Rüya Yorumları Rüyada bacağına cam saplanması

CocoParisien

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
1.134
2.498
27
Merhabalar herkese.
Sık rüya görmem. Bugün sabah saatlerinde çok detaylı ve psikolojik olarak yıpratıcı bir rüya gördüm. Kafama takıldı. Bilgisi olanlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim. Biraz detaylı yazacağım kusura bakmayın:

Şu anki evimden taşınmışım fakat yine yakın bir yerdeyim. Yeni evimin yakınında açık bir alanda arkadaş grubumla buluşuyorum. Fakat sanıyorum buluşacağımızdan haberdar değilmişim çünkü ev haliyle pijamalı gelmişim. Neyse bir süre sonra bir bahaneyle kalkıp hemen eve koşuyorum üstümü değiştiriyorum makyaj yapıyorum. Tam evden çıkacağım bir bakıyorum arkadaşlar eve gelmiş salonda oturuyorlar.

Asıl olay bundan sonra başlıyor.

Bir süre oturuyoruz muhabbet ediyoruz. Salonda 4 tane geniş, yerden pencere var. Yani odanın büyük bir bölümü cam. Ben de camlara paralel oturuyorum uzaktayım yani. Bir anda güm diye bir ses ve dört pencere de tuzla buz oluyor. Cam parçaları bana doğru fırlıyor ve biri ayağıma biri üst bacağıma olmak üzere iki ayrı büyük parça saplanıyor. Ben saplanan yerleri hiç görmüyorum ama ilk başta acısını hissediyorum, sonra da bacağım tutmaz oluyor. Panik içinde telefonuma atılıp 112'yi arıyorum. Ambulans gelme, hastaneye gitme kısımları yok. Bir sonraki sahnede hastanedeyim. Camlar çıkarılıyor ama bacağımın düzelip düzelmediğini anlayamadan uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum. 🙏

X