Rüya Yorumları Rüyamda hamile olduğumu gördüm?!

aylaogretmen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
135
293
Çok değişik gerçekten. Daha önceden böyle bir şey hissetmemiştim. Ama rüyamda hamileydim ve bebeğim karnımda haraket ediyordu. Kızlar bu tarz rüyaların bir anlamı var mıdır sizce?

Ben de dun gece ruyamda erkek bebek emziriyordum . Ve gogsumden süt geliyordu 😂😍😍acaba nedir nedirr😂😂bilen biri benimkini de tabirlesin🤣
Bilinc alti büyük ihtimalle canim ama rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin galiba istiyosun bnde goruyordum hep oyle ruyalar rabbim kismet etti sanada etsin nasip insallah 🤲

Alalaa bu aralar herkes hamilelik mi görüyor ? Bende annemin hamile olduğunu gördüm rüyamda

Bilinc alti büyük ihtimalle canim ama rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin galiba istiyosun bnde goruyordum hep oyle ruyalar rabbim kismet etti sanada etsin nasip insallah 🤲
Ahh insallah evet bilincalti oldugunu biliyorum da iste insan yine de umutlaniyor böyle ruyalara💕💕 insallah tez zamanda nasip olurrr

Yeni evliyken rüyamda eşimle birlikte kabeye gittiğimizi gördüm hayırlısı elbet bi gün nasip olur dedik 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim. Kızım 2 aylık olduktan sonra rüya tabiri yapan bi adam yeni evli kadın rüyasında kabeyi görürse kız evladı olur demişti.. Tesadüf mü bilmiyorum ama şoka girmiştim. öyle bi anı anlattım işte konu dışı oldu galiba. Allah gönlünüze göre versin 😍

X