ROTA AŞISI

Bir uzmana danışsan ? Sağlık ihmale gelmez ..ayrıca kızım öyle bir sorun yaşamadı aşıdan sonra. . Farklı bir komplikasyon gelişmiş olabilir mi yada aşıdan bağımsız basit bir üşütme ?

Bir uzmana danışsan ? Sağlık ihmale gelmez ..ayrıca kızım öyle bir sorun yaşamadı aşıdan sonra. . Farklı bir komplikasyon gelişmiş olabilir mi yada aşıdan bağımsız basit bir

Tabiki ihmale gelmez bir annenin ihmal edecegi en son şey cocugunun sagligidir , ve ilk danışılan yer işin uzmani olmalı (öyle yaptık) ek olarak fikir amacli annelerin deneyimleri sorulabilir, bu platform bu yüzden var zaten...Tesekkurler deneyiminizi paylaştıgınız icin..

Bizde cuma günü olmuştuk Pazar gecesi ve Pazartesi günü hem ishali hem biraz ateşi vardı. Sanırım ishale bağlı karın ağrısı olabilir. Ayrıca kakası da farklı gibiydi. Çok şükür o günü atlatınca geçti.

Bebeğime 9 ekim de rota virüs aşısı yapıldı ilk dozu. O günden beri yeşil kaka yapıyor. Ultrason idrar testi dışkı testi herşeyi yaptırdım, hiçbişey çıkmadı ama kaka hep yeşil. İshal ateş kusma vs de yok, ondan bi sıkıntı yok diyor doktorlar. Aşı dışındaki tüm değişkenleri de eledik bir tek aşı var hayatında değişen. Ne yapsam bilmiyorum.

Bebeğime 9 ekim de rota virüs aşısı yapıldı ilk dozu. O günden beri yeşil kaka yapıyor. Ultrason idrar testi dışkı testi herşeyi yaptırdım, hiçbişey çıkmadı ama kaka hep yeşil. İshal ateş kusma vs de yok, ondan bi sıkıntı yok diyor doktorlar. Aşı dışındaki tüm değişkenleri de eledik bir tek aşı var hayatında değişen. Ne yapsam bilmiyorum.
Çok geçmiş olsun...yesil kaka telaslandiriyor insani birde bu aşıyı öneren var önermeyen var o yüzden tedirgin oluyor insan

Bende bu ay sonu yaptiricam asiyi iyi oldu konuyu okumam :) valla bizim doktor karar size ait dedi ben yaptirmak istiyorum.. bazi gunler oglumun kakasi yesile yakin oluyor acaba usuttugunden mi? Ama bi aksilik bi huzursuzluk olmuyor.. mesela kakasinin cogu sari ama aralarda yesillikler oluyor..

Bende bu ay sonu yaptiricam asiyi iyi oldu konuyu okumam :) valla bizim doktor karar size ait dedi ben yaptirmak istiyorum.. bazi gunler oglumun kakasi yesile yakin oluyor acaba usuttugunden mi? Ama bi aksilik bi huzursuzluk olmuyor.. mesela kakasinin cogu sari ama aralarda yesillikler oluyor..

Benim bebeğim 2 hafta boyunca yeşil kaka yaptı en sonunda doktora götürdük. Süt ürünlerine alerjisi var diye bıraktırdı onun yerine kalsiyum alıyorum her gün. Ondan sonra düzelmişti.

Benim bebeğim 2 hafta boyunca yeşil kaka yaptı en sonunda doktora götürdük. Süt ürünlerine alerjisi var diye bıraktırdı onun yerine kalsiyum alıyorum her gün. Ondan sonra düzelmişti.

Merhaba,

bebege/ cocuga ROTA verildikten sonra, hafif rota semptomlari gorulebilir.
kaka rengi nin degismesi, karin agrisi, ishal, kusma vs...

Ben kizima 1 doz verdirdikten sonra, a$i lara devam etmemeye ve vermemeye karar verdik. Masallah cokta saglikli ve cok az hastalaniyor.

Bu asilarin icinde ne gibi zararli ve kimyasal maddeler var, bir okuyun lutfen. Ve 1 a$i vurdurmadan 1000 defa dusunun derim arkadaslar.

Otizm, astim, bronsit, allergiler, zeka geriligi, gec yurume, gec konusma, cigerlerin fonksiyonlarinin gerilemesi, surekli hasta olma, bagisiklik sisteminin gucsuz olmasi... ve bunun gibi pek cok daha rahatsizlik...

X