Dudak Makyajı Ruj rengi önerisi :))

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

t24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
718
6
Merhaba kızlar,yardımınıza ihtiyacım var.Ben beyaz tenli ela ya yakın gözleri olan birisiyim.Yaş 23.Dudaklarım kalın.Genelde kırmızı,bordo,gül kurusu renklerini kullandım.Ama bunlar biraz ağır renkler her zaman kullanamıyorum.Hani günlük kullanabileceğim tenime yakışacak bir ruj rengi önerisi istiyorum.Pembe tonlarını hiç kullanmadım.Bana kozmetikçiler yakıştırıyor ancak tonuna bir türlü karar veremedim.Kafam çok karışık yardımınızı bekliyorum sevgili kk kadınları,şimdiden teşekkürler.

Geçenlerde rimmel londonun rujlarına baktım onda da aralarında bir türlü karar veremedim 103-105 çok hoş duruyordu ama birde 077 asia olması lazım o renk de çok hoş ama onun hangi seri olduğunu tam bilmiyorum.
Lütfen birileri yardımcı olsun.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,esmer tenliyim ve gözümdeki sağlık problemi yüzünden uzunca bir süre ruj dışında bir malzeme kullanmayı düşünmüyorum o sebepten mümkün olduğunca bordo ya da vişne çürüğü kadifemsi bir görüntüye sahip ruj arıyorum(çok mu şey istedim ):KK1: .Yardımcı olun banaa lütfen

Kızlar merhaba,esmer tenliyim ve gözümdeki sağlık problemi yüzünden uzunca bir süre ruj dışında bir malzeme kullanmayı düşünmüyorum o sebepten mümkün olduğunca bordo ya da vişne çürüğü kadifemsi bir görüntüye sahip ruj arıyorum(çok mu şey istedim ):KK1: .Yardımcı olun banaa lütfen

ben bordoya bayılıyorum ya esmerde çok güzel duruyor bence göz alıcı :) alıx avıenın bordo rengını almıştım hoş duruyuor

flormarın cashmere serisi rujları o kadifemsi görüntüyü veriyor cidden.

Geçenlerde rimmel londonun rujlarına baktım onda da aralarında bir türlü karar veremedim 103-105 çok hoş duruyordu ama birde 077 asia olması lazım o renk de çok hoş ama onun hangi seri olduğunu tam bilmiyorum.
Lütfen birileri yardımcı olsun.

rimmel kate moss serisi de çok güzeldir.lasting finish by kate moss serisi var ya siyah kaplı olanlar,bence onlara bir göz at derim.gördüğüm kadarıyla harika renkleri var.ben de almayı düşünüyorum.

rimmel in ambalajı kırmızı olan rujları. 107 yi kullanıyorum ben de mat bu arada $rimmel6.jpg

flormarın cashmere serisi rujları o kadifemsi görüntüyü veriyor cidden.

:KK70: ne diyeyim daha az önce flormarın facebook sayfasında gezerken farkettim bu seriyi.Senin de önermen çok güzel oldu valla.Renk konusunda bir tavsiyen olur mu ?

:KK70: ne diyeyim daha az önce flormarın facebook sayfasında gezerken farkettim bu seriyi.Senin de önermen çok güzel oldu valla.Renk konusunda bir tavsiyen olur mu ?

23 numarası bu aralar vazgeçilmez rujum oldu.Çok güzel bir renk.Ama senin aradığın gibi vişne çürüğü bordo tonlarında değil.Böyle değişik hoş bir renk:) 24,25,ve 27 numaraları da var.27 numara bordo değil ama mor gibi.vişne çürüğünden ziyade mor diyebiliriz sanırım :) onu da beğenerek kullanıyorum.Tarz bir renk. 24 ve 25 numaraları ise bana yakışmadı gibi.

X