Elektronik Ev Aletleri Roidmi eve plus

Evniz kaç mt2 kare acaba? Benim evim 160 mt2 şarjı yeterli gelir mi tüm evi silip süpürmeye?
yeter canım benim evde aşağı yukarı seninki kadar şarjı doluyken tüm evi temizliyo 250dk çalışma süresi var. Zaten şarjı azalınca da kendisi şarj istasyonuna girip dolduruyo sonra kaldığı yerden devam ediyo.

yeter canım benim evde aşağı yukarı seninki kadar şarjı doluyken tüm evi temizliyo 250dk çalışma süresi var. Zaten şarjı azalınca da kendisi şarj istasyonuna girip dolduruyo sonra kaldığı yerden devam ediyo.
Peki performansı nasıl? Özellikle paspaslamasını merak ediyorum günlük olarak yeterli mi?

Bende alırken paspaslaması ne kadar iyi olabilir ki dedim ama gayet güzel siliyo günlük olarak yeterde artar bile
Öyleyse çok iyiymiş günlük olarak silip süpürülünce haftalık derin temizliğe de gerek kalmayabilir 2 haftada 10 günde bir yapsam yeter yani

Öyleyse çok iyiymiş günlük olarak silip süpürülünce haftalık derin temizliğe de gerek kalmayabilir 2 haftada 10 günde bir yapsam yeter yani
Evet ben aldığımdan beri haftalık derin temizlik yapmıyorum banyo tuvalet dışında çünkü zaten ev hep temiz kalıyo en fazla dağınıklığı toplayıp toz alıyorum 😊

Evet ben aldığımdan beri haftalık derin temizlik yapmıyorum banyo tuvalet dışında çünkü zaten ev hep temiz kalıyo en fazla dağınıklığı toplayıp toz alıyorum 😊
Çok güzelmiş ya önümüzdeki ay maddi olarak ayarlarsam kendimi almayı düşünüyorum

toz haznesinin büyüklüğü nasıl canım genelde küçük oluyolar sürekli değiştirmek gerekiyo diye duydum öyle mi??
yok bununki küçük değil zaten dolduğu zaman kendisi gidip boşaltıyo çöp istasyonuna ben sadece çöp istasyonu dolduğu zaman onu boşaltıyorum doldukça öyle uğraştıran bi süpürge değil yani :)

yok bununki küçük değil zaten dolduğu zaman kendisi gidip boşaltıyo çöp istasyonuna ben sadece çöp istasyonu dolduğu zaman onu boşaltıyorum doldukça öyle uğraştıran bi süpürge değil yani :)
aa bak bunu bilmiyodum hiç her şeyi kendisi yapıyo ozaman güzelmiş valla 😄😄

Hanımlar robot süpürge alıcam evime roidmi eve plus almayı düşünüyorum var mı kullanıp memnun kalan?
Butcen varsa al kesinlikle ozellikleri ve kalitesi guzel bi robot supurge eve plus, cekim gucunden vs cok memnunum ben, evimde kedim var onun icin de cok kullanisli oldu benim icin evde her yerde tuy gormuyorum yani :super:

Benimde kedim var robot süpürge almak çok doğru bi karar oldu bizim ev için bizdede roidmi var haritalamada halıda farklı zeminde falan sıkıntı çıkarmıyo gerçekden

Benimde kedim var robot süpürge almak çok doğru bi karar oldu bizim ev için bizdede roidmi var haritalamada halıda farklı zeminde falan sıkıntı çıkarmıyo gerçekden
Bizde kedi yok ama eşimde bende deli gibi saç döküyoruz evde evcil hayvan var kadar saç oluyo her yer yani o yüzden istiyorum çoğunlukla zaten 😅

Hanımlar robot süpürge alıcam evime roidmi eve plus almayı düşünüyorum var mı kullanıp memnun kalan?

Güzel bi robot süpürge bizde de var memnunum ben,
almayı düşünüyosanız alın bence ben ideal seçim satıcısından almıştım satıştan sonra arayıp ürünü anlatıyolar baya ilgililer haberiniz olsun :)

almayı düşünüyosanız alın bence ben ideal seçim satıcısından almıştım satıştan sonra arayıp ürünü anlatıyolar baya ilgililer haberiniz olsun :)
Teşekkür ederim alırken bakıyım ozaman dediğiniz satıcıya zaten online alışveriş biraz tedirgin ediyo insanı memnun kaldıysanız ordan alıyım bende sağolun 😊

Bende ideal seçim satıcısından aldım ilgililer gerçekten her sorumu cevapladılar çok yardımcı oldular

X