Elektrikli Süpürgeler Robot süpürge tavsiyesi

Hanımlar merhaba xiaomi vacuum şu temizlik robotu kullanıyorum.Arkadaşımda aynısını kullanıyor su haznesine sıvı kimyasal olmayan hoş koku koyuyorduk yerler için su gelmiyor diye şikayeti vardı garantiye gönderdiler su damlatan yeri tıkanmış demişler başına böyle bir durum gelen var mı?Yapışkan olmayan sıvı ürün nasıl tıkayabilir ki size alırken sadece su ile kullanım diye bir uyarı yapıldı mı?
Ben valla içine çamaşır suyu,zemin için deterjan ne var ne yok koyuyorum suyun içine.

Merhabalar,

Robot süpürge almak istiyorum ama teknolojiden de çok anlamıyorum ve tanıtım videoları iyice kafamı karıştırıyor. Özellikle yeni modellerden, hem silme hem süpürme özelliği olanlardan kullanıp memnun olduklarınızi belirtebilir misiniz ?
Roidmi eve plusa bakabilirsin silme ve süpürge yapıyo ben cok memnunum haritalama sistemi güzel, cekim gücünden memnunum ,her yeri temizledikten sonra topladığı pisligide gidip istasyona kendi bosaltıyo cok kullanıslı :super::super::super:

Roidmi eve plusa bakabilirsin silme ve süpürge yapıyo ben cok memnunum haritalama sistemi güzel, cekim gücünden memnunum ,her yeri temizledikten sonra topladığı pisligide gidip istasyona kendi bosaltıyo cok kullanıslı :super::super::super:
Teşekkürler roborock s5max aldım

merhaba kızlar silme özelliği olan robotlar halılara denk geldiğinde nasıl oluyor yanı halılarıda mı siliyor halılar kısmen az da olsa ıslanmıs olur yoksa halıları kaldırmak mı rekıyor silme özelliğini kullanmak ıcın ?

merhaba kızlar silme özelliği olan robotlar halılara denk geldiğinde nasıl oluyor yanı halılarıda mı siliyor halılar kısmen az da olsa ıslanmıs olur yoksa halıları kaldırmak mı rekıyor silme özelliğini kullanmak ıcın ?
Merhabalar, bu konuyu açtıktan sonra bir tavsiye üzerine aldığım robotumun silme özelliği de var. Ben hiç tek süpürme yaptirmiyorum. Her zaman silme+süpürme yaptiriyorum. Hemen hemen hergun biryerler için çalıştırıyorum
Halılarda hiç ıslaklık hissetmedim. Halı olmayan yerlerde güneş vurursa hafif bir ıslaklık görünüyor ama hemen geçiyor.
Dediğim gibi evin düzenini değiştirmeden günlük haliyle yaptırıyorum temizliği, halı falan kaldırmıyorum.

Merhabalar, bu konuyu açtıktan sonra bir tavsiye üzerine aldığım robotumun silme özelliği de var. Ben hiç tek süpürme yaptirmiyorum. Her zaman silme+süpürme yaptiriyorum. Hemen hemen hergun biryerler için çalıştırıyorum
Halılarda hiç ıslaklık hissetmedim. Halı olmayan yerlerde güneş vurursa hafif bir ıslaklık görünüyor ama hemen geçiyor.
Dediğim gibi evin düzenini değiştirmeden günlük haliyle yaptırıyorum temizliği, halı falan kaldırmıyorum.
Memnun musun bende alacağım kararsız kaldim
Ne kadar verdin

halıları da sert zemın gıbı sılerek üzerinden geçiyor ozaman doğru anlamısım dimi?

Anladım bende araştırdım en çok olumlu.yorum hep bu markada
Dikey şarjlı var mı sende
Vardı ama kullanmadım çok anneme vermiştim. Ama bence robotla normal süpürgeyi karşılaştırmak çok yanlış. Robotta herhangi bir çaba sarf etmiyorsunuz ve bence normal suorugeden daha iyi alıyor. Arkadaşım geldi geçen halilarin parlamış dedi. Gerçekten öyle koridorumdaki yolluklarim eski, normal süpürge kılları falan almıyordu,bende elimle fırçalıyordum.
Şimdi o halılardan hergun topaklar ve kıllar çıkıyor.
Çocuklar çok kirletince bazen iki kere çalıştırıyorum.
Kötü tarafları da var tabi. Bazen takılıyor, yüksek eşikten geçemez. Ev derli toplu olmalı.

Vardı ama kullanmadım çok anneme vermiştim. Ama bence robotla normal süpürgeyi karşılaştırmak çok yanlış. Robotta herhangi bir çaba sarf etmiyorsunuz ve bence normal suorugeden daha iyi alıyor. Arkadaşım geldi geçen halilarin parlamış dedi. Gerçekten öyle koridorumdaki yolluklarim eski, normal süpürge kılları falan almıyordu,bende elimle fırçalıyordum.
Şimdi o halılardan hergun topaklar ve kıllar çıkıyor.
Çocuklar çok kirletince bazen iki kere çalıştırıyorum.
Kötü tarafları da var tabi. Bazen takılıyor, yüksek eşikten geçemez. Ev derli toplu olmalı.
Haliyida siliyor mu

Screenshot_20210407_160147_com.instagram.android.jpg

Viominin 3 ya da s9unu kullanan var mı? Silmede kullanılan bezleri tek kullanımlık diyenleri gördüm ama mağazadaki kişi sürekli kullanabileceğin bezi de var dedi kafam karıştı.

X