Rüya Yorumları Rüyamda neler neler🤗

asyameliss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
37
23
30
Canlar valla bir rüya gördüm ki etkisinden çıkamadım yine uzun olacak ama 2019 bebeğimin karnımda kalbi durduğunda bir hoca muska yapmıştı hala hep yanımda tasiyorum çantamda gelelim rüyaya tüp bebeğe günler kalmış embriyo transferi yapılacak 15 günüm falan kaldı rüyamda transfere gitmeden gebelik testi yapıyorum hamileyim çift çizgi tabi ölüyorum mutluluktan ama kimseye de birşey diyemiyorum başına birşey gelirse herkes kahrolur 3 ay sonra eşime söylüyorum sonra bı anda 9 ay dolmuş özel bir hastanede doğuma gidecekmişim işte herkes bizde muskayi da okuma gözümün ipine takmışım arkadaşım diyorki ne güzel gözlük bende biri bende birşey beğenirse hep hemen al senin olsun derim hep öyleydim diyorum ki senin olsun ama muskayi çıkartayım üstünden ben onu takicam doğuma giderken çıkarıyorum takıyorum boynuma doğuma gidiyoruz onu aldık mı bunu unutmayalım diye diye tam o an uyandım Allah tabi hayra çıkarsın varmı yorum

Bence bu rüyada yorumlayacak bir şey yok ki.
Yavrum rüyam bile kendimi hamile görmek demek büyük birsey benim için belki ondandır 7 yıldır uğraşıyorum tabi bazı insanlar için kolay olan bu serüven ben ve benim gibi bir azınlık için çok kolay olmuyor rüyada bile olunca mutlu oluyosun anlamını araştırıyorsun

X