Rüya Yorumları Rüya Yorumları

rüyamda uzun zamandır görmediğim bi akrabamız ismi murat.elinde karton karton yumurta var ve bana doğru geliyor 1 kartonunu bana verip gidiyor.(evliyim bu arada canım netten baktım biraz bebiş habercisi olabilirmiş bu rüya öylemi gerçekten)şimdiden teşekkürler...

Genel olarak rüyada yumurta görmek hayırlı işlerin olacağını haber verir. Eğer bebek gibi bir düşünceniz var ise bunun da habercisi olabilir :) İnşallah sağlıklı bir bebek olur :)

Merhaba.
Şu rüyamı yorumlarmısınız hayırlısıyla.

Rüyamda evimizi zaten basmış ve bizim farkında olmadığımız hamam böcekleri ölüsü görüyorum.
Kimisi ölmüş kimisi can çekişmekteydi.
İlaçlama ustası gelip eve ilaç sıkıyor ve anında böcek ölüleri ortalıkta gözüküveriyor.

Bunun peşinden de şu rüyayı gördüm malesef.
Eşim ben etraf kalabalık.
Bizim eve yakınmı bizim binada mı orasını bilemiyorum.
Eşim yıkılan bir yerden köpek leşi çıkarıyor.
Aynı zamanda kedi ölüleri yani leşleri de çıkarıyor.
Köpek iki taneydi biri beyazdı.Beyaz köpek...
Ama bu beyaz köpek ölüsü şişti yani bedeni acayip şişkindi balon gibi aynı.
Kedi ölüleri de üç taneydi hatta rüyamda da saydım tek tek.
Kedi renkleri aklımda değil sayın weiss.Sadece biri gözüme ilişmiş o da griydi.

Lütfen yorumu kötüye de işaret etse benden esirgemeyin.Bekliyorum dört gözle yorumunuzu.

Hayırlı günleriniz olsun.

Öncelikle merhaba :)

Rüyada böcek görmek genelde iyidir fakat kötü olan yorumu etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyen kimselerin olduğuna işaret eder.

Rüyada köpek ölüsü görmek kötülükler karşısında tedbir alınacağına işarettir.

Rüyada kedi ölüsü görmek düşmanlarınızdan yakın bir zamanda kurtulacağınıza yorumlanabilir.

Rüyanızı bir bütün olarak toparlar isek etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler var fakat bunlardan yakında kurtulacaksınız olarak yorumladım :)

2 gün önce Allahım rüyamda evleneceğim kişiyi göreyim diye niyetlenerek yatmıştım. Benim rüyalarımın geneli saçma sapan hani çoğu insanın gördüğü rüyalardan değildir gördüğüm zaman Allah'a şükür çıkıyor.neyse uzatmadan rüyamda evdeydik hanımlar arasında oturmuşuz. karşımda hanımlar vardı hanımların arasındada 1 tane genç oğlan.kuzenim annem bzim aileden tanıdıklar vardı ama evi tanımıyorum. otururkene bi hamam böceği girdi odaya girmesiyle beraber odayı çok pis bir koku sardı.koku çok baydı bende elimi yüzümü yıkayım diye lavaboya gitmek istedim. gittiğimde elini yıkayan genç benden 2 yaş büyük bir oğlan vardı. bana döndü bende senle tanışmak istiyordum dedi güldü bende elimi uzattım Betül dedim oda 1dk dedi elini yıkadı tekrar bana döndü ismini söyledi .. Tekrar senle tanışmak istiyodum bende dedi.. sonra yüzüme bişeyler çizdi elleri ıslaktı ıslaklığı hissedebiliyodum hatta hareket ettikçe parfüm kokusunu bile hissettim.çizdğim şeyler görmeyen insanların kullandığı alfabeydi dedi sonra bitirdi gülümsedi beni orda öylece bıraktı gitti. bi ara bi konu açıldı gene orda babasının emekli mimar mühendis gibi bişey olduğunu duydum bu arada yaşım 21 .. kapalı bi bayanım rüyamda bilinçliydim hatta ben kapalıydım beni açık gördü şimdi ne yapcam gibi şeyler söyledim kendi kendime.. Sizce ne olbilir :)

öncelikle merhaba :)

Bu tür rüyalar bilinç altı rüyalarıdır. Kendiniz bu rüyayı görmek istediğiniz için pek yorum yapılmazlar :KK43: Ancak yorumlıcak olursa :) bu rüya yakın bir zamanda mutlu bir haber alacağınıza işaret edebilir. Ve bu haber akrabalarınızdan gelebilir.

