Güneş Kremleri Roc Minesol Triple Defense

Güneş kremleri, bronzlaşma

belki1gun

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
263
48
kızlar ben bir şey soracağım, annem bugün roc minesol triple defense almış. Güneş kremi, yüz için. 50 faktörlük. 50 ml. ve 45 milyon vermiş. Oysa sebamet 75. ml ve 50 TL!
Kullanma kılavuzunda ise bir yemek kaşığı kadar kullanılması tavsiye olunur, daha az sürülürse etkisi çok daha azalır gibi bir ibare var! Düşünün, yani iki kullanımda bitecek bu meret!

içinizde bu kremi kullanan hiç var mı acaba? 15 gün içinde değiştirme imkanımız varmış. Eğer sebamed daha iyiyse onuu alacağım. Bi fikir verin =(

sebamed den çok memnun kaldım koruyuculuğu mükemmel
ama t bölgem yağlı olduğu için hafif bi parlaklık yapıyodu

ve nohut kadar sebamed yetiyodu yüzüme 50 faktör
hiç öyle yemek kasığı ölçüsü falan yoktu

Bana da çok saçma geldi zaten. Zaten 1 yemek kaşığı ölçüsünde e vitamini kırsam yüzüme daha iyi... :) Bir ara ablam kullanıyordu sebamed oradan hatırlıyorum, o da nohut kadar sürüp çıkardı ve gayet de korurdu. Gidip değiştireceğim bunu :enbuyukkk:

bence roc kullan çünki o krem sebamed den daha güzel ayrıca o kadr çok sürmen gerekmiyor.kendimde roc kullanıyorum ve çok memnunum özellikle anti brawn serisi çok güzel....

Roc iyidir sebamed de iyidir, bence rocu kullan geri verme, ama o yemek kaşığı değil çay kaşığıdır, benim ingiltereden aldığım bir kremin arkasında da her bölgenize çay kaşığı kadar diyordu, belki türkçe çeviride hata vardır kullanım şeklinin.

bende roc kullanıyorum
ama öyle yüzüme bi yemek kaşığı falan sürrmüyorum
nohut kadar sürüyorum onu bile anca yedirebiliyorum

roc iyidir

X