Saç Şekillendiriciler Rowenta beauty respect cf7710 saç düzleştiricisi satıyorum..

A

aSiCaDi

Ziyaretçi
K.bakmayın konu nereye acılır bilmiorm. Bu sitede bole bisey uygulanıomu onuda bilmiorm ama cok acil bu duzlestiriciyi satmam lazım cumaya kadar paraya ihtiyacım var malum ogrenciym:-) cok begeniorm satmakta istemiorm ama baska carem yok su an.. Daha haziranda 179tlye aldım. Herseyi duruo. 2 yıl garantisi var. ve ben 130dan satmayı dusunuorm..

Genel Ozellikleri:
1) Ultrashine Nano Ceramic kaplama plakalar
2) 2,5cm düzleştirici plakalar
3) Seramik kaplama rezistans
4) Ultra hızlı ısınma: 30sn de kullanıma hazır
5) İyonik: Elektriklenmeyi engeller ve saçın daha parlak olmasını sağlar
6) Kilit sistemi
7) Saklama çantası
8) 360 C dönebilen kablo
9) Saç türüne göre ayarlayabilme: esnek, dalgalı,bukleli,kvıırcık ve afro
10) Kalın telli,sağlıklı, dayanıklı saçlar için kırmızı ışıklı ekran : Düz ve güzellikle parlayan bir saç için yükek sıcaklıklar (230 C'ye kadar) kullanılabilir
11) İnce telli, kuru ve hassaslaşmış saçlar için mavi ışıklı ekran: Saçın güzeliğini koruyacak şekilde bir düzleştirme işlemi için ölçülü sıcaklıklar
12) Kuru,kırılmış,rengi açılmış,çatallaşmış saçlar için yeşil ışıklı gösterge: saçların sağlığını korumak için daha hafif sıcaklıklar

hic ilgilenen ykmu ya:KK43: daha yeni aldım. yeniden hic bi farkı yok. kutudaki hersey,2yl
garanti suresi duruyor. yere dusurulup kırıldıgında yenisiyle degistiririz bile dediler aldıgımda.179tl ye aldım 49 tl farkla 130a satıyorum.ilgilenenler ozel mesajla ulassın lutfen!

Eklentiler

• $rwnt.jpeg
    $rwnt.jpeg
    1 KB · Görüntüleme: 126
X