Rizeliler buraya 🌱🌱

Arkadas ama cok yorucu bir arkadas yine de varligina sukurler olsun tabii :)

Evet hava burada genelde hep yagisli kapali alanda pek yok su avm bitsede biraz aktivite olsa bizede :)
Dışı öyle mi kalacak oranın acaba gitmeye korkarım şu haliyle tetanoz oluruz mazallah :KK70:
Açılsın da orda buluşup bi kahve içelim ne dersin? :) :)
Böyle de sana yürüyormuş gibi oldu ahahahahah

Ahaaa benimde kız 1 eylüldee yıldönümümüz ne yapcan kocana 🤣🤣
Oha kiiiz istesen bu kdr denk gelmeeez 🤣🤣
Esim bana istedigim sarjli supirgeyi aldi yaninda saç maşasi 🤣
Bende dedim ne istiyon oda evde guzel bi yemek hazirla bende dedim okeyy 🤣🤣

• Komik
Reactions: Jou
Oha kiiiz istesen bu kdr denk gelmeeez 🤣🤣
Esim bana istedigim sarjli supirgeyi aldi yaninda saç maşasi 🤣
Bende dedim ne istiyon oda evde guzel bi yemek hazirla bende dedim okeyy 🤣🤣
Vayy beee yemek nediiirrrkiiii güzell bi donatt masayıı:KK76:sonrada naparsunuz bilmemm :KK8:
Benimki almadı birşeyy yıldönümlere çok önem vermiyoruz en çokta doğum günüme alıyor birşeyler zaten normaldede alıyorr vallaha alacak eksiğim kalmadı bu gidişle 🤣

Vayy beee yemek nediiirrrkiiii güzell bi donatt masayıı:KK76:sonrada naparsunuz bilmemm :KK8:
Benimki almadı birşeyy yıldönümlere çok önem vermiyoruz en çokta doğum günüme alıyor birşeyler zaten normaldede alıyorr vallaha alacak eksiğim kalmadı bu gidişle 🤣
Yemekten snrasi süpriz 💃💃🤣🤣🤣
Benim dogum gunumde 30 agustos 🤣🤣🤣

• Komik
Var ya bisi diyim mi banada artik çok boş geliyordq bakma iste adet yerini bulsun 🤣🤣🤣 ev ihtiyaclari olmus evlilik yil donumu 🤣🤣🤣 Jou Jou

• Komik
Çerkezköy kuçük ama rize küçük değilkii bayada büyük rizee çarşısı
Kiz sen buraya buyuk diyosan istanbula ne dersin acep 😅
Eşim evlenmeden once bana dedi ki rizede bi alt cadde var bi ust cadde var yarim saate bitiyo merkez bende anlamadim ciddiye almadim heralde istanbulla kiyaslayinca boyle bir sey dedi falan sandim neyse evlendim geldim ciktim carsiya anaa cidden dedigi gibiymis hayatimin şokunu ve hüznünü yasadim o an hala daha yasiyorum :KK70:

Eşim evlenmeden once bana dedi ki rizede bi alt cadde var bi ust cadde var yarim saate bitiyo merkez bende anlamadim ciddiye almadim heralde istanbulla kiyaslayinca boyle bir sey dedi falan sandim neyse evlendim geldim ciktim carsiya anaa cidden dedigi gibiymis hayatimin şokunu ve hüznünü yasadim o an hala daha yasiyorum :KK70:
He aynen bide kafe caddesi var .d.d kafeler karsilikli bitti gitti 🤣🤣🤣

Canum zaten istanbulda doğdum doğma büyümem orasıı tabiki istanbul daha büyük o başka genede rize küçük değil bana göre 😊
Eşim doğru demiş ama genede çok çeşit var

He aynen bide kafe caddesi var .d.d kafeler karsilikli bitti gitti 🤣🤣🤣
Aynen oyle 😃 simdi o cafeler caddeside yok kentsel donusume girdi oralari komple yiktilar esime diyorum zaten kucuktu hepten yok ettiler sehri 😅 yeni hali guzel olacak ama en azindan kucuk ama goze hitap edecek onceden binalar hep eskiydi

• Beğen
X