Elektrikli Süpürgeler Robot süpürge kullanıp memnun olan var mı?

Wonderwoman19

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
168
243
Selam kızlar
Aklımda ne zamandır robot süpürgelerden birini almak var. Mop özelliği olanlar tercihim olacak sanırım. Sizlerin kullandığı ve memnun kaldığınız marka ve modeller nedir?

merhaba canım ben 3 aydır kullanıyorum çok düşünerek aldım eşim de elektrikçi zaten moplu modelleri sağlıklı bulmadı Bende pek beğenmedim halıyı da siliyormuş benim evimin heryeri halı silse kokar yani eşimde motor gücünü wattını vs vs inceledi ve sonunda xioami Vacuum almaya karar verdik batarya gücü diğerlerinden 2 kat fazla çok çok memnunum çalıştığım için Yardımcı alıyorum ama yine de Yetersiz geliyor ve fazla masraflı oluyordu her akşam çayın yanında yediğimiz şeyler dökülmüş oluyor veya çamaşır sererken çırptığımda odanın yerlerine tüy dökülüyor hergün hergün de çağırılmıyordu sağolsun eşim zaten kedi gibi tüy döküyor o yüzden işimi çok kolaylaştırdı işe gittiğimde uygulamadan açıyorum 1.5 saatte tüm evi süpürmüş oluyor yerler temiz olduğu için ev çok tozlanmıyorda zaten 2 kişiyiz aşırı bir pisliğimiz çıkmıyor bel fıtığım olduğu için hiç süpürge açmazdım hemen Yardımcı ablamızı arardım gelsin diye ama robottan sonra gerek kalmadı diyebilirim

Ay arkadaşım tam model no verebilir misin ?bende sadece süpürge olanını almak istiyorum .silme işi benimde aklıma yatmıyor
Xioami mi vacuum pil kapasitesi 5200AH olacak ona dikkat edin ben hala pişman değilim sonuçta işyerinde çalıştırıyorum silenden alsam korkar kullanamazdım su kaçırır da cihaz yanar evde yokken diye bunu çalıştırmadan önce bile yerde ne var ne yok kaldırıyorum banyo halımı bile topluyorum saçağına dolanırsa zorlanır bozulur diye😂 pahalı olunca kıymetli oluyor cancağzım

Robot supurge degil de soyle bildigin robot olsa insanimsi, o yapsa isleri bem kahvemi yudumlasam? Olma mi? :KK51:
Yaslandim artik ev isinden yine de yapmadan duramiyorum; ne alakaysa konuyla resmen icimi doktum neyse..
Ay bende masa toplayanından istiyorum en çok yemekten sonra tatlı tatlı keyif yapayım o masayı kaldırıversin ama nerdeee

Selam kızlar
Aklımda ne zamandır robot süpürgelerden birini almak var. Mop özelliği olanlar tercihim olacak sanırım. Sizlerin kullandığı ve memnun kaldığınız marka ve modeller nedir?
Ben roidmi eve plus kullanıyorum mop özelliği de var genel olarak performansından çok memnunum. Silmesi süpürmesi gayet güzel toz haznesi geniş aralarda köşelerde kalan tozları da kaçırmıyo tavsiye ederim

Ben çok memnunum. Bekonun yeni çıkardığı robot süpürgeyi tercih edebilirsiniz en azından kafanız rahat olur. Daha üst segmentte ise irobot i7 olabilir.

Ben roidmi eve plus kullanıyorum mop özelliği de var genel olarak performansından çok memnunum. Silmesi süpürmesi gayet güzel toz haznesi geniş aralarda köşelerde kalan tozları da kaçırmıyo tavsiye ederim
Cift firca olmasi bana cazip geliyor. Duvar koselerini ve kenarlarina kalan tozu alabiliyor mu?

Xiaomi Vacuum Mop Pro aldım yolda daha gelmedi. Benimkinde silme de var. Baya iyi yorumlar falan çok araştırdım. İnşallah memnun kalırım
Aynisini kullaniyorum cok memnunum. Silme ozelliginden cok bisey beklemeyin, gunluk icin ideal. Haftada 1 yine kendiniz viledayla silersiniz. Ama supurmesi cok cok iyi dip koseleri guze aliyor.

Ben Roborock S5 Max kullanıyorum 8 aydır çok memnunum süpürmesi olsun mopu olsun çok su koyarsanız damlatıyor fakat suyu az koyup her odada suyunu değiştiriyorum bir iki damla da sirke damlatıyorum haftada bir de kendim süpürüp çamaşır suyuyla viledalıyorum temiz oluyor

Bende almayı düşünüyorum, ultra temizlik beklemiyorum dökülen saç tüy ekmek kırıntısı süpürse yeter, bıktım hergün süpürge acmaktan 😊 süpürdüğüm yer temiz kalsa yeterli ama gerçekten çok pahalilar

Aynisini kullaniyorum cok memnunum. Silme ozelliginden cok bisey beklemeyin, gunluk icin ideal. Haftada 1 yine kendiniz viledayla silersiniz. Ama supurmesi cok cok iyi dip koseleri guze aliyor.
1 senedir kullanıyorum bende memnunum. Silme kullanmıyorum başarılı değil evet. Benim ki garantiye gidecek kendi kendine kapanıyor çalışırken bir anda

X