Rüya Yorumları Rüya Yorumları

merhaba.bende rüyalarla ilgileniyorum.(kendi çapımda.)bizim ailede de biraz genetikdir rüyalarımız çıkar.tabi doğru yorumlarsak.Annemin rüyalarıda çok meşhurdur.sürekli istihareye yatar(başkaları için:))
eğitim alıyorum demişsiniz. ben mahiyetini merak ettim ne tür bir eğitim kim veriyor???

Merhaba canım :)

Aldığım eğitim rüya yorumları yapan ve bu işten para kazanan yurt dışında mental eğitim almış birinden bir kaç ders aldım. Tabi bu yeterli olmadı daha sonra internette araştırmalar yaptım rüyalar nasıl yorumlanır nelere dikkat etmek gerekir bunlarla ilgili çok sayıda araştırma yaptım. Nihayetinde kendimi yeterli bulduğum noktada insanların rüyalarını yorumlamaya başladım :) Ayrıca normal kişilere göre çakralarım biraz daha açık bununda faydası oluyo :)

Anladığım kadarıyla sizin aileninde çakraları açık :)

Merhaba canım :)

Aldığım eğitim rüya yorumları yapan ve bu işten para kazanan yurt dışında mental eğitim almış birinden bir kaç ders aldım. Tabi bu yeterli olmadı daha sonra internette araştırmalar yaptım rüyalar nasıl yorumlanır nelere dikkat etmek gerekir bunlarla ilgili çok sayıda araştırma yaptım. Nihayetinde kendimi yeterli bulduğum noktada insanların rüyalarını yorumlamaya başladım :) Ayrıca normal kişilere göre çakralarım biraz daha açık bununda faydası oluyo :)

Anladığım kadarıyla sizin aileninde çakraları açık :)

öylede denebilir..ben londra da rüya laboratuvarları olduğunu duymuştum..orada bazı insanların rüyaları hakkında araştırmalar yapılıyormuş.bilimsel adını sşuan söyleyemediğim bazı durumlar var.(benimde yaşadığım) gerçeğe çok yakın rüya görmek..gerçekten yaşıyormuş gibi..(halisülasyon değil tabi:)) ve tabi bunu kontrol edebilmek..veya uyanıp sonra uyuyup kaldığı yerden devam etmek gibi:) bi ara bunlara sarmıştım:)

merhaba canım :)

ilk rüyanın anlamı, malk ve mülk ile alakalı bir kısmetin var ve bunda vereceğin karar doğru bir karar :)
2. rüya özel hayatınla ilgili bir rüya özel hayatında huzur bulacağına işaret eder (çilekten dolayı ). Çilek aslında çabuk ezilebilen bir meyve olduğu için kız çocuğunada yorumlanabilir :)

Sude çok teşekkür ederim canım yüreğine sağlık..
Çilek gördüğümde nedense kız bebeğe yordum bende hayırlısı bakalım :KK16:

Merhaba
Ruyamda deniz kenarindaydim ve bir suru yunus baliklari deniz ustunde ziplayip duruyordu ayni zamanda kucuk baliklar da vardi bir suru. Kardesim de bu kucuk baliklari yemek istemis doldurmus agzina.daha sonra uc ayri yere agzndakileri cikartiyordu. Ne anlama geliyor acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim de ruyami yorumlayabilir misiniz acaba?

merhaba
eşim rüyasında gümüş bir yüzük taktığını görmüş, kahverengi bir taşı varmış yüzüğün. anlamını merak ettik yorumlayabilir misinz?
şimdiden teşekkürler

Merhaba
Ruyamda deniz kenarindaydim ve bir suru yunus baliklari deniz ustunde ziplayip duruyordu ayni zamanda kucuk baliklar da vardi bir suru. Kardesim de bu kucuk baliklari yemek istemis doldurmus agzina.daha sonra uc ayri yere agzndakileri cikartiyordu. Ne anlama geliyor acaba?

Mehaba canım :)

Rüyada yunus görmek, özgüvene işaret eder. Kendine bi konuda çok güvendiğine yorumlanabilir. Küçük balıklar kendine güvendiğin konuda karşına çıkabilecek zorluklardır bunlarıda kardeşin ile beraber farklı yollar deneyerek çözüyosunuz :)

bende rüyamda inek besliyordum ya hemde evin içinde odada çok aklıma takıldı anlamı nedir yorumlayabilirmisiniz lütfen??

Mehaba canım :)

Rüyada yunus görmek, özgüvene işaret eder. Kendine bi konuda çok güvendiğine yorumlanabilir. Küçük balıklar kendine güvendiğin konuda karşına çıkabilecek zorluklardır bunlarıda kardeşin ile beraber farklı yollar deneyerek çözüyosunuz :)

:) cok tesekkur ederim

sude bu sabahki rüyamıda anlatayım gündüz niyetine hayır olsun inşallah:)
liseden bir arkadaşımı görüyorum hamileymişim bana " kızın " diyor bende ona
" aaa Allahmı söyletti " diyorum. Sonra hamile bir kadın görüyorum karnı kocaman kızı olacakmış
hiç tanımıyorum ona hediye almışım kız bebek hediyesi poşeti ona veriyorum..

2 ay kadar önce gördüğüm bir rüya daha var hamile değildim henüz.
Rüyamda hamileymişim görüyorum kendimi iş arkadaşım yanımda kız olcak diyor
bende evet kız diyorum ertesi ay hamile kaldım:)

hayır olsun inşallah :KK53:

Son düzenleme:
Merhaba :)

Rüyada inek görmek hayırlıdır ve helal mala işaret eder :) odada olması yakın birinden bir yardım görebilirsin belki

Benimde bir rüyam var yorumlayabilirmisiniz acaba hepsini uzun uzun anlatmayacagim ama kisaca özetleyim durumumu gecen yil bir ara hoslandigim ve benden de hoslandigini bildigim bir is arkadasim vardi sonra isler iyi gitmedi küslük tarzi olmasada birbirimizle muhabbeti kestik (kesti o daha dogrusu ).Sonrada bir daha görüsmedik zaten
Rüyamda ayni o isyerindeyim ve onu gördüm konusup konusmadigimizi hatirlamiyorum ama yaninda oturuyordum bana sirtini döndü üstünde beyaz bir gömlek vardi sirtinda kirmizi kocaman rakamlar vardi
Bunlar ne demek olabilir sizce ?

Son düzenleme:
Bugün cok tuhaf bi rüya gördüm. Neyin ne oldugu belli degildi ama hapishaneye düstügümü biliyodum. Odada tek iki kisiydik. Ben orda annemi aramaya calisiyorum hapishanede uzun duracagim icin. Ama sonra ciktimmi ordan bilmiyorum uyandim zaten hemen. Internetten baksam ne yazacagimi bilmiyorum. Az da olsa yardimci olursanin mutlu olurm.

Son düzenleme:
X