Rüya Yorumları rüyamda 32, ve35. sureleri oku diye yalvardım birine

NurDer

Guru
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
428
22
47
Merhaba kızlar...

10+5 haftalık hamileyim. Dün gece (hayrolsun inşallah) çok karışık bir rüya gördüm tamamını hatırlamıyorum ama en net hatırladığım ve beni en etkileyen bölümü şöyleydi...

Bir kadın var bir de kundakta bebek. (Allah korusun ) bebek ölmüş ama iki dünya arasındaymış ve ben biryerleretırmanıyorum yukarılara kocaman tahta bir kapı var biri kapıyı aralıyor karşımdakini göremiyorum ama sadece ağlayarak ne olur 32. ve 35. sureleri okuyunda ya ölsün ya yaşasın bu bebek diyorum. Öyle uyandım hala ağlıyordum uyandığımda. Kızmayın ama ben hiç bilmem sureleri felan araştırdım da 35 sure NUR suresiymiş diğeri de TEVBE

Şimd sizce ben ne yapmalıyım bu rüyanın anlamı nedir. Bugün doktorda randevum vardı allaha şükürler olsun herşey yolunda ama içim karmakarışık.

Allah hayretsin canım rüyanı
bebeğine de sana da sağlık sıhhat, hayır ve güzellik versin Rabbim
32. Secde suresidir
35. Fatır suresidir

Kuran okumayı biliyormusun bilmiyorum ancak biliyorsan şayet oku istersen bu sureleri, ancak manalarına da bakmanı tavsiye ederim
sevgilerle..

RABBIM HAYIRLARA CIKARSIN arkadasa katiliyorum uyarici bir ruya okumayi biliyorsan manasiyla birlikde oku derim benim nacizane fikrim birde evinde okut

canım benim allah bebğini sana sağlıkla kavuştursun inşallah.ben rüyadaki böle şeylere inanıyorum.bence muhakka oku aradaşlara katılıyorum.allah hepimizin hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.....

surelerin anlamlarını da oku canım hayırlısı olsun okurken tüylerim diken diken oldu ne anlama geliyor acaba??

nurummmm senin bi yerin açıkta kalmışşş:roflol: şaka bi yanada bu rüyaya benzer benimde başıma geldi biliyorsun galiba normalmiş korkmaa haklısın insanın bilinç altına yerleşiyor sen okumayı bilmiyosun biliyorum ama bilene okut barii

canim her anne adayi ruyasinda ya karninin bos oldugunu ya da bebeginin oldugunu olu dogdugunu vs buna benzer ruyalar gorur. bilincaltimiz en korktugumuz seyi bildiginden bunu ruyalarimizda bizim karsimiza cikariyor.

cogu kisi goruyor boyle ruya. hayira yor. Hayirlisi olsun insallah. bol bol oku o sureleri. okut. yazdir suyunu ic evine as uzerinde tasi.

yani sen elinden geleni yap. Allah a birak gerisini. hayirlisi ile yavruna kavustursun ve sonunu iyi etsin insallah.

nurummmm senin bi yerin açıkta kalmışşş:roflol: şaka bi yanada bu rüyaya benzer benimde başıma geldi biliyorsun galiba normalmiş korkmaa haklısın insanın bilinç altına yerleşiyor sen okumayı bilmiyosun biliyorum ama bilene okut barii

sevocum haklısın valla bilmiyorum ama okutacam mutlaka. Bu arada manasını bilen var mı? Yorumlarınız için teşekkürler kızlar. Allah hepimize hayırlı doğumlar evlatlar versin

nurder selam

bencede kuranı kerimi açıp en azından türkçesini okursan iyi olur..arapçasınıda bilen birisine okut ...arkadaşlara katılıyorum..

nerdesin sen yaa hamile kaldın bizleri unutttun:)) şaka bi yana nasılsın mide bulantıların falanmı var yoksa canım..umarım iyisindir...

nurder selam

bencede kuranı kerimi açıp en azından türkçesini okursan iyi olur..arapçasınıda bilen birisine okut ...arkadaşlara katılıyorum..

nerdesin sen yaa hamile kaldın bizleri unutttun:)) şaka bi yana nasılsın mide bulantıların falanmı var yoksa canım..umarım iyisindir...

Bebeklik canım unutmak ne demek yaa şirkette ağ bağlantısında sorun var. sürekli düşüyorum saniyede kopuyo bağlantı. Evde de bulantılarımdan başımı kaldıramıyorum valla gözüm hiçbişeyi görmüyo son 2 gündür iyiyim allaha şükürler olsun. Bu arada bugün 11. haftamıza girdik:)) :CüvCüv:

Rabbim ruyanı hayır etsin canım..
32.secde suresi
35.fatır suresi

Bu sureleri araştırıp mealini oku istersen güzelim.

X