Rizeliler buraya 🌱🌱

O paçiiii haziran da hahahah pazartesi belli olur herhalde ne zaman olacağı :KK48: benim bebe makat şeklinde daha değişirmi bilmem ama sonuna kadar gitse iyi olur karnımda nekadar gelişirse okadar iyidir
Anaaa bişe kalmadi yaaa 😂 sezeryan mı olacak. Bide paçi geliyi hee 😍 yesinler onuu ❤️

• Muhteşem
Reactions: Jou
Hee kuzzzz paçii gelliiiiiyyyy
Şimdilik öyle gözüküyor sonuna kadarda dönmez derse daha doktor ozaman yapcak bişey yok almira hanım ne zaman ve nasıl gelmek isterse :KK70:
Ayyy sağlıkla gelsin de hiç fark etmez annesi keyfi nasıl isterse öyle gelsin küçük hanumm😍

• Beğen
Hee vallaha kuzu rabbim sanada nasip etsin bundan sonrası güzel haberler al inşallah balımm napıyorsun nasılsın
İyiyim kuzum ne olsun.. Bu ara bebek işleriyle meşgulüm 😅 ovulasyonla deniyorum işte bakalım.. Şuan ki odam noktam bu. Sen neler yapıyorsun doğum hazırlıkları falan .. :KK39:

• Beğen
İyiyim kuzum ne olsun.. Bu ara bebek işleriyle meşgulüm 😅 ovulasyonla deniyorum işte bakalım.. Şuan ki odam noktam bu. Sen neler yapıyorsun doğum hazırlıkları falan .. :KK39:
Ovulasyonda strest yapıyor benide yapardı ensonda başlarumm buişe dedim bıraktım :KK48:
Bende bugün hastane bavulu ettim bitti sonunda cok yorucu buzamanlar hazırlıklar desen odası desen hem kendine masraf hem bebeye vallaha çok zor

Ovulasyonda strest yapıyor benide yapardı ensonda başlarumm buişe dedim bıraktım :KK48:
Bende bugün hastane bavulu ettim bitti sonunda cok yorucu buzamanlar hazırlıklar desen odası desen hem kendine masraf hem bebeye vallaha çok zor
Bende bu ay son kez denicem sabrum taşayiii 😂 sonra oluruna bırakırım. Evet doğru bu zamanda pahalılık çok, ama onlara değer 🥰🥰 doğana kadar hastane masraflari da ayrriiii 🤭

• Beğen
Bende bu ay son kez denicem sabrum taşayiii 😂 sonra oluruna bırakırım. Evet doğru bu zamanda pahalılık çok, ama onlara değer 🥰🥰 doğana kadar hastane masraflari da ayrriiii 🤭
Aynenn bide hastaneye de ayrı masraff
Sabrunnn taşayyruuu tabiii ondan sonra sal kendinii bende cok şey denedim vaktiyle gelecek olcak balımm😘

Aynenn bide hastaneye de ayrı masraff
Sabrunnn taşayyruuu tabiii ondan sonra sal kendinii bende cok şey denedim vaktiyle gelecek olcak balımm😘
İnşallah çok bekletmeden gelir 🐣

• Beğen
Lna16 Lna16 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
call-me-a-pig-cat.gif

Gelin heleee ha bu kızın topiki varmış ya :silah::KK70:

X