Slm.ruyamda bugun bi arkadasim umreye gidiyor onu gordum.evine gitmisim salonu o kadar satafatliki baskalrida var ama bizi o salonda oturtmuyor.bana corap mi patik mi 3tane veriyo biri pembe giymeye calisiyorum olmuyoda..tuhafti ...
Bide gecen istihare yaptim evlenicegm kisiyle ilgili bi ipucu olsun dedim.bi tanidigin kocasini gordum adi kurtulus..2gun sonra bi arkadasim biri var dedi adi kurtulusmus..haberi geldi ama devami yok..sizce bi anlami var mi bu ruyanin

Genel olarak rüyada yumurta görmek hayırlı işlerin olacağını haber verir. Eğer bebek gibi bir düşünceniz var ise bunun da habercisi olabilir :) İnşallah sağlıklı bir bebek olur :)

teşekkürler canım evet bebiş düşüncemiz var hayırlısı bakalım eğer olursa haber vericem :)

Merhabalar rüyamda Hatay yakınlarında bir ildeyiz. Savaş çıkmış ve biz de etkilenmişiz. Etrafımda tanımadığım insanlar var hepimiz bir yerlere sığınıyoruz sonra bir oğlan çocuğunun sürekli benim yanımda dolaştığını fark ediyorum. 10-11 yaşlarında. Sarışın bir çocuk. Ailesi ölmüş. Rüyamda onun saçlarını okşuyorum, ona sarılıyorum hatta evlatlık almışım.

arkadasim ruyasinda beni gormus ben hamileymisim bana demiski gercekten hamilemisin bende evet demisim.maalesef henuz cocugum yok bu ruya ne anlama geliyor?

Lutfennnn bi yorum...
Ruyamda cok guzel bi gemiyle amerikaya gitmisiz.annemle komsuteyze var yanimda..denize bakarken elindeki caytabagini dusurdu teyzem.su berrak ama.ordan bi odaya girdik devlet buyuklerinin odasiymis yerdeki halidaydi hep gozum.sonra arkadasimda yemek yiyoruz hep balik..tabak tabak balik var..bu gece hep denizle baliklarla ugrastim..sizce guzel seyler mi olacak??

Arkadasim ruyasinda gormus beni ayrildigim kisiyle..beyaz gomlek varmis uzerinde.bana ben evliyim demis bende napcaz o zaman demisim..bosanicam ondan istemiyorumki onu diyomus...
ama biz ayrildik ve sanirim onun hayatinda biri var..donuceginide sanmiyorum..ama bitmis bi iliskiyi arkadasimin gormesi tuhafima gitti..

merhaba canım,

bende bugün rüyamda baya bir lokum topladım yerden kaynımın elinde poşet başka şeker falan var sanırım.ben lokumları alıyorum eşim yanımda. bu şekilde..

sonra tanıdığım bir bayan gördüm dertli ağlıyorsu dert yanıyordu bana..

teşekkürler şimdiden..

Merhabalar,
Dün gece çok tuhaf bir rüya gördüm. Evliyim şuan ama bebek hazırlıklarımız yok yani henüz eşim istemiyor ben ise çok istiyorum. Ancak tek taraflı yetmiyor işte.. Her neyse rüyamda: Hamileyim ve doğuma gidiyorum ve o kadar kolay bir doğum yapıyorum ki acı çekmeden hem de ve erkek bebeğim oluyor onu bağrıma basıyorum sonra hemen ayaklanıyorum bi eve falan gıdıyorum oraları hatırlamıyorum ama sonra bir bakıyorum ki bebeğimin dişleri var hemde yetişkin insan dişi ama çok güzeller inci gibi.. Bu rüyam ne anlama geliyor acaba, çok merak ettim?

merhaba
kayınvalidem uyuyakalmış, rüyasında birinin ona benim hamile olduğumu söylediğini duymuş fakat ortada kimse yokmuş benim bir çocuğum var<
bir arkdaşım da benim bir kızım olduğunu görmüş yanakları pembe pembe çok şekerdi fakat o kız hem de benim kızımmış dedi güya ben ona tavsiyelerde bulunuyormuşum sanırım iki rüya da aynı zamanlarda görülmüş, benim bir çocuğum var fakat ikinciyi istiyoruz.

Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

merhaba canım rüyamı yorumlarsan çok sevinirim,bu aralar korkulu rüyalar görüyorum,rüyamda korkuyorum.Geçen gün de rüyamda annemlerin aşağı katındaki mutfaklarında anneannemin mezarın görüyorum.Çok korkuyorum,biran önce çıkmaya bakıyorum ve yanılmıyorsam çıkıyorum

Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

Rüyamda evdeyim hamileyim eşim bna meyve suyu sıkıyo gidiyo hafif hafif sancılanıyorum evde canım acımadan doğuruyorum sanırım erkek yaşıyomu diye bakıyorum ağlıyo :) ama o kadar güzel o kadar temiz ki

bu kadar
, bu arada bebek için tedavi görüyorum şu anda

Merhabalar rüyamda Hatay yakınlarında bir ildeyiz. Savaş çıkmış ve biz de etkilenmişiz. Etrafımda tanımadığım insanlar var hepimiz bir yerlere sığınıyoruz sonra bir oğlan çocuğunun sürekli benim yanımda dolaştığını fark ediyorum. 10-11 yaşlarında. Sarışın bir çocuk. Ailesi ölmüş. Rüyamda onun saçlarını okşuyorum, ona sarılıyorum hatta evlatlık almışım.

Merhabalar :)

Rüyanızda anladığım kadarıyla savaş olmuş ve iki tarafın insanları birbirine karışmış bunun anlamı bir yerden hayırlı bir haber geleceğidir. Rüyada küçük erkek çocuk görmek ise daha önceden istediğiniz fakat yapamadığınız içinizde ukte olan bir şeye işarettir.

arkadasim ruyasinda beni gormus ben hamileymisim bana demiski gercekten hamilemisin bende evet demisim.maalesef henuz cocugum yok bu ruya ne anlama geliyor?

Rüyada hamile görmek hayatınızda bir değişiklik olacağı ve değişim sürecine gireceğinizi gösterir arkadaşınızın sizin hamile olduğunuzu görmesi aranızda bir değişim olabilir.

Lutfennnn bi yorum...
Ruyamda cok guzel bi gemiyle amerikaya gitmisiz.annemle komsuteyze var yanimda..denize bakarken elindeki caytabagini dusurdu teyzem.su berrak ama.ordan bi odaya girdik devlet buyuklerinin odasiymis yerdeki halidaydi hep gozum.sonra arkadasimda yemek yiyoruz hep balik..tabak tabak balik var..bu gece hep denizle baliklarla ugrastim..sizce guzel seyler mi olacak??

Rüyada deniz görmek de balık görmek de hayra yorumlanır bu yüzden içiniz rahat olsun :) Beklemediğiniz bir yerden haber alabilirsiniz

Merhaba :) Bende son zamanlarda bi kaç oldu saçlarımı sarıya boyattığımı, sarı çıtçıtlarım olduğunu görüyorum. Bir de siyah topuklu ayakkabı görmüştüm anlamları nedir acaba :)

merhaba canım,

bende bugün rüyamda baya bir lokum topladım yerden kaynımın elinde poşet başka şeker falan var sanırım.ben lokumları alıyorum eşim yanımda. bu şekilde..

sonra tanıdığım bir bayan gördüm dertli ağlıyorsu dert yanıyordu bana..

teşekkürler şimdiden..

Rüyada lokum görmek kısa bir sürede sizi mutlu edecek bir haber alacağınız anlamına gelir ve bu haber gelene kadar da mutlu olacaksınız demektir :)

X