Rizeliler buraya 🌱🌱

Aynen :)

Hadi insaAllah diyelim o zaman 😊 bat ne zaman ? Evet asiye hanimda cok yogun oluyo ama burada sana tavsiye edebilecegim tek doktor diyebilirim benim bildiklerimden. Bir de ozelde elif hanim var ama onunda muayene ucreti test vs derken pahaliya mal oluyo.
Bat 3 Eylül. Elife gittim daha önce. Hoş biri ama sırf muayene 400 TL olmuş. Bi şekilde asiye hanımı ayarlarım inşallah gebelik olursa.

Müzikk aç bir iki totonu kıvırrr bak nasıl harketleniyorsun hatta dur sana şarkı gönderiyimm Zeyf Zeyf ikinizde bi kıvırın artıkkk🤣

Benim kivirmaya ihtiyacim yok kizz biz sabah Kaan beyle 6.30 7.30 arasi uyaniriz aksam 8 9 a kadar totomuz koltuk yuzu gormeden gunumuzu geciririz 😅

• Komik
Reactions: Jou
Benim kivirmaya ihtiyacim yok kizz biz sabah Kaan beyle 6.30 7.30 arasi uyaniriz aksam 8 9 a kadar totomuz koltuk yuzu gormeden gunumuzu geciririz 😅
Hahahah çocuk bakmakta kolay değilkii bende olamadığım için anne belki anlayamıyorum o duyguyu inşaallah cuma günü düzelirr canımm😊

Hahahah çocuk bakmakta kolay değilkii bende olamadığım için anne belki anlayamıyorum o duyguyu inşaallah cuma günü düzelirr canımm😊
Rabbim isteyenlerin kucagini bos birakmasin insaAllah 🥰
Cocuk bakmak, yeni bir bireyi buyutup yetiskin haline getirmek cok cok cok zormus ben bunu anne olunca anladim.
Bir de benim cocugum maalesef ki asiri zor bir cocuk. Kv disinda yardimcim yok burada e o da her zaman yanimda olamiyo kendince isleri oluyo cogunlukla tek kaliyorum.
Oglum memeye asiri duskun 10 dk da bir emmek ister, yemek yedirmek iskence nerede agzini acarsa orada yediririz, gece uykusu problemli, gunduz bir suru aktivite yapariz ama asla memnun olmaz 5 dk sonra sıkılır, asla oturmaz cok cok aktif bir cocuk. Surekli bagirir ve aglar 🥴 10 kisi olsa evde yine de baş edilmiyo o boyuyla hepimizi pes ettiriyo 😆 o yuzden cok fazla yoruluyorum 1.5 senede cidden cok yaslandigimi hissediyorum yine de saglik olsun diyorum yapacak bir seyim yok baska 🤷🏻‍♀️

• Beğen
Reactions: Jou
Cocuk bakmak, yeni bir bireyi buyutup yetiskin haline getirmek cok cok cok zormus ben bunu anne olunca anladim.
Bir de benim cocugum maalesef ki asiri zor bir cocuk. Kv disinda yardimcim yok burada e o da her zaman yanimda olamiyo kendince isleri oluyo cogunlukla tek kaliyorum.
Oglum memeye asiri duskun 10 dk da bir emmek ister, yemek yedirmek iskence nerede agzini acarsa orada yediririz, gece uykusu problemli, gunduz bir suru aktivite yapariz ama asla memnun olmaz 5 dk sonra sıkılır, asla oturmaz cok cok aktif bir cocuk. Surekli bagirir ve aglar 🥴 10 kisi olsa evde yine de baş edilmiyo o boyuyla hepimizi pes ettiriyo 😆 o yuzden cok fazla yoruluyorum 1.5 senede cidden cok yaslandigimi hissediyorum yine de saglik olsun diyorum yapacak bir seyim yok baska 🤷🏻‍♀️
Yaaaa tabi enönemliside sağlık olmasıı
Kimisi çocuğu cok uslu cocuk bakmak çok kolay diyor kimisinin çocugu rahatsız yaramazz öyle oluyor ya insallah düzelecek kuzum hic durmuyomuşkii benim bi arkadaşımında kızı var oda etkinlik ettirmeye çalışıyo ama 2 dk sonra sıkılıyor hemenn oda hicbirseye demiyor huyuna göre yapıyor artık😊

Canuumm naptun gittinizmi bugün doktorada çocuğun için inşaallah iyi birsey demislerdir ya

X