rinoplasti sonrası dudak-burun mesafesi

drozz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2012
23
0
3 hafta önce rinoplasti oldum.öncesinde geniş ,ucu etli ve düşük bir burnum vardı.şu an hala burnumun büyük olduğunu düşünüyorum.burun ucum yukarı doğru kaldırıldığı için sanırım dudak ve bunum arası mesafe çok arttı ve hoş gözükmüyor.bu durum için yapılacak birşey var mı?lifting ya da enjeksiyon önerir misiniz?en erken ne zaman yapılabilir?ayrıca ben doktruma burnum hala büyük dediğimde küçültebilmem için burun kanatlarından deri çıkartıp tekrar birleştirmem lazım dedi,siz ne önerirsiniz?bir burnun küçülebileceği bir sınır var mıdır?şu an benim ki oldukça iri hala,hiç memenun değilim.burnumu çok takıntı yapmış bi insan değildim.ameliyat olduktan sonra eski burnumu ara oldum,çok pişmanım.

Merhaba,

3 hafta burun şekli ile ilgili konuşmak için çok erken bir dönem. Pişman olmak için de çok erken davranıyorsunuz. Burunun küçültülebileceği belli bir oran vardır bu herkesin yapısına göre değişiklik gösterir. Aynı ölçülerdeki bir burun X kişisi için minicik yapılabilirken Y kişisi için bu mümkün olmayabilir. Bunun da deri kalınlığı, yüz ölçüleri, kemik yapısı gibi birçok etkeni vardır. Size tek önerim en az 6 ay ile 1 sene aralığında ( hatta kalın burun derili iseniz 2 seneye kadar) beklemeniz olacaktır.

X