Rüyada orgazm olmak

Chills

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
115
33
28
Gebeliğimde kanama bölgesi olduğu için doktor cinsel ilişkiyi yasaklamıştı ama rüyamda orgazm oluyorum. Düşüğe sebep olur mu? Kasılma bebeği atar VS bisiler duydum mümkün mü ya böyle bisi?

Gerçekten bu soruyu sorarken cevabını hiç düşünmedin mi ? Tabiki rüyada orgazm olman düşüğe sebep olmaz. Şuan cinsel birliktelik yaşayamadığın için büyük ihtimalle bilinç altında oluyor ve rüyanda orgazm oluyorsun. Bence rahatladığın için olumlu yanları bile olabilir

olmaz tabi ki. rüyanda orgazm olman sağlıklı bir sey. hormonların işini yapıyor 😂 ki zaten gebeliğin 4.ayı cinsel isteği arttıran hormonlar tavan yapıyor 😂 düşüğe içinize penis veya başka bir sey girmesi sebep olabilir kanama alanının yayılma riski olduğu için. endişe etmeyin.

Gerçekten bu soruyu sorarken cevabını hiç düşünmedin mi ? Tabiki rüyada orgazm olman düşüğe sebep olmaz. Şuan cinsel birliktelik yaşayamadığın için büyük ihtimalle bilinç altında oluyor ve rüyanda orgazm oluyorsun. Bence rahatladığın için olumlu yanları bile olabilir
Cevap için yaptığım araştırmalar beni urkuttu. Kasılmalar düşük sebebi yazanlar olmuş :/ doktorum cinsel birlikteliği yasaklamıştı. Bu yüzden endişelendim :KK43: neden kizar gibi konuşuyorsunuz ki?

olmaz tabi ki. rüyanda orgazm olman sağlıklı bir sey. hormonların işini yapıyor 😂 ki zaten gebeliğin 4.ayı cinsel isteği arttıran hormonlar tavan yapıyor 😂 düşüğe içinize penis veya başka bir sey girmesi sebep olabilir kanama alanının yayılma riski olduğu için. endişe etmeyin.
Anladım. Orgazm kasılmalari düşük yapar vs. Yok bebeğin kalbini durdurur gibi şeyler okudum şok oldum ve endişelendim biraz. Pazartesi günü randevum var sağlıklı görürsem rahatlayacağım

Cevap için yaptığım araştırmalar beni urkuttu. Kasılmalar düşük sebebi yazanlar olmuş :/ doktorum cinsel birlikteliği yasaklamıştı. Bu yüzden endişelendim :KK43: neden kizar gibi konuşuyorsunuz ki?
Kızar gibi konuşmadım kızdım 😅🩷
Yani hassas bi dönemdesin senide anlıyorum ama herhangi bir müdahaleyle orgazm olmuyorsun, uykuda olmak da vücudun kendi tepkisi. Korkma yani birşey olmaz.
Sağlıkla al kucağına..

Kızar gibi konuşmadım kızdım 😅🩷
Yani hassas bi dönemdesin senide anlıyorum ama herhangi bir müdahaleyle orgazm olmuyorsun, uykuda olmak da vücudun kendi tepkisi. Korkma yani birşey olmaz.
Sağlıkla al kucağına..
Amin teşekkür ederim. 🌼🌼🌼

Ayrıca internetten gebelik döneminde birşeyler araştırıp kendine teşhis koyma ya da kafanda soru işareti yaratma. Doktorun varsa ona danış. Yoksa da bi hekime gözük ve durumunun ne olduğunu öyle anla.
En ufak bi rahatsızlık yazdığımızda kanser olup ölüyoruz google amca sayesinde..

Anladığım kadarıyla rüyanızda gördüğünüz halde gerçek hayatta kasılma yaşamışsınız ve korkunuz da bu yüzden. Bir defalık kasılmada vücut bebeği atmaz merak etmeyin.

X