dedi bana bunu demesi güven verdi yoksa kötü gözükür yani. İnşallah hayırlısı olur doktorları gezmeye devam ediyorum. erkan soylunun ameliyat sonrası ilgisi nasıl olur ondan cekınıyorum bir de burda cok reklam yaptıgını kotu yorum sıldıgını soyleyenler vardı sımdı buraya da 2 kısıde komplıkasyon oldu yazan birisi çıktı biraz supheye dussem de prof unvanı yaşı deneyimleri yaptıgı işler güven veriyor
Yaptıgı bir revizyon burnu biliyorum,bence çok kötü. Et yığını gibi duruyor ucu.

Att
Attım özelden,fenomen ..Tabi herkeste böyle olacak diye bir durum yok ama bariz kötü burun 😏
Kalın ve baya fazla cilt sanırım bir de revizyondur. Ama erkan soylu kalın deride fazlalık ciltlerde baya toparlamalar yapıyor bunda olmamasında belki bir sebep vardır. Ayrıca bu kızın ameliyat sonrası bir videosu var burnu iyi duruyordu böyle değildi

Kalın ve baya fazla cilt sanırım bir de revizyondur. Ama erkan soylu kalın deride fazlalık ciltlerde baya toparlamalar yapıyor bunda olmamasında belki bir sebep vardır. Ayrıca bu kızın ameliyat sonrası bir videosu var burnu iyi duruyordu böyle değildi
O yüzden uzun dönem sonuçların baz alınması gerekiyor doktora karar verirken çünkü doktorun ileriyi on görmesi lazım...ben de basta burnunu beğeniyordum ama zamanla ucu sarktı ve yayıldı

O yüzden uzun dönem sonuçların baz alınması gerekiyor doktora karar verirken çünkü doktorun ileriyi on görmesi lazım...ben de basta burnunu beğeniyordum ama zamanla ucu sarktı ve yayıldı
o kadar arastırıyorum kı gerıye barıs cakırdan baska doktor kalmıyor veya 2 3 doktor daha kaldı yaptıgı burunlardan ınternet yorumlarından hastalarından muayenesinden emın olmam gerekiyor her doktor bırınde elendi suan barıs cakır bir numara benım ıcın ucretı cok olsa da bu ısın revızyonuna kalıp aynı masrafı etmemek ıcın o ucretı belkı de verecegım evet cok zor ama burun bu baska seye de benzemiyor

o kadar arastırıyorum kı gerıye barıs cakırdan baska doktor kalmıyor veya 2 3 doktor daha kaldı yaptıgı burunlardan ınternet yorumlarından hastalarından muayenesinden emın olmam gerekiyor her doktor bırınde elendi suan barıs cakır bir numara benım ıcın ucretı cok olsa da bu ısın revızyonuna kalıp aynı masrafı etmemek ıcın o ucretı belkı de verecegım evet cok zor ama burun bu baska seye de benzemiyor
Haklisiniz ama cok para da verseniz yine revizyonluk olabilirsiniz,şansınız bol olsun şimdiden bende doktorumdan memnun degilim😏 Epey güzel paralara çalışan başka bir doktorun daha yaptığı burnu özelden atayım,akıllara zarar 😀

Haklisiniz ama cok para da verseniz yine revizyonluk olabilirsiniz,şansınız bol olsun şimdiden bende doktorumdan memnun degilim😏 Epey güzel paralara çalışan başka bir doktorun daha yaptığı burnu özelden atayım,akıllara zarar 😀
bu mu güzel paralar senelerdir adını bile duymamıstım barıs cakır belkı revızyonunun arkasında durur ve fıyata yardım eder goruscem pahalı da olsa adamın gozlerınden hastalarına bakarken ışık saçılıyor

bende 25 kasım da erkan soylu'ya revizyon oluyorum kızlar, bana güven verdi açıkçası vakalarının yüzde 90ı revizyon olduğu için tercih ettim umarım her şey yolunda gider

En iyi doktor diye bir sey yok. Her doktorun şikayeti var. Ameliyat tecrübesi çok olan ve burunda uzmanlaşmış doktor daha iyi yapar. Kalın deriliyseniz kalın deri tecrübesi olan doktor seçin. Cildiniz,kıkırdak sağlamlığına vs hepsi bir etken. Erkan Soylu bir tanidigimin revizyonunu yaptı 10 numara oldu. Ilk doktoru kalin deri ile bas edeklmemis ve burnu pinokyo gibi havaya dikip uzatmisti. Erkan Soylu o burnu oyle bir toplamış ki bebek gibi bir burnu var şuan. Yine de doktor mükemmeldir demiyorum,doktor önermek çok riskli..
benim burunda aynısı pinokyo gibi ve havada . revizyon olan o yakınınızın resmi var mı instagramda filan

Merhaba bende Erkan soyluda ameliyat oldum burda reklam yaptigi ile ilgili yazmisiniz kendisi birakin reklami hastalarin israri ve izniyle foto koyuyor ve bana birakin (ameliyat haric)resim cekip koyalim veya reklamimi yapin vs gibi bir cumle kullanmayi birakin izlenimde dahi bulunmadi hatta garip bile geldi ne yani ameliyat sonrasi neden fotomu koymadi bile oldum.Ki masallah burnumu istedigim gibi yapti.

X