Ritim bozukluğu

Bende 17 haftalık hamileyim ventriküler ekstrasistol çıktı gebelikten sonra, beloc kullanıyorum ama sadece nabzımı düşürüyor ritim bozukluğuna iyi gelmiyor. Sizin gibi sürekli bende ağlıyorum hamilelikten yorulduğumu hissediyorum hiç bitmicek gibi geliyor böyle giderse sonuna erişebilecek miyim onu bile kestiremiyorum. Çok zorlanıyorum. Eşim de işten geç geliyor pek ilgilenemiyor. Ne yemek yapabiliyorum ne bişey. Kendi başımayım hem yalnız hissediyorumhem de çaresiz çünkü gitmediğim doktor kalmadı. Sadece beloc veriyorlar ve düzelmiyorum. Ne olacak bilmiyorum çok yoruldum.
Beloc 2 sene bende kullandim ritim bozuklugundan bana cok iyi gecti

Arkadaşlar 3 ay önce feci bir ritim bozukluğu yaşadim sürekli fenalik gecirerek ölümden döndüm ekstra bu ritim bozuklugundan önce baş dönmelerim ve sırttan dogru kalp agrım vardı benimle aynı şeyi yasayan varmi cok arastirim ama bulamadım hayatta olmam bi mucize diyorum 1 ay boyunca çarpıntılarım nefes darlığım fenaliklarim devam etti varmidir benzer seyleri yaşayan cok aradim bulamadim
Bende ritm bozuklugu vardi, 3 kez elektrofizyolojik calisma 2 ablasyon gecirdim. Su an ilac kullanmaya devam ediyorum

Arkadaşlar 3 ay önce feci bir ritim bozukluğu yaşadim sürekli fenalik gecirerek ölümden döndüm ekstra bu ritim bozuklugundan önce baş dönmelerim ve sırttan dogru kalp agrım vardı benimle aynı şeyi yasayan varmi cok arastirim ama bulamadım hayatta olmam bi mucize diyorum 1 ay boyunca çarpıntılarım nefes darlığım fenaliklarim devam etti varmidir benzer seyleri yaşayan cok aradim bulamadim
Ritim holter takıldı mı?

X