Rubella ve cmv ıgm pozitif :( avidite testi

Almiram123

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2018
22
12
33
Kızlar merhaba 6+5 hamileyim testlerinimde rubella ve cmv ıgm pozitif çıktı doktorum avidite testi istedi oda 15 gün içinde çıkacak çok korkuyorum eğer sonuç kötüyse gebeliğin sonlandırılması gerektiğini belirtti başına gelen var mı Allah rızası için yardım edin

Canim hic kafana takma nolur. Benim arkadasimada kac kere kan testi yaptilar hep pozitif cikti hatta 15 haftada dusuk olabilir felan diye kizi korkuttular. Tabi kiz baya korkulu gunler gecirdi ama cok sukur haftalar ilerledi ve sorun ortadan kalkti yani nasil duzeldi, ne oldu bilmiyoruz ama Allah buyuk O ol der ve olur. Allah'im bebeginizi size bagislasin daha cok erken bunun icin uzme kendini.

Kızlar merhaba 6+5 hamileyim testlerinimde rubella ve cmv ıgm pozitif çıktı doktorum avidite testi istedi oda 15 gün içinde çıkacak çok korkuyorum eğer sonuç kötüyse gebeliğin sonlandırılması gerektiğini belirtti başına gelen var mı Allah rızası için yardım edin
Cnım baya olmuş yzalı ama umarım sağlıkla ilerlemiştr gebeliğin.. sadece sunu diyecem gebeliğe hazırlık sürecindeydim.cmv aktifti ve duydukaleımdan çok korkmuştum cnçmv ile ilgili. Fakat doktorum beni çok rhatlattı olsı bşr gebelikte asla sonlandırmayız korkma Allah büyük çünkü riski binde yirmi öyle düşün dedi. Ve o ay gebe kaldım ve cmv test sonucunda pasif çıktı

X